Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

o aš jau laukiu nesulaukiu, kada galėsiu balsuot ax.gif ir nuotrauką favoritę jau išsirinkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2005 08 18, 10:34)
Tikrai daug gražių nuotraukų  smile.gif Sunku bus išsirinkti...

O man visai nesunku smile.gif Visos gražios, bet labai panašios ax.gif Balsuosiu už tas, kurios išsiskiria iš kitų 4u.gif
Atsakyti
aš ir taip pat darysiu, nes tos išsiskiriančios labiausiai ir traukia akį mirksiukas.gif
QUOTE(Vilika @ 2005 08 18, 10:45)
O man visai nesunku smile.gif Visos gražios, bet labai panašios ax.gif Balsuosiu už tas, kurios išsiskiria iš kitų  4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazhulele: 18 rugpjūčio 2005 - 10:37
QUOTE(Vilika @ 2005 08 18, 10:45)
O man visai nesunku smile.gif Visos gražios, bet labai panašios ax.gif Balsuosiu už tas, kurios išsiskiria iš kitų  4u.gif

Tai kaip bus nepanasios jei pavadinimas konkurso "Jura iki keliu"??? Iskirtiniausios nuotraukos tos, kurios visai nedera prie tokio pavadinimo, t.y. nuotraukos, kuriose nesimato juros. Ir jei balsuojate pagal tokius kriterijus, tai cia toks ir konkursas.....
Atsakyti
Pagal konkurso taisykles, jūra nebūtinai ir turi matytis, puikiausiai užtenka ir paplūdimio vaizdų.
Beje, man labiausiai įstrigusi nuotrauka panašiai tokia ir yra - paplūdimio smėliukas ir kelios jūros bangelės, beplaunančios smėlį smile.gif
QUOTE(Aurėja @ 2005 08 05, 13:18)
Daugelis jūsų atostogas su vaikučiais praleidote prie jūros. Mažyliai statė smėlio pilis, šokinėjo per bangas, ieškojo gintarėlių, kartu su jumis vakare palydėdavo saulę ir t.t.  Tad laukiame gražių smagių įdomių vaizdelių iš pajūrio bei paplūdimio!
Nuotraukoje gali būti ne tik jūroje besimaudantis ar pakrantėje žaidžiantis mažylis/-iai, bet ir jų tėveliai. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazhulele: 18 rugpjūčio 2005 - 11:03
Pagal taisykles ar ne, bet nuotrauku graziu yra ir bus is ko rinkti
Atsakyti
O aš jau išrinkau - viena "papirko" savo pavadinimu, kas retai būna (nors ir pati nuotrauka patiko, tik vat pavadinimas šiek tiek "padėjo") biggrin.gif
Atsakyti
prabalsavau ir as , nors nedalyvauju, labai buvo sunku, visos nuotraukos grazios wub.gif , bet prabalsavau uz smelyje brendanti vaika mirksiukas.gif wub.gif uz saulelydyje ruzavu treningu mergyte wub.gif ir uz naktines maudynes wub.gif kaip paveiksliukas pastaroji wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babuska: 18 rugpjūčio 2005 - 23:55
dar pamirsau paminet, kad sitame konkurse tikrai prireike 5 balsu smile.gif
Atsakyti
man taip pat pritrūko tų 2 balsų ax.gif
QUOTE(babuska @ 2005 08 19, 00:56)
dar pamirsau paminet, kad sitame konkurse tikrai prireike 5 balsu  smile.gif

Atsakyti
Tikrai, bet man daugau nei 2 balsu pritruko
Atsakyti
O man pirmą kartą užteko trijų balsų. Na, šį kartą vaikams balsuot nedaviau (be to, miega jau jos). Tai va:
Štai kokia ta jūra – už kompoziciją thumbup.gif
Kai jau baigsit žaist, gal nuvestumėt mane prie jūros? – už situaciją thumbup.gif
Pavysim bangelę, pavysim! – už originalumą thumbup.gif
Dabar laukiu rezultatų, įdomu ax.gif

Atsakyti