Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos l/d "Žiogelis"

QUOTE(braskelina @ 2010 09 06, 17:26)
4u.gif Mamytės,gal kartais žinote ar 2007 metais gimusių vaikučių grupėse yra laisvų vietų mirksiukas.gif Laukėme iš "Klevelio" gerų žinių,bet deja ten mes nebetelpame verysad.gif Persikėlėme kitur gyvent ir išėjome iš savojo darželio.Birželį pasiprašėme i "Klevelį",bet ten jau buvo pilnos grupės doh.gif Liepė ateit prasidėjus mokslo metams,nes kaip minėjo direktorė,per vasarą atkrenta ax.gif Tai va,kursavom kelis kartus ten ir šiandien sužinojom,kad iš to amžiaus grupių niekas neatkrito doh.gif Gal kas žinote ar "Žiogelyje" yra laisva bent viena vietikė tokio amžiaus grupėje g.gif

kiek žinau turėtų atsirast viena laisva vieta darželyje. turėjo eit berniukas gimęs 2007 m. pabaigoje. bandykite klaust direktorės...
Atsakyti
mamytes kurios vedat maziukus i Saulutes grupe?noreciau atsiliepimu apie aukletojas.mano maziukui 1m11men kita savaite pradesim lankyt sia grupe.kol bendravau su direktore buvau kazkaip rami,nes tokia maloni pasirode,bet siandien susipazinau su aukletoja,tai dar dabar sirdis dreba kaip reikes jai maziuka palikti,negraziai dabar issireiksiu,bet tokia bjauri boba pasirode,siurksti,nemaloni,bendravimo etiketas nulinis,balsas kaip kokios pijokes,kaip tik su vaikais lauke buvo,nesusitvarko,vaiku nesugaudo,viena mergyte istisai verkia,kita mergyte vaikus musa tokia kaprizinga,aukletoja ant tu vaiku rekia kad jie neklauso.paprasiau kad duotu savo tel.nr tai atreze nieko as jums neduosiu,kai atvesit kita savaite vaika tada ir uzsirasysit numeri,kam cia jums dabar reikia,paskui pareiske tipo palaikyk dar vaika kelias savaites namie,kai kiti apsipras tada ir atvesi,nes ir taip vos speju susitvarkyt,paskui jau ruoses eit is lauko vidun liepe vaikams zaislus rinkti,tie pypliukai laksto kas sau,tai ta kad uzriaumojo visa gerkle,ar jus negirdit,pasakiau kad zaislus susirinktumet nes jau eisim.paskui man pasake eikit namo as ir taip turiu ka veikt,kai atvesit vaika tada ir snekesim,zodziu net vardo nesuzinojau jos.zodziu papasakokit atsiliepimus,gal ji tik is pirmo zvilgsnio tokia atrodo,o gal seip zmogui ne kokia diena buvo g.gif direktore sake kad ji pagrindine lopselio grupes Saulutes aukletoja.auklyte kiek pakalbejau tai faina pasirode,nu bet aukletoja doh.gif
Atsakyti
Mūsų mazgė į tą grupę eina. Savotiška ta aukletoja, mano vyras jos irgi neperneša. Bet bent jau prie mūsų tai gražiai elgiasi, suokia kaip lakštingala, mažoji nesiskundžia. Kai pirma kartą atėjom, mums irgi badė aiškinti jog turim vėliau vesti, kad jinai dabar laiko neturi su naujais užsiimti. Tai aš su ja daug ir nesiaiškinau, tiesiai pas direktorę nuėjau ir kitą dieną lankyti pradėjom. Svarbiausia jai nenusileisti, o parodyti jog gali už savo vaiką pastovėti ir jinai labai greitai į gerąją pusę pasikeičia mirksiukas.gif . Tik nereikia pradėti bartis ar balsą kelti, geriau psichologiškai. Kai norėjau jog labiau prižvelgtu ir ant puodo dažniau sodintų, nunešiau šokolado plytelę. Buvo labai patenkinta.
O kaip apsirengusi buvo ta mušeika, gal manoji g.gif

Jei kils klausimų, parašyk į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zibute0203 @ 2010 09 09, 22:32)
Mūsų mazgė  į tą grupę eina. Savotiška ta aukletoja, mano vyras jos irgi neperneša. Bet bent jau prie mūsų tai gražiai elgiasi, suokia kaip lakštingala, mažoji nesiskundžia. Kai pirma kartą atėjom, mums irgi badė aiškinti jog turim vėliau vesti, kad jinai dabar laiko neturi su naujais užsiimti. Tai aš su ja daug ir nesiaiškinau, tiesiai pas direktorę nuėjau ir kitą dieną lankyti pradėjom. Svarbiausia jai nenusileisti, o parodyti jog gali už savo vaiką pastovėti ir jinai labai greitai į gerąją pusę pasikeičia mirksiukas.gif . Tik nereikia pradėti bartis ar balsą kelti, geriau psichologiškai. Kai norėjau jog labiau prižvelgtu ir ant puodo dažniau sodintų, nunešiau šokolado plytelę. Buvo labai patenkinta.
O kaip apsirengusi buvo ta mušeika, gal manoji  g.gif

Jei kils klausimų, parašyk į AŽ 4u.gif

oj tiksliai nepasakysiu,tokia su raudona striukyte,sviesi mergyte buvo,tai ir nuo smelio dezes vaikus vare,ir nuo masinytes uz kupros tempe,o sudrausminta ozius rode.dekui uz atsakyma,sakau aukletoja irgi zmogus,gal tiesiog ne nuotaikoj buvo,ar diena ne kokia pasitaike,o gal dar ir as jautriai reaguoju kai pagalvoju kad pirma kart teks maziuka su svetimu zmogum palikti,na bus matyt kaip ten bus.mes antradieni eidam pas gydytoja med.pazymos o treciadieni jau i darziuka,butume jau sia savaite pradeje bet med.pazymos neturejom,kazkaip nesiskubinom tvarkytis nes kas kart kai nueidavau vis sakydavo kad be gruodzio ko gero nepakliusim,o cia taip netiketai paskambino ir sako galit ateit,gal del to kad pries savaitike kai buvau nuejus pasiteiraut ar nieks neatkrito,taip lengvai uzsiminiau direktorei kad skoloj neliksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusix @ 2010 09 09, 23:35)
oj tiksliai nepasakysiu,tokia su raudona striukyte,sviesi mergyte


Nuraminai, tikrai ne mano yahoo.gif . Jau buvau išsigandus. O mes sloguoti pradėjom, tai savaitikę namie pabūsim. Susitiksim kai pasveiksim biggrin.gif . Nepergyvenk, viskas bus gerai.
P.S. mes direktoriai davėm kavos ir saldainių dėžutę, manau daugiau niekam ir nereik mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
maniškis kavalierius irgi lanko šį darželį, mišrią 3-5 metų vaikų grupę. kolkas viskas liuks - ir auklėtojos, ir direktorė bei visas kitas personalas, kiek teko susidurti. tik pastebėjau tokią mažą problemėlę, kad vaiką apie 17 val. parsivežusi namo iškart turiu maitinti, nes prašo pats valgyti. vakarienė 16.30 būna. nesuprantu kaip čia taip... už maitinimą lyg nemažai į dieną moku, maniškis, šviežiai trimetis, kuris nėra valgus, grįžęs būna alkanas... reiks klausiti kokios ten tos porcijos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 09 16, 09:41)
sveikos,
maniškis kavalierius irgi lanko šį darželį, mišrią  3-5 metų vaikų grupę. kolkas viskas liuks - ir auklėtojos, ir direktorė bei visas kitas personalas, kiek teko susidurti. tik pastebėjau tokią mažą problemėlę, kad vaiką apie 17 val. parsivežusi namo iškart turiu maitinti, nes prašo pats valgyti. vakarienė 16.30 būna. nesuprantu kaip čia taip... už maitinimą lyg nemažai į dieną moku, maniškis, šviežiai trimetis, kuris nėra valgus, grįžęs būna alkanas... reiks klausiti kokios ten tos porcijos...  g.gif


Aš tą patį pastebėjau g.gif
Atsakyti
niu ka mes lankom nuo vakar,ir is pirmos dienele mazuli paliko pietuku valgyt,aisku atsisveikinam su asarom bet sake iskart nurimsta,del aukletojos be reikalo pergyvenau,matyt nekokia diena tasyk zmogui buvo,o gal dar ir as atiduodama vaika per jautriai regavau,kol kas viskas kaip ir gerai,net sake valgo pats tik truputi padet reikia,nors namie tekdavau maitinti.kas liecia maista,nei vakar nei siandien parejes valgyt neprase,nuejau siandien iskart po pietuku tai sake puse sriubos ir cepelina suvalge,tokiam vyrui uztenka smile.gif gryzes uz valandziukes uzmigo ir valge tik apie 20val nes kiek siuliau-vis isgirsdavau ne.kad ir namie jis man daznai nevalgo,tik tiek kad daug ant karto suvalgo.sake jei pirmadieni po savaitgalio bus taip kaip sias pirmas dieneles tada antradieni jau gales bandyt pasilikt miegucio.turejom anksciau pradet eit bet sirguliavom,tai va pirmos dvi dieneles praejo gerai,nors vakar kai iseinant puole i asaras tai galvojau sirdis per gerkle islips sad.gif
Papildyta:
tik va idomiai,ziogelyje maitina tris kart pusryciai,pietus,vakariene,o va drauge veda mergyte i ,,kleveli'' tai sake pas juos dar ir pavakariai yra,tai gaunas 4 maitinimai per diena,o moka lygiai tiek pat uz viska.kazin kodel cia taip g.gif juk logiskai galvojant kodel vienas darzelis uz ta pacia suma sugeba pamaitint 4 kartus,o cia tik trims teuztenka g.gif
Atsakyti
na, berods ziogelyje irgi mazi pavakariai buna: obuolys ar bandele, bet juos su vakariene kartu kazkaip duoda. Nors 100% negarantuoju, kad taip... kazkaip taip lyg pamenu...
Atsakyti
sveikos. kreipiuos i Saulutes grupes vaikuciu mamytes, sakykit ar daznai randat spintelej slapias kelnytes? unsure.gif nesuprantu kodel mano vaikas migdomas su treninginem kelnytem, nes jau kelinta syki jas slapias parsinesu doh.gif nejau aukletojai taip sunku nurengti...aukletoja vis teisinasi, kad jie maziukai ir jiems nelaimiu pasitaiko. Namie mums isvis nebuna jokiu nelaimiu, nes vaikas net nakti mus pasizadina, kai uzsimano i tualeta. persas tik viena isvada, kad jiems neleidzia eiti i tualeta..
taip pat daznai grizta alkanas, matyt, arba porcijos mazokos arba jis nevalgo.
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES,
MUSU MERGYTE NAUJAS VAIKELIS NUO PIRMADIENIO BUS SAULUTES GR,PAS AUKLETOJAS VIOLETA IR LORETA.SIANDIEN BUVOME TAI IDOMIAI MANISKE ELGESI LYG NOREJO PASIBEDRAUTI SU VAIKAIS,BET VIS SALIA MAMOS.PAZISTU AUKLETOJA LORETAJIBUVOMUSU PIRMOSIOS MERGAIES AUKLETOJA LABAI SILTAS IR GERAS ZMOGUTIS,VIOLETA ZINAU TIK IS MATYMO,TAI APIE JA NEGALIU NIEKO PASISAKYTI.
TAI MANAU KITA SAVAITIKE SUSIMATYSIM SU MAMYTEMIS,NES GIRDEJAU KAD SUSIRINKIMA ZADA DARYTI. 4u.gif
BIJAU KAIP REIKS NUVESTI JA PALIKTI,BET PRIPRASTI REIKIA KAIPNORS.
POKIEK LAIKO PALIKOT SAVO VAIKUCIUS MIEGOTI?nES MES LAPSELYJE NESAM BUVUSIOS SU PIRMAJA ISKARTO I DARZIUKA. smile.gif
Atsakyti
sveikutes saulutes gr.mamytes,mes visa savaite neinam,sergam.penktadieni pasiemiau vaika su sloga,paskui ir kosulys prasidejo,o galiausiai puliuojanti angina,sedom ant antibiotiku,antradieni vel pas gydytoja.kazin kaip bus vel su lopseliu po tokios pertraukos,jau taip gerai sekes mazyliui,ir miegodavo,ir vakariene valgydavo,ir likdavo beveik be asaryciu,na bus matyt.
kas del slapiu kelnyciu tai radau tik karta nes sake kad apsipyle valgydamas g.gif ir kas dien vis maziau sauskelniu spintelei,tai uzklausiau ar nesodino vaiko ant puodo o tik pamperius keicia,tai net nustebo sako o ka jis ant puodo moka daryt.nu blyn susinervinau,jau nuo rugpjucio darom i puoda,ir namo is darzo parsivedus visad daro o jos mat laiko su pampiu doh.gif seip negaliu skustis,aukletojos neblogos,tik sake aukletoja Violeta kad manasis musasi labai,manau cia del to kad dar nekalba g.gif nori kazko,nieks jo burbejimo nesupranta,tai ir pasiima vaikas taip kad visi suprastu,aisku nesmagu kad musasi,bet kas jam belieka jei pasakyt nesugeba unsure.gif
Atsakyti