Įkraunama...
Įkraunama...

Grigas

Negrazus vardas, trumpinys kazkoks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 09, 18:58)
o kaip manai, iš kur ta pavardė atsirado?  tongue.gif labai daug pavardžių kilo iš vardų  mirksiukas.gif
aš žinau 2 Grigus kaip pavardes - Žalgirio ex treneris ir kažkoks kunigas R. Grigas.
bet mūsų pavardė irgi tokia kaip vardas, nors ne visi žino, kad yra toks vardas, taigi man nekliūva.


muminukas ziuriu labai apsisvietusi esi biggrin.gif. as tai savo sunui tikrai nedeciau tokio vardo grigas,grigalius gerai kad dar ne grikis(kruopa) doh.gif .kas zmonems pasidare vaikams vardus deda kuo mandresni ir baisesni unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuks25 @ 2009 03 05, 18:16)
muminukas ziuriu labai apsisvietusi esi  biggrin.gif. as tai savo sunui tikrai nedeciau tokio vardo grigas,grigalius gerai kad dar ne grikis(kruopa) doh.gif .kas zmonems pasidare vaikams vardus deda kuo mandresni ir baisesni  unsure.gif


gerai nusimanau, o ką? cool.gif
dėl prasivardžiavimų esu kitoje temoje pasisakiusi doh.gif
dėl mandrumo ir baisumo - čia jau ne mano problema, kad kai kurie ilgas vartojimo tradicijas vardai buvo primiršti, kad žmonės labai neapsišvietę apie asmenvardžius (o atrodo, kad tai toks kasdieninis dalykas). smagu girdėti, kai vaiką pavadina Tumu, Napaliu ar Kajetonu, jokio mandrumo čia nematau, vardai įprasti, tik primiršti. mandnra ir baisu vadinti Menorom (šviestuvas) ir Mirenom (KT) tongue.gif
Atsakyti
Svarstome labai panasu, bet angliska varda savo antram berniukui – Gregory. Lietuviskai butu Grigas. Gyvename ne Lietuvoje, vyras uzsienietis. Bet ka zinai, gal vaikai atvaziuos studijuot i Lietuva kada nors. As jau nebesuprantu, ar cia “is didelio rasto isejom is krasto”, ar vis tik normalus vardas. Ka manote?
Atsakyti
Man net minciu nekyla, kad Grigas yra pavarde! Vaikysteje mokiausi eilerastuka apie berniuka, vardu Grigas, kuris berzeliui sakeles aplauze.

Evi, as nematau problemos, juk ne Lietuvoje gyvenate ir vyras nera lietuvis. Jeigu as turesiu sunu, jo vardas lietuviskos galunes netures del tu paciu priezasciu ir nematau problemos jei kada i Lietuva persikeltume. Svarbiausia, kad lietuviams lengvai istariamas vardas butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 02 10, 01:33)
man tai Grigas vardas smile.gif gal todėl,kad pirmą kartą jį išgirdau šiame eilėraštyje

BERŽELIO ŠIRDIS

Įsikoręs į berželį,
Grigas laužo šakeles,
O berželis svyruonėlis
Lieja ašaras gailias.

Grigas ašarų nemato,
Dar smarkiau berželį krato.
Tik staiga - šaka nulūžo...
Grigas krito ir sugniužo.

Grigas sriūbauja prie tako,
O berželis švelniai sako:

- Ar labai užsigavai?
Nors negeras tu buvai,
Bet berželis turi širdį -
Viską jaučia, viską girdi.

/K. Kubilinskas/



"tik staiga berzelis - triokst
Grigas zemen keberiokst... "

as taip mokejau ax.gif biggrin.gif biggrin.gif

o kaip vardas man asmeniskai nekaip skamba g.gif
ir primena ta Griga is gruper Raketa kur buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gražus. Labai.
Atsakyti
mano seneliu pavarde,tai neisivaziduoju kaip vardo lotuliukas.gif
Atsakyti
Pamaciau ta varda ir nusisypsojau tongue.gif Mano mylimojo vardas Grigas. Kai as pripratus man patinka mirksiukas.gif Tik va jis pats kartais turi problemeliu su vardu, kai pvz jo klausia: pavarde?! Atsako: .......... vardas?! Atsako Grigas. tai jo vel paklausia : sakau vardas koks?! tongue.gif zmones kelis kartus pasitikslina koks jo vardas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(de emilia @ 2010 12 21, 15:48)
Pamaciau ta varda ir nusisypsojau tongue.gif  Mano mylimojo vardas Grigas. Kai as pripratus man patinka mirksiukas.gif  Tik va jis pats kartais turi problemeliu su vardu, kai pvz jo klausia: pavarde?! Atsako: .......... vardas?! Atsako Grigas. tai jo vel paklausia : sakau vardas koks?!  tongue.gif  zmones kelis kartus pasitikslina koks jo vardas doh.gif


Idomu smile.gif Mes labai rimtai svarstem varda Gregory savo antram sunui (lietuviskas variantas Grigas, arba tiesiog Gregoris), bet po to vis tik apsistojom ties Oskaru. Bet siaip super vardas. Visuomet isliks mano sirdyje kaip ypatingas wub.gif
Atsakyti
man grazus,tikras vardas thumbup.gif
Atsakyti
Gražus, bet irgi žinau žmones su tokia pavarde, tai jei kas tokiu vardu prisistatytų pamanyčiau, kad pavardę pasisakė... mirksiukas.gif šiaip tai gražus vardas 4u.gif
Atsakyti