Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Dangė @ 2009 02 20, 21:37)
As ryt kerpuos pas Irina, mano plaukai garbanoti(vidutiniskai) biggrin.gif . Prasysiu kardinaliai pakeisti dabar esancia sukuosena. Tai ziuresim kaip seksis. Tikiuosi, kad negausiu atsakymo, jog kai plaukai garbanoti tai neva ju ir kirpimas negali buti ypatingas. Zinau, kad kirpima ir garbanotiems plaukams galima parinkti idomu, taciau tai priklauso nuo kirpejo galimybiu.
Butinai parasysiu, kaip sekesi.

oij lb lauksim .smile.gif as pati garbane man , lb aktualu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2009 02 20, 21:31)
Charizma, o tu jau buvai pas Irina ? ar patiko ? as irgi gundausi ja isbandyti, tiek apie ja prirasete  biggrin.gif


taip, daziau plaukus mirksiukas.gif visai patiko, ka padare su spalva (sumaise 3 spalvas), daze joico dazais, patiko tas atspalvis, kuris isejo, as labai nenorejau ir jai ta pasakiau, kad butu i geltonuma, tai ir padare, kad ne geltoni plaukai butu wub.gif siaip megeja dalinti patarimus, paplepeti, man visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
tai gal rasykit kiek mokat uz paslaugas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 20, 20:14)
kokio ilgio plaukai ir kaip daze? kiek mokejai?



Plaukai iki peciu, daze su joico (irgi maise spalvas). Vyras sako, kad plaukai pasidare ryzesni smile.gif ( anksciau isryskedavo geltonumas). Mokejau 145 (sake nuolaida pritaike) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 20, 23:20)
taip, daziau plaukus mirksiukas.gif visai patiko, ka padare su spalva (sumaise 3 spalvas), daze joico dazais, patiko tas atspalvis, kuris isejo, as labai nenorejau ir jai ta pasakiau, kad butu i geltonuma, tai ir padare, kad ne geltoni plaukai butu wub.gif siaip megeja dalinti patarimus, paplepeti, man visai patiko thumbup.gif

zinok, as irgi pas ja gundausi nueiti ax.gif o ji tau kirpo ar tik daze ?
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 02 20, 23:39)
oij lb lauksim .smile.gif as pati garbane man , lb aktualu. bigsmile.gif


Na ka, ka tik grizau is Irinos. Mano ilgus plaukus paverte gana trumpais unsure.gif , nors prasiau islaikyti ilgi. Kadangi mano plaukai yra garbanoti tai sakiau, jog nenoriu su jais daug vargti:dziovintis dziovintuvu, ar tiesintis, bet dabar, jauciu, kad reiks, nes ir Irina sukuodama juos istiesino ir pridure, jog atrodys puikiai, kai issitiesinsiu. Mintyse kilo klausimas, kai issitiesinsiu?, o tai jei as neketinu kiekviena ryta ju tiesinti, tai kas tada schmoll.gif ?
Na nezinau, prasiau, kad pakeistu sukuosena, tai sukuosena ji ir pakeite, bet prasiau islaikyti ilgi, o ilgio neislaike, pasakydama, jog, neva norint pasikeisti nereik plauku gaileti. Na, ka as zinau, kai turi ilgus plaukus ir staiga tau juos labai nutrumpina ir aiskina ( lyg gailedama to, ka padare), jog ataugs dar grazesni.
Na, nezinau, reik, kad praeitu siek tiek laiko, tada galesiu ivertinti. Na, paziuresim, ar issiplovus galva toks kirpimas garbanotiems plaukams atrodys gerai. Tiesiems plaukams toks kirpimas atrodytu puikiai, o garbanotiems- ?.
Siaip, kaip asmuo tai Irina paliko silto zmogaus ispudi. Maloni, plepi, na tikra grozio salono darbuotoja smile.gif . Pritaike nuolaida, tai net ir nepatogu dabar kazka neigiamo apie jos darba rasyt.




Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2009 02 21, 13:48)
Na ka, ka tik grizau is Irinos. Mano ilgus plaukus paverte gana trumpais unsure.gif , nors prasiau islaikyti ilgi. Kadangi mano plaukai yra garbanoti tai sakiau, jog nenoriu su jais daug vargti:dziovintis dziovintuvu, ar tiesintis, bet dabar, jauciu, kad reiks, nes ir Irina sukuodama juos istiesino ir pridure, jog atrodys puikiai, kai issitiesinsiu. Mintyse kilo klausimas, kai issitiesinsiu?, o tai jei as neketinu kiekviena ryta ju tiesinti, tai kas tada schmoll.gif ?
Na nezinau, prasiau, kad pakeistu sukuosena, tai sukuosena ji ir pakeite, bet prasiau islaikyti ilgi, o ilgio neislaike, pasakydama, jog, neva norint pasikeisti nereik plauku gaileti. Na, ka as zinau, kai turi ilgus plaukus ir staiga tau juos labai nutrumpina ir aiskina ( lyg gailedama to, ka padare), jog ataugs dar grazesni.
Na, nezinau, reik, kad praeitu siek tiek laiko, tada galesiu ivertinti. Na, paziuresim, ar issiplovus galva toks kirpimas garbanotiems plaukams atrodys gerai. Tiesiems plaukams toks kirpimas atrodytu puikiai, o garbanotiems- ?.
Siaip, kaip asmuo tai Irina paliko silto zmogaus ispudi. Maloni, plepi, na tikra grozio salono darbuotoja smile.gif .  Pritaike nuolaida, tai net ir nepatogu dabar kazka neigiamo apie jos darba rasyt.

g.gif na su tom nuolaidom tai keista net, kad visoms taiko. bet tavo aprasytas atvejis man neoatiko. na , nenoreciau, kd m plaukus trumpintu, jei prasyciau ilgi islaikyti. ir tas pasakymas, kad ataugs grazesni g.gif tai tikrai, reiskiasi gailisi pati , kad nukirpo.
o tu ir dazei ? ar tik kirpai ?
Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2009 02 21, 14:48)

Na nezinau, prasiau, kad pakeistu sukuosena, tai sukuosena ji ir pakeite, bet prasiau islaikyti ilgi, o ilgio neislaike, pasakydama, jog, neva norint pasikeisti nereik plauku gaileti.


labai teisingai pasake

tu norejai pasikeisti tik patrumpinus galiukus? doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na kad norint keistis ir ilgi islaikyti yra neimanoma , zn
niu bet isitikinau, kad garbanotus geriau pakirpti tik galiukus, ir viskas , jie patys sugula kaip jiems reijkia .mm va ta me ir esme padaro sukuosena istiesinus plaukus. o kaip po to bus , kaip pati klijente tvarkysis. g.gif

as tai prasydavau visada kad istiesintu, bet sakiau nuo siol, tik garbanosiu , ir neleisiu nei dziovinti fenu, nei tiesinti.nes pastebejau kad pakerpa galiukus, o po to kai isdziovina /istiesina, jie nudega . tai koks tikslas juos kirpti tada , jei jau iseini su neisveijkais galiukais. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2009 02 21, 18:04)
labai teisingai pasake

tu norejai pasikeisti tik patrumpinus galiukus? doh.gif  mirksiukas.gif



Pakeisti sukuosena tai nereiskia pakeisti plauku ilgi. Juk galima plaukus iskarpyti islaikant ju ilgi. Ar nauja sukuosena reiskia - trumpi plaukai? Tai ka ilgiems plaukams vienintelis galimas kirpimas yra ju nutrumpinimas? Tai tuomet visos ilgaplaukes turetu vaikscioti vienodai apkirptos ir niekuomet nekeisti sukuosenu, nes kitos iseities, anot taves, tiesiog nera doh.gif .


Atsakyti
QUOTE(neju @ 2009 02 21, 11:48)
Plaukai iki peciu, daze su joico (irgi maise spalvas). Vyras sako, kad plaukai pasidare ryzesni smile.gif ( anksciau isryskedavo geltonumas). Mokejau 145 (sake nuolaida pritaike) ax.gif



mano arti liemens, maise 3 spalvas, sumokejau 117 blink.gif blink.gif irgi sake su nuolaida g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jorky @ 2009 02 21, 12:43)
zinok, as irgi pas ja gundausi nueiti  ax.gif  o ji tau kirpo ar tik daze ?



jau rasiau, kad tik daze rolleyes.gif
Papildyta:
Dange, tave tik apkirpo ar ir daze plaukus? kiek uz kirpima paeme? ji man sake, kad kitakart, kai ateisiu pas ja, reikes ir pakirpti plaukus, bet kazkaip mano nuojauta kuzda pas ja nesikrpt, turiu gera kirpeja, kuri zino ko noriu - taip ir padaro, abejoju, ar eisiu pas Irina kirptis g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 21, 19:35)
mano arti liemens, maise 3 spalvas, sumokejau 117  blink.gif  blink.gif irgi sake su nuolaida g.gif
Papildyta:
jau rasiau, kad tik daze rolleyes.gif
Papildyta:
Dange, tave tik apkirpo ar ir daze plaukus? kiek uz kirpima paeme? ji man sake, kad kitakart, kai ateisiu pas ja, reikes ir pakirpti plaukus, bet kazkaip mano nuojauta kuzda pas ja nesikrpt, turiu gera kirpeja, kuri zino ko noriu - taip ir padaro, abejoju, ar eisiu pas Irina kirptis g.gif



Na mane tik kirpo. Kadangi mano plaukai buvo ilgi tai turejau moketi - 70 Lt, bet pritaike 10% nuolaida.
Jei turi kirpeja, kuri tave supranta, tai tikrai neverta rizikuoti ir eiti pas zmogu, kuris tavo plauku nepazista, o ir tavo poreikiu nezino. Na, cia jau mano nuomone.

Atsakyti