Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

Sveikos merginos,
noriu pasidziaugti, jog neseniai isirengiau buta, ir baigiau "aprengti" langus ruletais. Kadangi pinigu nera daug, pirmiausia nusprendziau pasikabinti ruletus, o veliau gal kabinsiu ir dienines uzuolaidas. Esme, jog mano butas pietinej pusej, tai saule itin prikaitina, todel dabar dziaugiuosi ne tik patinkanciu spalvu gama, bet ir apsisaugoju nuo saules.
Beje, kadangi gyvenu prie misko, tai isigyjau ir tinklelius nuo vabzdziu - galiu ramiai palikti pravirus langus nakciai, todel noriu nuosirdziai visoms rekomenduoti. Visa tai uzsakinejau imonej "Ginjanas", cia Kaune. Patiko ir tai, kad pamatavo, patare, pagamino ir sumontavo greitai, pigiai ir kokybiskai.
Atsakyti
QUOTE(Mar del Plata @ 2009 07 28, 21:44)
Sveikos merginos,
......prie misko, tai isigyjau ir tinklelius nuo vabzdziu - galiu ramiai palikti pravirus langus nakciai, todel noriu nuosirdziai visoms rekomenduoti. Visa tai uzsakinejau imonej "Ginjanas", cia Kaune. Patiko ir tai, kad pamatavo, patare, pagamino ir sumontavo greitai, pigiai ir kokybiskai.

Puiki reklama biggrin.gif
Atsakyti
Reklama gal ir puiki, bet jei paslaugos atliktos gerai, ir net gi pranoko mano lukescius - tai kodel gi nepareklamuoti ir nepasiulyti kitiems, a?
Atsakyti
Sveikos. Kalbant apie langu apdarus, tai zinokite siuva labai puikiai ir gana nebrangiai Senukuose, Draugystes g. Jau ten tai visada uzeinu pasiziureti ko jie ten prisiuva naujo, nes vis kazkas naujo pakabinta buna. Siuvausi ten romanetes savo svetainei, tai super ir kokybe ir priderino prie tapetu net audinuka, patiko man labai ten.Tad galiu tikrai rekomenduoti siutis ten. Tik dabar pamaciau neseniai tokia faina ten romanete, kur klosciu sukeltu nesimato, idomus variantas:
user posted image user posted image

Idomu, ar ne???

O mano romanetes tai va kokios: user posted image Ir mano tapetai tam kambaryje:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyRaimonda: 29 liepos 2009 - 09:05
ai, geriau susilaikysiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 29 liepos 2009 - 09:16
Dar Ten pat Senukuose Draugystes g.siuvausi ir vaiko kambariui romanetes,man tai labai grazios ir audniai labai kokybiski:
user posted image

Ir dar koki ten pamaciau idomu langu dekora vaikams - debeseliai (cia sake toki tinka deti kai roletas dedamas): user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyRaimonda: 29 liepos 2009 - 10:08
o parduotuvej fotografuoti man rodos neleidziama g.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 07 29, 11:14)
o parduotuvej fotografuoti man rodos neleidziama  g.gif

jei esi darbuotojas, tai viskas leidžiama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 07 29, 11:14)
o parduotuvej fotografuoti man rodos neleidziama  g.gif

Nezinau, as tai su telefonu nufotografavau, klausiau konsultanciu, leido blush2.gif Sakiau noriu pirkti, tai reikia su vyru pasitarti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyRaimonda: 29 liepos 2009 - 10:41
QUOTE(Žanė @ 2009 07 29, 11:35)
jei esi darbuotojas, tai viskas leidžiama biggrin.gif

drinks_cheers.gif

o jei ten nebrangu tai kaži kodėl patys darbuotojai ten nesisiuva cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 07 29, 11:14)
o parduotuvej fotografuoti man rodos neleidziama  g.gif


aš tai su mobilke baldus fotkinausi, nieko nesakė g.gif o kodėl negalima?
Negalima kur tie spec ženklai padaryti, parduotuvėse nėra tų ženklų, draudžiančių fotografuot g.gif
Atsakyti
biggrin.gif sitas pasiteisinimas man net SBA balduose padejo tongue.gif
Atsakyti