Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

QUOTE(akvilyte @ 2009 07 29, 11:56)
drinks_cheers.gif

o jei ten nebrangu tai kaži kodėl patys darbuotojai ten nesisiuva  cool.gif

O jus darbuotoja???Nežinau kaip dėl kitų darbuotojų,bet mano pažįstama dirba buitinės technikos konsultante ten ir sake siuvosi ne karta, be to dar viena drauge dirbusiten ir isejusi dabar i dekretines irgi siuvosi ten, tikrai sake, kad pigiau nei salonuose mirksiukas.gif Todel man parekomendavo ir as pati ten siuvausi, man irgi nepasirode brangu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyRaimonda: 29 liepos 2009 - 11:19
QUOTE(Bagi @ 2009 07 29, 11:58)
aš tai su mobilke baldus fotkinausi, nieko nesakė g.gif o kodėl negalima?
Negalima kur tie spec ženklai padaryti, parduotuvėse nėra tų ženklų, draudžiančių fotografuot g.gif

va matai, o as kazkaip buvau issitikinus, kad parduotuvese fotografuoti draudziama ax.gif
bent jau tuose paciuose senukuose draugystej gatvej fotkint bandem kainas kaip kuriu prekiu, tai atejo ir perspejo ax.gif Teko atminti pasitelkti, kad sulyginti paskui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 07 29, 11:14)
o parduotuvej fotografuoti man rodos neleidziama  g.gif

Na niekur neparasyta,kad negalima.Bent as tai nemaciau.O ir pati esu fotografavusi ir niekas nieko nesake,nors ir mate is darbuotoju.
Atsakyti
LadyRaimonda, noriu pasakyti, jog labai graziai priderinot romanetes prie tapetu.
Atsakyti
QUOTE(Mar del Plata @ 2009 07 29, 16:36)
LadyRaimonda, noriu pasakyti, jog labai graziai priderinot romanetes prie tapetu.

Aciu, man padejo dizainere tuose senukuose. Kadangi tapetas buvo pirktas irgi senukuose, tai uzteko tik parodyti tapeta ir man iskarto pasiule audinius bigsmile.gif Man labai tai patiko. Man ir vaiko kambaryje liuks priderinta spalviskai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyRaimonda: 29 liepos 2009 - 19:31
sužinojau tokią naujovę(tiksliau man čia naujovė), kad yra užuolaidos tokios kaip popierius, kaip pastatai taip stovi, jei suglamžai ir lieka suglamžytos. perskaičiau visą temą, bet nemačiau, kad būtumėte kalbėję apie tokias užuolaidas.Jūs gal galite mane apšviet, kokios tos užuolaidos, ar bent įdėti nuorodą kaip jos atrodo? dėkoju iš anksto 4u.gif smile.gif g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erdene: 30 liepos 2009 - 11:49
QUOTE(Erdene @ 2009 07 30, 12:48)
sužinojau tokią naujovę(tiksliau man čia naujovė), kad yra užuolaidos tokios kaip popierius, kaip pastatai taip stovi, jei suglamžai ir lieka suglamžytos. perskaičiau visą temą, bet nemačiau, kad būtumėte kalbėję apie tokias užuolaidas.Jūs gal galite mane apšviet, kokios tos užuolaidos, ar bent įdėti nuorodą kaip jos atrodo? dėkoju iš anksto  4u.gif  smile.gif  g.gif  smile.gif

aš suprantu, kad tos su magnetais, buvo čia foto, niekada tokių nedėčiau savo namuos blink.gif
Atsakyti
atleiskite kad as cia nlb i tema bet tiesiog nzn kur dar galiu paklausti apie tai... iskau gobeleno placiomis juostomis, be jokiu ornamentu balta-juoda,pilka-baltair pan.vat kaip cia pvz. http://images.google...XGMr0_AbUl7zeCg

gal esate kur uzmate kas,nes daug apvaziavau bet buten tokio paprasto be nieko nlb randu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2009 07 30, 18:04)
atleiskite kad as cia nlb i tema bet tiesiog nzn kur dar galiu paklausti apie tai... iskau gobeleno placiomis juostomis, be jokiu ornamentu balta-juoda,pilka-baltair pan.vat kaip cia pvz. http://images.google...XGMr0_AbUl7zeCg

gal esate kur uzmate kas,nes daug apvaziavau bet buten tokio paprasto be nieko nlb randu.... doh.gif


O audejoj ar ziurejote, gal ten kas yra. Dar viena parduotuve yra G.Vilties g. tik pavadinimo tiksliai nepamenu "Baldiniai audiniai" ar kazkaip panasiai. mirksiukas.gif
Arba uzsakomu pasiziureti prie baldu.
Atsakyti
Patarkite prasom kur geriausia roletus Vilniuje uzsisakyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2009 08 04, 09:37)
Patarkite prasom kur geriausia roletus Vilniuje uzsisakyti?  ax.gif


mes roletus ką tik užsisakėm, Akropolyje yra skyrelius prie ermitažo kasų,tai atvažiavo į namus išmatavo ir pavyzdžius atvežė 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau patarimo del roletu. vakar ermitaze antrame aukste uzmatem tokius roletus traukiamus is apacios i virsu, su per viduri plasmasine a la rankenele, kas cia per velnias? Ar juos galima traukti is virsaus i apacia? labai fainas mechanizmas. Ant musu langu jau yra romanetes, todel nesinori mums tu grandineliu. Gal kas ka patartu? Nelabai cia gaudausi ax.gif blush2.gif
Papildyta:
dabar pagalvojau, gal cia ir yra tas sypruoklinis mechanizmas?
Atsakyti