Įkraunama...
Įkraunama...

Grigas

Būtent, dauguma pavardžių kilo iš vardų, tad nematau jokio juoko, kad tam tikras vardas yra pavardė blink.gif Tas pats, kas juoktis, jog pavardė kaip vardas biggrin.gif Man Grigas, kaip vardas, gražiai skambėtų, jei Lietuvoje nebūtų per daug pavardžių su šaknimi "Grig", nes visi šie vyriškos lyties žmogeliai dėl tokių pavardžių įgyja pravardes "Grigas"..Tai taip nuvalkiojo.. Bet jei mamai su tete gražu, tai koks skirtumas, ką kiti mano mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupele7 @ 2009 02 26, 15:19)
Bet jei mamai su tete gražu, tai koks skirtumas, ką kiti mano mirksiukas.gif


tetei negražu, mamai gražu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 26, 15:21)
tetei negražu, mamai gražu  ax.gif


Tai, mama, kažkaip apgauk tą tetę, nu biggrin.gif O jei rimtai, tai kompromisas - pavadinti dviem vardais ax.gif Pirmas vardas tas, kuris gražus abiem, o antras - Grigas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 02 26, 13:18)
Man šis vardas gražus biggrin.gif . Bet, jei turėčiau sūnų, negalėčiau jam duoti šio vardo vien dėl vyresnėlės dukters: Muzikos mokykloje ją moko groti mokytojas tokia pavarde, tai ji, vos tik išgirdusi "Grigas", netveria juoku. Sako, kad jai juokinga. Asociacijos... g.gif

Mano draugės sūnus leipsta iš juoko išgirdęs vardą Vytautas. Ir niekas nesupranta ko čia jam taip juokinga doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milabra: 27 vasario 2009 - 12:39
O man vardas labai gražus thumbup.gif Ir jei jis dera prie pavardės, tai tikrai tokį vardą duočiau savo vaikui. O dėl to, kad tai ir pavardė, na ir kas? Štai mano klasėje mokėsi berniukas pavarde Lukas, o vėliau buvo bendradarbis tokiu vardu. bigsmile.gif Tikrai daug Lietuvoje pavardžių, kilusių iš vardų(pvz. pažįstu žmones, pavarde Danielius, Augustinas, Algirdas) o dar kiek tokių vardų- pavardžių aplink. Taip kad, jei patinka ir mb galų gale įkalbi- tai tik valio mirksiukas.gif
Atsakyti
Įsilipęs į berželį
Grigas laužo šakeles,
O berželis svyruonėlis
Lieja ašaras gailias...



Čia iš mano pirmos klasės elementoriaus "Saulutė". Dar tebepamenu.. biggrin.gif
Daugiau niekur neteko šio vardo sutikti.
Kažko neskambus jis man.. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommerregen: 27 vasario 2009 - 17:34


Grigas yra daugiau trumpinys ar pravarde
Atsakyti
man nelabai... rolleyes.gif
Atsakyti
Grigas, sakyciau Grigorijus... ale vistiek negrazus g.gif
Atsakyti
Gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommerregen @ 2009 02 27, 18:33)
Įsilipęs į berželį
Grigas laužo šakeles,
O berželis svyruonėlis
Lieja ašaras gailias...
Čia iš mano pirmos klasės  elementoriaus "Saulutė". Dar tebepamenu.. biggrin.gif
Daugiau niekur neteko šio vardo sutikti.
Kažko neskambus jis man.. schmoll.gif


Aš irgi norėjau šitą posmelį parašyt, ten dar ir daugiau yra cool.gif
Bet vardas man tai labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
turim giminaiti su tokia pavarde 4u.gif
Atsakyti