Įkraunama...
Įkraunama...

Grigas

Vardas vardas čia smile.gif Eilėraštį norėjau pacituoti, bet Ramunita mane aplenkė biggrin.gif
Pvz Darius yra tikrų tikriausia pavardė smile.gif Netgi garsiausio Lietuvos lakūno. O kiek aplinkui pažįstate Darių pagal pavardę? Aš tai tik pagal vardą biggrin.gif
Atsakyti
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Niuta @ 2009 02 23, 14:10)

drinks_cheers.gif vos ne girtas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta82 @ 2009 02 23, 18:30)
drinks_cheers.gif  vos ne girtas  doh.gif


blink.gif
o poezijoj Grigas populiarus - dar Vainilaičio eilėraštį apie dėdės Grigo ratus (Grįžulo ratus) radau smile.gif
Atsakyti
man gražus - man apskritai gražūs vardai kuriuose yra G ir R raidės -SKAMBŪS tokie wub.gif (Gaudrius man gažiai skamba)Grigutis gugutis - kol mažiukas wub.gif
Atsakyti
nu kažkaip nelabai unsure.gif
Atsakyti
Man tai atrodo labai grubus vardas.
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 02 23, 20:57)
man gražus - man apskritai gražūs vardai kuriuose yra G ir R raidės  -SKAMBŪS tokie  wub.gif  (Gaudrius man gažiai skamba)Grigutis gugutis - kol mažiukas  wub.gif


drinks_cheers.gif net nebūtinai jomis prasidėti turi - kad ir koks Daugirdas, Tautgirdas, Girdenis thumbup.gif
Atsakyti
Pačiai keista, bet man šis vardas gražus ir neasocijuojasi su jokia pavarde drinks_cheers.gif

Muminuk, man šis variantas patinka labiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Gyvenimas gali iskresti poksta ax.gif ax.gif jei klaseje butu vienas vaikas vardu Grigas, o kitas tokia pavarde doh.gif Mokytoja kviecia atsakinet, o kuriam neaisku. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2009 02 26, 12:29)
Gyvenimas gali iskresti poksta ax.gif  ax.gif jei klaseje butu vienas vaikas vardu Grigas, o kitas tokia pavarde doh.gif Mokytoja kviecia atsakinet, o kuriam neaisku. g.gif  g.gif


o jei klasėje bus Tautvydas ir mano kolegos D. Tautvydo vaikas? arba Tauras ir A. Tauras? arba Kasparas ir S. Kasparas? Girdenis ir A. Girdenis? mirksiukas.gif

-----------
gritte, nepasirašo mb šitam vardui, jau anuo ir vadina...
Atsakyti
Man šis vardas gražus biggrin.gif . Bet, jei turėčiau sūnų, negalėčiau jam duoti šio vardo vien dėl vyresnėlės dukters: Muzikos mokykloje ją moko groti mokytojas tokia pavarde, tai ji, vos tik išgirdusi "Grigas", netveria juoku. Sako, kad jai juokinga. Asociacijos... g.gif
Atsakyti