Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

Gaila, bet naujokams negalima balsuoti sad.gif . Perskaičiau, kad reikia parašyti min. 20 žinučių, ir tada bus galima
Atsakyti
Tai gal negalima siųsti nuogų vaikiukų? Aš nežinau , gal dėl to mano plikšės netvirtina? g.gif Gal čia neestetiška reiškia? blink.gif g.gif umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2005 08 12, 16:56)
Tai gal negalima siųsti nuogų vaikiukų? Aš nežinau , gal dėl to mano plikšės netvirtina? g.gif  Gal čia neestetiška reiškia? blink.gif  g.gif  umn.gif

na, jei visai nuoga, tai manyčiau- neetiška ir nesaugu tongue.gif Aš nesiųsčiau nuogo mažylio schmoll.gif
Atsakyti
Na o man niekaip neideda nuotraukos cry.gif Vis ishsiuntus patvirtinimuilieka tushcias langas, o nuotrauka nepatvirtinama... Nesuprantu, ka cia blogai darau blush2.gif
Atsakyti
Susisuko galva nuo tiek vandens.. wacko.gif Gal pirmas konkursas,kur labai visos nuotraukos panašios.Sunku pasakyt kuri galėtų laimėt g.gif Man kažkaip į akis krito šios-leliukas su žavinga teta,jaunoji romantikė,kuri sėdi jahtų fone(tik baisu,kad nenukristų) tongue.gif ir šeimynėlė senoj,nespalvotoj nuotraukoj.Pajutau nostalgiją tiems laikam,kai dar nebuvo"atrastas"celiulitas ir pan dalykai thumbup.gif
Atsakyti
Matau labai skirtingos jau jusu nuomones, idomu kaip cia viskas vyks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pirma @ 2005 08 12, 18:28)
na, jei visai nuoga, tai manyčiau-  neetiška ir nesaugu tongue.gif Aš nesiųsčiau nuogo mažylio schmoll.gif



Taip, tu teisi doh.gif Aš kažkaip tik vėliau susipratau, viską apmąsčiau...nesaugu schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Tik nepaleisk... tėveli... - tikrai ne jūra schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Perlipus ta kalną, aš pasieksiu jūrą. thumbup.gif thumbup.gif

aš pasemsiu jūros vandenėlio...
-aš prikasiu ir parvešiu smėlio... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Retro vasara thumbup.gif thumbup.gif

Va taip va! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man tai tos tarybines labai patiko. Senus laikus prisimenant. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2005 08 12, 17:56)
Tai gal negalima siųsti nuogų vaikiukų? Aš nežinau , gal dėl to mano plikšės netvirtina? g.gif  Gal čia neestetiška reiškia? blink.gif  g.gif  umn.gif

Geriau tokių nuotraukų internete nepublikuoti.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 08 14, 20:50)
Geriau tokių nuotraukų internete nepublikuoti.


ir apie tai rašoma bendrosiose fotokonkursų taisyklėse (žr.nr. 4).
Atsakyti