Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos l/d "Žiogelis"

QUOTE(ingusix @ 2010 10 08, 17:25)
sveikutes saulutes gr.mamytes,mes visa savaite neinam,sergam.penktadieni pasiemiau vaika su sloga,paskui ir kosulys prasidejo,o galiausiai puliuojanti angina,sedom ant antibiotiku,antradieni vel pas gydytoja.kazin kaip bus vel su lopseliu po tokios pertraukos,jau taip gerai sekes mazyliui,ir miegodavo,ir vakariene valgydavo,ir likdavo beveik be asaryciu,na bus matyt.
kas del slapiu kelnyciu tai radau tik karta nes sake kad apsipyle valgydamas g.gif ir kas dien vis maziau sauskelniu spintelei,tai uzklausiau ar nesodino vaiko ant puodo o tik pamperius keicia,tai net nustebo sako o ka jis ant puodo moka daryt.nu blyn susinervinau,jau nuo rugpjucio darom i puoda,ir namo is darzo parsivedus visad daro o jos mat laiko su pampiu doh.gif seip negaliu skustis,aukletojos neblogos,tik sake aukletoja Violeta kad manasis musasi labai,manau cia del to kad dar nekalba g.gif nori kazko,nieks jo burbejimo nesupranta,tai ir pasiima vaikas taip kad visi suprastu,aisku nesmagu kad musasi,bet kas jam belieka jei pasakyt nesugeba unsure.gif

laba mirksiukas.gif o mums buvo tokia situacija, kad antradieni radau vaika lauke pati viena su svetima aukletoja. musiske nesugebejo musu perspeti, kad mokytoju dienos proga aukletojos vaziuos i spektakli ir reikia vaikus pasiimti anksciau...negana to, vaikas buvo sergantis. iskart man pradejo skustis galvos skausmais, grizes sykeli veme ir turejo neauksta temperatura. negalavimai buvo vienadieniai, tai speju sitaip galejo sureaguoti i stresa paliktas su svetimu zmogum. aukletojai nuejus pasakiau, kad man nepatinka, kad mum visiskai nieko neinformuoja apie vaika. pasimete, atsiprasinejo. tikiuos tokie dalykai nepasikartos unsure.gif
beje, musiskis sake irgi musasi. naturalu, nesistebiu. tokiam amziuj jie dar nemoka graziai dalintis zaisliukais.
pampersu as nepalieku. mes be ju gyvenam nuo pavasario, tai kodel tureciau dabar pirkti, kad man vaika pagadintu? nors..kai mes nematom ir neaisku kaip jos ten tvarkosi. gal deda svetimu vaikuciu pampersus blink.gif
Papildyta:
QUOTE(sega01 @ 2010 10 07, 12:37)
SVEIKOS MAMYTES,
MUSU MERGYTE NAUJAS VAIKELIS NUO PIRMADIENIO BUS SAULUTES GR,PAS AUKLETOJAS VIOLETA IR LORETA.SIANDIEN BUVOME TAI IDOMIAI MANISKE ELGESI LYG NOREJO PASIBEDRAUTI SU VAIKAIS,BET VIS SALIA MAMOS.PAZISTU AUKLETOJA LORETAJIBUVOMUSU PIRMOSIOS MERGAIES AUKLETOJA LABAI SILTAS IR GERAS ZMOGUTIS,VIOLETA ZINAU TIK IS MATYMO,TAI APIE JA NEGALIU NIEKO PASISAKYTI.
TAI MANAU KITA SAVAITIKE SUSIMATYSIM SU MAMYTEMIS,NES GIRDEJAU KAD SUSIRINKIMA ZADA DARYTI. 4u.gif
BIJAU KAIP REIKS NUVESTI JA PALIKTI,BET PRIPRASTI REIKIA KAIPNORS.
POKIEK LAIKO PALIKOT SAVO VAIKUCIUS MIEGOTI?nES MES LAPSELYJE NESAM BUVUSIOS SU PIRMAJA ISKARTO I DARZIUKA. smile.gif

mes ilgai gumos netempem, trecia ar ketvirta diena bandem palikt miegeliui 4u.gif
Atsakyti
mes po ligu siandien vel jaui darzelyje smile.gif niu ka sauluciu mamytes susimatysim siandien per teveliu susirinkima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusix @ 2010 10 13, 09:07)
mes po ligu siandien vel jaui darzelyje smile.gif niu ka sauluciu mamytes susimatysim siandien per teveliu susirinkima  rolleyes.gif

Na taip teks susipazinti gyvai 4u.gif
Atsakyti
aš labai patenkinta svirpliukų grupės auklėtojomis thumbup.gif labai labai šaunios visos moterytės thumbup.gif
Atsakyti
mes siemet jau perejom is svirpliuku i voriukus.... normalios aukletojos visur....
Atsakyti
QUOTE(bbrigitux @ 2010 09 06, 11:11)
smagu, kad viskas gerai smile.gif mes irgi šiandien pirma diena kaip po atostogų grįžom.
o į kokią grupę einat?

mes pagrandukuose ..bet vat vaikas kuris labai noriai eidavo i darza po nauju metu visai pasikeite,su asarom didziausiom einam ir pasilikti nenori..siandien pakalbejau su viena mama,tai sukele man nerima..turejau itarimus del vienos is aukletoju ir atrodo jie ne man vienai yra..gal yra daugiau mamyciu is pagranduku?susirasytume per az
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2011 01 24, 12:20)
mes pagrandukuose ..bet vat vaikas kuris labai noriai eidavo i darza po nauju metu visai pasikeite,su asarom didziausiom einam ir pasilikti nenori..siandien pakalbejau su viena mama,tai sukele man nerima..turejau itarimus del vienos is aukletoju ir atrodo jie ne man vienai yra..gal yra daugiau mamyciu is pagranduku?susirasytume per az

mes irgi lankom pagrandukų grupę.
Atsakyti
ar atkreipet demesi,kad visus tevelius kviecia dalyvauti grupes sukio konkurse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(areida @ 2011 02 28, 13:04)
ar atkreipet demesi,kad visus tevelius kviecia dalyvauti grupes sukio konkurse mirksiukas.gif

Kas cia toks? Nes neiko negirdejau dar?
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Taip, perskaitem skelbima...
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 10 14, 14:22)
aš labai patenkinta svirpliukų grupės auklėtojomis  thumbup.gif labai labai šaunios visos moterytės  thumbup.gif


mano vaikas taip pat lankė svirpliukų grupę, saunios ten auklėtojos..daug vaikams pramogų...
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif 4u.gif ir as noreciau prie jusu prisijungti thumbup.gif mes irgi pradejom lankit si darzeli grupe SAULUTE ka galeciau apie aukletojas pasakyt...... pradesiu nuo pradziu mano maziliuj 2.4m pats valgo gerai sneka jau beveik metus be pamperso esam zino visu seimos nariu vardus prie svetimu yra ne labai drasus kaip manau ir visu. Ateja i grupe 1 diena buvo aukletoja loreta zmoniskai neko nepapasakojo kol nepaklausiau a to reikia o to reikia sake palikit vaika ir viskas as ji periengiau ir isejom sirdis pliso per puse is skausmo. Vaikas is pradziu iejo i grupe ramei u 40 minuciu pati paskambinau auklitojai paklaust kaip mano mazilis sake visa laika verke sukauja...kai isgirdau jo riksmus buvo verysad.gif verysad.gif begau greiciau pa ji uzejus i grupe jis apsiramino bviska su valge. antra diena ji atvedus buvo kita aukletoja neipasake savo vardo nei numerio nedave neko isejau iki buhaltrijos grizus radau vaika prie lango saukonti tevus stovejo 1 ir verke neks nei priglaude neko.....man buvo pasakyta kai uzsizais iskart nepastebetai isejt ir grist uz pusvalandzio grizau vaikai to momentu roses i lauka mano vaikas sedejo palenkes galva nusiverkes ziaurej paklausiau kaip jam sekes sake gerai apsiramino nesenai iseje is grupes vaikas apsiziurejo ir su asarom sako mama man dave teta skaudziai per lupas... nezinojau kaip regot apkabinau neko nepasakius ir isejau va 3 diena namie 2 dienas veme. Mielos mamyte kreipios i jus patarkit man prasau kaip elgtis ka man darit?a palikinet ji po 2 val lai verkia apsipras ar ka darit..... buciau labai dekinga uz pagalba
Atsakyti