Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos l/d "Žiogelis"

QUOTE(Nanackaa @ 2011 09 17, 12:51)
Sveikos mamytes  4u.gif  4u.gif  ir as noreciau prie jusu prisijungti  thumbup.gif  mes irgi pradejom lankit si darzeli grupe SAULUTE ka galeciau apie aukletojas pasakyt...... pradesiu nuo pradziu mano maziliuj 2.4m pats valgo gerai sneka jau beveik metus be pamperso esam zino visu seimos nariu vardus prie svetimu yra ne labai drasus kaip manau ir visu. Ateja i grupe 1 diena buvo aukletoja loreta zmoniskai neko nepapasakojo kol nepaklausiau a to reikia o to reikia sake palikit vaika ir viskas as ji periengiau ir isejom sirdis pliso per puse is skausmo. Vaikas is pradziu iejo i grupe ramei u 40 minuciu pati paskambinau auklitojai paklaust kaip mano mazilis sake visa laika verke sukauja...kai isgirdau jo riksmus buvo verysad.gif  verysad.gif  begau greiciau pa ji uzejus i grupe jis apsiramino bviska su valge. antra diena ji atvedus buvo kita aukletoja neipasake savo vardo nei numerio nedave neko isejau iki buhaltrijos grizus radau vaika prie lango saukonti tevus stovejo 1 ir verke neks nei priglaude neko.....man buvo pasakyta kai uzsizais iskart nepastebetai isejt ir grist uz pusvalandzio grizau vaikai to momentu roses i lauka mano vaikas sedejo palenkes galva nusiverkes ziaurej paklausiau kaip jam sekes sake gerai apsiramino nesenai iseje is grupes  vaikas apsiziurejo ir su asarom sako mama man dave teta skaudziai per lupas... nezinojau kaip regot apkabinau neko nepasakius ir isejau va 3 diena namie 2 dienas veme. Mielos mamyte kreipios i jus patarkit man prasau kaip elgtis ka man darit?a palikinet ji po 2 val lai verkia apsipras ar ka darit..... buciau labai dekinga uz pagalba

Mes irgi pradejo lankyti si darzeli,nuo rugsejo 1 dienos,tik grupe kita.1 diena buvau kartu,paskui buvau 1 val nepilnai palikusi ir vis didinom laika,aisku po 5 dienu susirgom sloga baisia,tai namuciuos dabar,pradesim vel is pradziu po truputi eiti.
As mazes klausiu neikyriai bet ka veike ir tt,ar teta gera buvo,ar ji tetos klause ir tt.Nu bet jei isgirsciau kad per lupas dauze ar kazka pan,klausciau kas ir kaip.Vaikai daznai issigalvoja ,fantazuoja,gal nieko blogo ten nebuvo,bet pasnekeciau su aukletoja.
O tel nr ir vardus aukletoju prasiau pati ,jos nesiulys tikrai schmoll.gif
Sunkus tas periodas yra ir mums ir vaikams verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klau: 17 rugsėjo 2011 - 15:12
QUOTE(klau @ 2011 09 17, 15:06)
Mes irgi pradejo lankyti si darzeli,nuo rugsejo 1 dienos,tik grupe kita.1 diena buvau kartu,paskui buvau 1 val nepilnai palikusi ir vis didinom laika,aisku po 5 dienu susirgom sloga baisia,tai namuciuos dabar,pradesim vel is pradziu po truputi eiti.
As mazes klausiu neikyriai bet ka veike ir tt,ar teta gera buvo,ar ji tetos klause ir tt.Nu bet jei isgirsciau kad per lupas dauze ar kazka pan,klausciau kas ir kaip.Vaikai daznai issigalvoja ,fantazuoja,gal nieko blogo ten nebuvo,bet pasnekeciau su aukletoja.
O tel nr ir vardus aukletoju prasiau pati ,jos nesiulys tikrai schmoll.gif
Sunkus tas periodas yra ir mums ir vaikams verysad.gif

mes pernai lankem saulutes grupe, aukletojos buvo Loreta ir Violeta, abi labai graziai su vaikais elgdavosi, visada ant ranku paimdavo is teveliu nusivesdavo i grupe, bet aukletoja Loreta dabar turi Svirpliuku grupe, darzelinukai yra ta grupe, siemet pasieme pernykste grupe, tai nusiskundimu tikrai neturiu, dukryte labai greit priprato eit i darzeli, gal gali parasyt kaip Loreta atrodo? g.gif
Atsakyti
aciu mamytes uz jusu atsakymus smile.gif galir neko nebuvo as jokiu budu neko nenoriu blogo sakyt apie aukletojas visko gali but gal ne ta diena buvo gal isvede jisai ja gal verke saukia nes jis taip tai ramus svelnus visus klauso padeda bet jei jam vetimas zmogus nepatinka gali stumtelt gal stumtelejo arba pasikartosiu ir dave per lupas....Loreta atrodo tamsi zavi motiriske apie 30 gal metu.taip tas periodas labai sunkus bandisim aiskus dar eiti bet sia savaitelia dar namie pabusim nes ir as slogot pradejau doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanackaa @ 2011 09 18, 19:40)
aciu mamytes uz jusu atsakymus  smile.gif  galir neko nebuvo as jokiu budu neko nenoriu blogo sakyt apie aukletojas visko  gali but gal ne ta diena buvo gal isvede jisai ja gal verke saukia nes jis taip tai ramus svelnus visus klauso padeda bet jei jam vetimas zmogus nepatinka gali stumtelt gal stumtelejo arba pasikartosiu ir dave per lupas....Loreta atrodo tamsi zavi motiriske apie 30 gal metu.taip tas periodas labai sunkus bandisim aiskus dar eiti bet sia savaitelia dar namie pabusim nes ir as slogot pradejau doctor.gif

smulkut ir neauksta, trumpais plaukais? g.gif
Atsakyti
aga ta pati smile.gif
Papildyta:
QUOTE(freaure @ 2011 09 18, 21:40)
smulkut ir neauksta, trumpais plaukais? g.gif




taip ta pati atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanackaa @ 2011 09 19, 08:30)
aga ta pati  smile.gif
Papildyta:
taip ta pati atrodo  4u.gif

na ji tokia savotiska, bet siaip visada vaikus pasiima is teveliu, pakelia ar ant keliu pasisodina, bet ji turi siais metais SVIRPLIUKUS g.gif , nes mano dukryte i ta grupe eina
Atsakyti
QUOTE(freaure @ 2011 09 19, 11:01)
na ji tokia savotiska, bet siaip visada vaikus pasiima is teveliu, pakelia ar ant keliu pasisodina, bet ji turi siais metais SVIRPLIUKUS g.gif , nes mano dukryte i ta grupe eina

aisku dekuj jums labai uz informacija thumbup.gif kiek girdejau dabar siauteja virusas vaikuciai vemia skystai kakoja sekmes jums visem nepagaut to siaubingo viruso vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanackaa @ 2011 09 19, 14:29)
aisku dekuj jums labai uz informacija  thumbup.gif 



verysad.gif Mes irgi Saulutes gr., siandien tiesa tik pirma karta buvom, Is ryti aukletoja Ingrida buvo, man ji pasirode maloni, bet pirmas ispudis gali keistis ... Nezinau ko aukti is rytojaus, nes siandien man isejus - aukletoja jau uz 20 min. paskambino, kad mano vaikas verkia, ateikit. Pasiule ryt is viso uz duru tik iseiti palaukti, as pasimetusi mamytes, o maniau jog esu pasiruosusi darzeliui... Patarkit...
Atsakyti
QUOTE(Sanapaulija @ 2011 09 19, 15:57)
verysad.gif  Mes irgi Saulutes gr., siandien tiesa tik pirma karta buvom, Is ryti aukletoja Ingrida buvo, man ji pasirode maloni, bet pirmas ispudis gali keistis ... Nezinau ko aukti is rytojaus, nes siandien man isejus - aukletoja jau uz 20 min. paskambino, kad mano vaikas verkia, ateikit. Pasiule ryt is viso uz duru tik iseiti palaukti, as pasimetusi mamytes, o maniau jog esu pasiruosusi darzeliui... Patarkit...



vat ir as ko toliau to labiau suprantu gal esu nepasirosus darzeliuj nesuprantu ka darit reikia a taip saltai ir palikinet vaika 1 2 kad verktu ka reikia darit kad vaikai ramiau regotu i darzeli. Esu pasimetus....as gal klistu bet man kai pasirode toi grupei vaikai ne labai turi kom uzsiimt del to taip verkia jei butu daugiau uzsimu.Nes vienam darzeli pvz tokiems maziukams ijungia nuo pat ryto muzikeliu vaikisku pasokineja su jeis jie gi mazuciai musu maziliai nu kaskaip uzima jos. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(Nanackaa @ 2011 09 19, 19:13)
vat ir as ko toliau to labiau suprantu gal esu nepasirosus darzeliuj nesuprantu ka darit reikia a taip saltai ir palikinet vaika 1 2 kad verktu ka reikia darit kad vaikai ramiau regotu i darzeli. Esu pasimetus....as gal klistu bet man kai pasirode toi grupei vaikai ne labai turi kom uzsiimt del to taip verkia jei butu daugiau uzsimu.Nes vienam darzeli pvz tokiems maziukams ijungia nuo pat ryto muzikeliu vaikisku pasokineja su jeis jie gi mazuciai musu maziliai nu kaskaip uzima jos. verysad.gif  verysad.gif


Tai TIK nuo aukletoju priklauso ar jos nori uzsiimti ar ne verysad.gif liudna man kazkaip, nezinau ka darysim, ryt paziuresim kaip antra aukletoja mus sutiks.
Atsakyti
QUOTE(Sanapaulija @ 2011 09 19, 18:39)
verysad.gif

Tai TIK nuo aukletoju priklauso ar jos nori uzsiimti ar ne  verysad.gif  liudna man kazkaip, nezinau ka darysim, ryt paziuresim kaip antra aukletoja mus sutiks.


Miela mamyte jus visiskai teisi tik nuo aukletoju priklauso ar uzsiims ar ne....... verysad.gif verysad.gif verysad.gif lenkiu nuosirdzei jums sekmes rytoi ir jeigu turesit galimibiu parasykit kaip sekes blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanackaa @ 2011 09 19, 20:23)
Miela mamyte jus visiskai teisi tik nuo aukletoju priklauso ar uzsiims ar ne....... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  lenkiu nuosirdzei jums sekmes rytoi ir jeigu turesit galimibiu parasykit kaip sekes  blush2.gif  blush2.gif



Aciu ir Butinai parasyciu. O jus sveikite greiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti