Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

QUOTE(Cica:) @ 2009 05 28, 14:14)
dekui labai uz atsakyma  4u.gif
O galima daryti romanetes su mechanizmu bet ant karnizo?  blush2.gif Visiskai neismanau situ dalyku  biggrin.gif

gaila,bet taip nepadarysi smile.gif pats mechanizmas tvirtinasi arba prie sienos,arba i nisa 4u.gif .cia ejo kalba apie eurivilos mechanizma-nepatarciau (patys bugnai prastos kokybes ir svorio juosta)smile.gif ,nes su laiku medziagyte galesit pakeisti,mechanizmas liks ax.gif na nebent,labai lengva romanete ir aukstis iki 1.70cm rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oniks: 04 birželio 2009 - 14:38
Cica:) Kaune as galesiu padet.
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
JAu nežinau kiek laiko šioj temoj sėdžiu...sėdžiu sėdžiu, o užuoliados vis dar nekaba doh.gif blush2.gif Dabar kai pažaibavao gerai, pasakiau, kad vsio, dar šį mėnesį turi kabėt užuolaidos. Norėjau pasiteiraut siuvėjų , ar bus taip pat gražios klostės be žiedų> Nes turbūt su žiedais daug brangiau gaunas blush2.gif Nesinori labai daug investuot, ir ieškot geriausio varianto, nes dar oi kaip daaaaaug investicijų į butą laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2009 05 27, 11:53)
As irgi norejau mediniu tai mane atkalbejo trys firmos, sake jau niekas nebededa, renka dulkes, praleidzia saules spindulius, susikkraipo, as emiau jais ir patikejau, bet man vis tiek jos labai grazu.


del mediniu zaliuziu galiu pasisakyti nes jau septyni metai turime - svetaineje. Taip, dulkes renka, bet ir kitos zaliuzes renka... ir uzuolaidos. Per septynis metus nenubluko,issikraipe tik viena juostele, bet vizualiai beveik nesimato, saules spinduliu nepraleidzia .
P.s. pirkome ardenoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labanoriska: 09 birželio 2009 - 08:43
QUOTE(plato @ 2009 06 09, 01:07)
Sveikos visos 4u.gif
JAu nežinau kiek laiko šioj temoj sėdžiu...sėdžiu sėdžiu, o užuoliados vis dar nekaba doh.gif  blush2.gif  Dabar kai pažaibavao gerai, pasakiau, kad vsio, dar šį mėnesį turi kabėt užuolaidos. Norėjau pasiteiraut siuvėjų , ar bus taip pat gražios klostės be žiedų> Nes turbūt su žiedais daug brangiau gaunas blush2.gif Nesinori labai daug investuot, ir ieškot geriausio varianto, nes dar oi kaip daaaaaug investicijų į butą laukia doh.gif


Galit uzuolaida mauti ant karnizo su spec. juosta. Vaizdas kaip su ziedais, slankioja taip pat gerai ir pigiau thumbup.gif .
Atsakyti
Reikia konsultacijos ir patarimu.Noriu kabinti roletus prie lubu,nes nenoriu gadint lango. Ar yra tokiu/Kaip jie tvirtintusi prie tu lubu? Gal kokiuose Senukuose tokiu buna pirkt?O gal tvirtinti prie lango remo paprasciau ir geriau?
Gal vilnietes uzsakinejo roletus nebrangiai ir gerai daro-pasidalintu su manim turima info smile.gif
Dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2009 06 09, 00:07)
Sveikos visos 4u.gif
JAu nežinau kiek laiko šioj temoj sėdžiu...sėdžiu sėdžiu, o užuoliados vis dar nekaba doh.gif  blush2.gif  Dabar kai pažaibavao gerai, pasakiau, kad vsio, dar šį mėnesį turi kabėt užuolaidos. Norėjau pasiteiraut siuvėjų , ar bus taip pat gražios klostės be žiedų> Nes turbūt su žiedais daug brangiau gaunas blush2.gif Nesinori labai daug investuot, ir ieškot geriausio varianto, nes dar oi kaip daaaaaug investicijų į butą laukia doh.gif

O kokiu jus uzuolaidu norite dieniniu ar naktiniu? g.gif jai su ziedais nenorite yra speciali juosta,tik ji kiek sunkiau slysta per karniza,bet jai norite tik dieninems ir mazai jos bus traukinejamos ,tai vienas is pigesniu variantu.jai smulkiau domina rasykite i az
Atsakyti
QUOTE(Teo @ 2009 06 09, 12:04)
Galit uzuolaida mauti ant karnizo su spec. juosta. Vaizdas kaip su ziedais, slankioja taip pat gerai ir pigiau thumbup.gif .

Oi kaip ačiū bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(atnala @ 2009 06 09, 19:30)
O kokiu jus uzuolaidu norite dieniniu ar naktiniu? g.gif jai su ziedais nenorite yra speciali juosta,tik ji kiek sunkiau slysta per karniza,bet jai norite tik dieninems ir mazai jos bus traukinejamos ,tai vienas is pigesniu variantu.jai smulkiau domina rasykite i az

Noriu ir dieninių ir naktiniųū, nenoriu roletų, ar dar ko, noriu klasikinių užuolaidų ir naktinių, man jaukiau kažkaip. Man gražu kai didelės klostės, gražu žiedai, bet noris mažo biudžeto, nes kažkada buvau užsidegus užuolaidoms, tai kai pasiskaičiavom kiek kainuos doh.gif o dar vis įsirenginėjam , vis krapštomės, o visi langai į pietus. Manau , įdėsiu čia foto , kad matytusi bendras vaizdas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2009 06 09, 22:59)
Oi kaip ačiū  bigsmile.gif 4u.gif
Noriu ir dieninių ir naktiniųū, nenoriu roletų, ar dar ko, noriu klasikinių užuolaidų ir naktinių, man jaukiau kažkaip. Man gražu kai didelės klostės, gražu žiedai, bet noris mažo biudžeto, nes kažkada buvau užsidegus užuolaidoms, tai kai pasiskaičiavom kiek kainuos doh.gif o dar vis įsirenginėjam , vis krapštomės, o visi langai į pietus. Manau , įdėsiu čia foto , kad matytusi bendras vaizdas 4u.gif

as turiu ir dienines su ziedais ir naltines ant juosteles, kuri daro klostes a la ziedu. jo kaina tikrai skiriasi, bet tiek kiek skiriasi kaina tai tiek kartu skiriasi ir vaizdas... man su ziedais yra tikrai graziau,bet miegamajam karniza uzsakiau nepagalvojus apie tarpa tarp dienines ir naktines, tai teko siuti juostele, bet is esmes, tai jei jau tokiu klosciu norisi ir tos uzuolaidos matomoj vietoj (pvz svetainej), tai ziedai tikrai graziau..
ir dar del roletu... man jie ir negrazu,bet dienines ir naktines kartu labai mazina erdve,o pakabinus labai grazias dienines ir roletus roletu praktiskai nieks nepastebes smile.gif o ir pietinei pusei roletai tikrai daugiau naudos nei uzuolaidos(tikrai daug vesiau patalpoj jei diena langai uzdengti roletais,o ne naktinem uzuolaidom,nes jie prie pat lango) smile.gif as jau viska isbandzius ir zinau,kad is to bandymo sutaupyt gali tekt moket daugiau kai reikia perdaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 06 10, 00:11)
as turiu ir dienines su ziedais ir naltines ant juosteles, kuri daro klostes a la ziedu. jo kaina tikrai skiriasi, bet tiek kiek skiriasi kaina tai tiek kartu skiriasi ir vaizdas... man su ziedais yra tikrai graziau,bet miegamajam karniza uzsakiau nepagalvojus apie tarpa tarp dienines ir naktines, tai teko siuti juostele, bet is esmes, tai jei jau tokiu klosciu norisi ir tos uzuolaidos matomoj vietoj (pvz svetainej), tai ziedai tikrai graziau.. 
ir dar del roletu... man jie ir negrazu,bet dienines ir naktines kartu labai mazina erdve,o pakabinus labai grazias dienines ir roletus roletu praktiskai nieks nepastebes smile.gif o ir pietinei pusei roletai tikrai daugiau naudos nei uzuolaidos(tikrai daug vesiau patalpoj jei diena langai uzdengti roletais,o ne naktinem uzuolaidom,nes jie prie pat lango) smile.gif as jau viska isbandzius ir zinau,kad is to bandymo sutaupyt gali tekt moket daugiau kai reikia perdaryt  4u.gif

Butent, jai abi uzuolaidos su ziedais ,turi buti laikikliai ilgesni ,o tai reiskia ,kad jai kambarys yra mazas ,labai sumazins erdve.galima daryti porjieras su ziedais,o dienine didesnio raukimo,bet tada dienines reiketu bent jau dvigubai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atnala: 10 birželio 2009 - 09:40
Vakar miegamojo langui uzsisakiau romanete. Visa medziagine romanete su organzos intarpais ir karoliuku juostele apacioje kainuos apie 900 lt. Lango plotis - beveik 2 metrai. Audinio metras - 100 lt. Ar nepermokejau? Kiek paprastai kainuoja romanetes?
Atsakyti
QUOTE(Jurciukas @ 2009 06 09, 14:31)
Reikia konsultacijos ir patarimu.Noriu kabinti roletus prie lubu,nes nenoriu gadint lango. Ar yra tokiu/Kaip jie tvirtintusi prie tu lubu? Gal kokiuose Senukuose tokiu buna pirkt?O gal tvirtinti prie lango remo paprasciau ir geriau?
Gal vilnietes uzsakinejo roletus nebrangiai ir gerai daro-pasidalintu su manim turima info smile.gif
Dekinga smile.gif

Užsisakinėjau roletus pas temoje daug kam į klausimus atsakiusį ,,Meistrelį,, ir tikrai nenusivyliau. Nustebino audinių pavyzdžių gausa ir kainytės už kokybiškus audinius žymiai mažesnės nei kitose firmose mirksiukas.gif Atvažiavo ir konsultavo kantriai net du kartus, nes neapsisprendėm ko norim ax.gif kai pats nelabai išmanai tai tikrai patarčiau geriau pasikonsultuoti su tais žmonėmis kurie dirba šioje srityje- nes pats gali ir visišką šlamštą nusipirkti .
Kiek supratau jis dirba Kaune ir Vilniuje.
Atsakyti