Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

QUOTE(ingutia @ 2009 06 10, 16:28)
Vakar miegamojo langui uzsisakiau romanete. Visa medziagine romanete su organzos intarpais ir karoliuku juostele apacioje kainuos apie 900 lt. Lango plotis - beveik 2 metrai. Audinio metras - 100 lt. Ar nepermokejau? Kiek paprastai kainuoja romanetes?

Ne tikrai nepermokėjai tai normali rinkos kaina
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 06 09, 23:11)
as turiu ir dienines su ziedais ir naltines ant juosteles, kuri daro klostes a la ziedu. jo kaina tikrai skiriasi, bet tiek kiek skiriasi kaina tai tiek kartu skiriasi ir vaizdas... man su ziedais yra tikrai graziau,bet miegamajam karniza uzsakiau nepagalvojus apie tarpa tarp dienines ir naktines, tai teko siuti juostele, bet is esmes, tai jei jau tokiu klosciu norisi ir tos uzuolaidos matomoj vietoj (pvz svetainej), tai ziedai tikrai graziau.. 
ir dar del roletu... man jie ir negrazu,bet dienines ir naktines kartu labai mazina erdve,o pakabinus labai grazias dienines ir roletus roletu praktiskai nieks nepastebes smile.gif o ir pietinei pusei roletai tikrai daugiau naudos nei uzuolaidos(tikrai daug vesiau patalpoj jei diena langai uzdengti roletais,o ne naktinem uzuolaidom,nes jie prie pat lango) smile.gif as jau viska isbandzius ir zinau,kad is to bandymo sutaupyt gali tekt moket daugiau kai reikia perdaryt  4u.gif

Ačiū labai už patarimus 4u.gif Bet tikrai romanetės geriau? Langai visi į pietus, visą dieną saulė kepina g.gif O man visad atrodė jaukiau naktinės užuolaidos. Dabar kai išvis neuždengta, tai atrodo būtų atgaiva užuolaidos g.gif

QUOTE(atnala @ 2009 06 10, 09:39)
Butent,  jai abi uzuolaidos su ziedais ,turi buti laikikliai ilgesni ,o tai reiskia ,kad jai kambarys yra mazas ,labai sumazins erdve.galima daryti porjieras su ziedais,o dienine didesnio raukimo,bet tada dienines reiketu bent jau dvigubai.

O yra pirkti tokių karnizų? Nes mes či abuvom užsidegę jau pirkt karnizus, ir nerado vyras niekur tokių ,kokių mum reikia, visi per trumpi g.gif
Vis pamirštu foto doh.gif Rytoj pasistengsiu įmest 4u.gif

QUOTE(ingutia @ 2009 06 10, 14:28)
Vakar miegamojo langui uzsisakiau romanete. Visa medziagine romanete su organzos intarpais ir karoliuku juostele apacioje kainuos apie 900 lt. Lango plotis - beveik 2 metrai. Audinio metras - 100 lt. Ar nepermokejau? Kiek paprastai kainuoja romanetes?

Jadrynkštkvailiok kiek daug blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plato: 10 birželio 2009 - 22:44
Va vienas langas, kurį labiausiai noriu šiuo metu uždengti

user posted image

O čia kitas. Čia jau noris, kažko kitaip sugalvot, nei vien tik kabančios užuolaidos
user posted image


Žerkit patarimų blush2.gif
Atsakyti
pas mane panasus variantas, tik langas kairej pusej eina iki zemes, o ji dar uzstoja radiatorius doh.gif tai man cia galvosukis, nezinau ka daryt. roletu nesinori, uzuolaidos netiks, nes kambarys kartu su virtuve.. tai as galvoju apie sirmas. tik nezinau kaip su tuo radiatorium..

o miegamajam salia lango (kuriam darau romanete) yra dar durys i balkona, kurios visai nereikalingos, nes yra dar vienos.. tai ir su jomis dar nezinau ka daryt..
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2009 06 11, 09:42)
Va vienas langas, kurį labiausiai noriu šiuo metu uždengti

user posted image

O čia kitas. Čia jau noris, kažko kitaip sugalvot, nei vien tik kabančios užuolaidos
user posted image
Žerkit patarimų blush2.gif

Pirmam langui užuolaidos ar romanetės antram tik roletai nes labai jau siauras kambarys
Atsakyti
Prie tokio nuostabaus šviestuvo wub.gif gražu būtų klasikinės, sunkios užuolaidos (bet joms gal kambarys siaurokas) arba austrijietės
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif
Kambarys tai mažokas, bet ten yra erdvė visa atvira ir holas, bet kažko lengvo ir man norėtųs g.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2009 06 11, 19:10)
Ačiū už patarimus 4u.gif
Kambarys tai mažokas, bet ten yra erdvė visa atvira ir holas, bet kažko lengvo ir man norėtųs g.gif

O as pirmam langui pasiulyciau romanetes,o antram ant juodo karnyzo su juodais ziedais kokias grazias dienines.bet velgi neuztenka langus pamacius spresti,ka kabinti,reikia zinoti ,kokia funkcija atlieka tie kambariai(ar svetaine,ar miegamasis)galbut reikalingos ir naktines
Atsakyti
Dar pries savaite guodziausi, kad reikalinga siuveja, o jau dvieju kambariu langai papuosti. Superine siuveja buvo, jei kam reiktu galeciau pasidalinti kontatais. Abu langai triju metru ilgio. Viename kambaryje kabinom iprastas romanetes, o kitame lengvas romanetes ant karnizu. Super vaizdas smile.gif !
Beje nerealios medziagu nuolaidos ibrahimo pasaze. Musu issirinktos ir su kokybe nesusipykusios wink.gif Jei anksciau metras buvo 350Lt, o dabar vos 49-99!!! galit patiketi? Kas buvo per antkainiai doh.gif Tokia mano patirtis. Jei kas noretu pasmalsauti foto, galiu atsiusti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 12 birželio 2009 - 09:48
QUOTE(mirattes @ 2009 06 12, 10:46)
Dar pries savaite guodziausi, kad reikalinga siuveja, o jau dvieju kambariu langai papuosti. Superine siuveja buvo, jei kam reiktu galeciau pasidalinti kontatais. Abu langai triju metru ilgio. Viename kambaryje kabinom iprastas romanetes, o kitame lengvas romanetes ant karnizu. Super vaizdas smile.gif !
Beje nerealios medziagu nuolaidos ibrahimo pasaze. Musu issirinktos ir su kokybe nesusipykusios wink.gif Jei anksciau metras buvo 350Lt, o dabar vos 49-99!!! galit patiketi? Kas buvo per antkainiai  doh.gif  Tokia mano patirtis. Jei kas noretu pasmalsauti foto, galiu atsiusti wink.gif

Tai čia visos smalsios biggrin.gif Čia nuotraukas parodykit 4u.gif
Atsakyti
Dabar esu darbe, tai neturiu foto, bet grizusi pazadu padaryti ir ikelti (jei sugebesiu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 06 12, 11:15)
Dabar esu darbe, tai neturiu foto, bet grizusi pazadu padaryti ir ikelti (jei sugebesiu)  4u.gif

Jei nepavyks tiesiogiai čia įkelti nuotraukų, tai sudėkit į e-albumą ir mums nuorodą mestelkit smile.gif
Atsakyti