Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

Mama, pažiūrėk, kaip jūra sugarbanojo mūsų pirštukus! thumbup.gif
Matosi, kad tai ne Baltijos jūra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julena @ 2005 08 09, 21:40)
Matosi, kad tai ne Baltijos jūra  smile.gif


beje, kaip tik norėjau rašyt, kad kaip ir galima buvo nuspėti, dominuoja Baltijos vaizdai, bet labai nemažai mamyčių (sprendžiant iš "Kelionių" skyrelio) keliavo ir ilsėjosi su mažiais prie Viduržemio jūros, tad laukiam daugiau nuotraukyčių ne tik iš Lietuvos pajūrio, bet ir Raudonosios, Egėjo ir visų kitų jūrų vaizdų mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
taip musu jura - Juodoji smile.gif
Atsakyti
Kotais ilgai mano nuotrauka prie neuzpildytu kaba g.gif
Atsakyti
QUOTE(kavke @ 2005 08 11, 10:16)
Kotais ilgai mano nuotrauka prie neuzpildytu kaba g.gif

Kai nuotrauka kabo prie neužpildytų, mes jos netvirtinam, ją reikia iš pradžių išsiųsti patvirtinimui, t.y. paspausti šauktuką prie nuotraukos. Nes kol ji kabo prie neužpildytų mes nežinom ar dalyvis dar keis ką nors.
Atsakyti
Einu spaust sauktuko smile.gif
Atsakyti
O mano nuotrauka kodėl kabo prie nepatvirtintų? g.gif Šauktuko nebėra, nes aš padariau pakeitimą ir po to dingo tas šauktukas. blink.gif o nuotrau ka vistiek nepatvirtinta.Visko atlikti iš naujo neleidžia g.gif Ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 08 11, 10:21)
Kai nuotrauka kabo prie neužpildytų, mes jos netvirtinam, ją reikia iš pradžių išsiųsti patvirtinimui, t.y. paspausti šauktuką prie nuotraukos. Nes kol ji kabo prie neužpildytų mes nežinom ar dalyvis dar keis ką nors.


Mano nuotrauka lyg buvo tarp neišsiųstų patvirtinimui, nes norėjau kitokį pavadinimą sugalvot, o prisijungiu po kiek laiko - jau pasirodo konkurse dalyvauju g.gif Tai nereikėjo daug galvot smile.gif Nors tuo metu SM striginėjo, tai neaišku, gal ir pati tą šauktuką paspaudžiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betina: 11 rugpjūčio 2005 - 16:55
QUOTE(Betina @ 2005 08 11, 17:50)
Mano nuotrauka lyg buvo tarp neišsiųstų patvirtinimui, nes norėjau kitokį pavadinimą sugalvot, o prisijungiu po kiek laiko - jau pasirodo konkurse dalyvauju  g.gif


Jei vistiek norėsit dar keist pavadinimą, parašykit man asmeninę žinutę, pakeisiu.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 08 10, 04:14)
beje, kaip tik norėjau rašyt, kad kaip ir galima buvo nuspėti, dominuoja Baltijos vaizdai, bet labai nemažai mamyčių (sprendžiant iš "Kelionių" skyrelio) keliavo ir ilsėjosi su mažiais prie Viduržemio jūros, tad laukiam daugiau nuotraukyčių ne tik iš Lietuvos pajūrio, bet ir Raudonosios, Egėjo ir visų kitų jūrų vaizdų mirksiukas.gif  biggrin.gif

As vis meginu nupliaskinti vaizdeliu prie vandenyno, bet kolkas ne kaip sekasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 08 11, 19:36)
As vis meginu nupliaskinti vaizdeliu prie vandenyno, bet kolkas ne kaip sekasi  sad.gif


na, dar yra laiko mirksiukas.gif lauksim smile.gif
Atsakyti
Aš jau visa para laukiu, o nuotrauka vis dar nepatvirtinta. g.gif Šauktuko šalia nėra! help.gif
Atsakyti