Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių l/d Pupų pėdas

Jau rugsejis ipusejo, kokios jusu nuomones apie Katineliu grupes aiukletojas? jei yra ja lankanciu vaikuciu mamyciu smile.gif
Atsakyti
arba as pati jautruole arba ziuriu kaip mama pro padidinimo stikla, nors siaip esu ne is priekabiaujanciu zmoniu ax.gif Man asmeniskai ta tamsi labiau patinka, nei sviesioji. O seimininkute visai nieko smile.gif Aisku cia nesinori nieko apsnekineti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaklina2008: 17 rugsėjo 2010 - 21:43
QUOTE(citroen @ 2010 07 25, 11:23)
Ikisiu as savo "trigrasi"  biggrin.gif  mano dickis ejo i "Pupu ******" 2 menesius. Ka galiu pasakyt - KATASTROFA! Kalbu konkreciai apie viena aukletoja. Kai pradejom lankyti darzeli, musu grupe naujai isikurinejo (jei taip galima issireisti  biggrin.gif  ) antrame aukste. Patys tvarekem, dazem, pirkom zaisliukus. Atejo 2 aukletojos, viena gana jauna, tuo metu nesiojo "kare" kirpima, kita zymiai vyresne, tamsiaplauke, tokia druta moteris (ne stora), tai ta jauna aukletoja buvo kaip ir pagrindine  doh.gif  . Kiekvienas vaikas savaip adaptuojasi darzelije, vienas verkia, kitas nevalgo, dar kitas nemiega. Maniskis atsisake valgyti pats (jam buvo 3 metukai) . Ta vyresne sakydavo :"Jokia cia problema, prabegdama iduodu sauksta i burna ir toliau einu aplink satliukus!" O ta jaunoji eme vaidinti Makarenko su Suchomlinskiu  doh.gif  Viena karta einu pasiimti vaiko ir girdziu savo vaiko isteriska rekima (mama tikriausiai is tukstancio verkianciu atpazins savo vaiko balsa) ir aukletojos rekima :"Valgyk, sakiau!", uzlekiu kaip kulka i 2 auksta, ta "jaunoji" uzstoja man kelia i grupe rekdama :"Jus trukdot pedagoginiam procesui!" (as pati pedagoge). Nezinau, kaip as ja neismeciau pro langa  cool.gif  Pagrebiau savo vaika i glebi ir begom namo. Daug, oj daug ji buvo visko pridirbusi, bet lasas perpildes mano kantrybes taure buvo, kai atjau pasiimti vaiko, jie tuo metu zaide lauke, vaikas pribego prie manes, apsikabino, atsitupiau kad pabuciuot ir jauciu, kad plaukiukai slapi, atsukau ji,  nuemiau "kepka" ziuriu, ogi galvyte kruvina  blink.gif  ! Klausiu aukletojos, kas buvo ir jos ramus atsakymas "Bego, paslydo ir VOZESI ant bortuko" , klausiu ar nuvedet pas sesele (tuo metu jos dar buvo darzeliuose, nezinau kaip dabar), sako :"O kam? Jau kraujas nebebega!" Bet ji zinojo, jog mano vaikas pries menesi gulejo ligonineje su smegenu sukretimu (tevelis aiksteleje nenuziurejo  verysad.gif  ), nulekiau pas vedeja, tada atsirado dar viena mama, kuri pasakojo, jog ta pati aukletoja tiek purte jos vaika, kad suplese striukyte  blink.gif  Su lyg ta diena isejom i "Eglute" - nuostabus darzelis, su nuostabiom aukletojom  thumbup.gif
P.S. O ta aukletoja ir dabar sekmingai dirba tame darzelyje  cool.gif


O ta aukletoja blogoji kartais ne blondine? g.gif Nes musu viena tamsi kaip sakot vyresne druta, rolleyes.gif o kita jaunesne kare ir blondine. Butent ji man ir nepatinka, gal cia sutapimas, o gal ta pati blogoji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaklina2008 @ 2010 09 21, 14:27)
O ta aukletoja blogoji kartais ne blondine? g.gif  Nes musu viena tamsi kaip sakot vyresne druta, rolleyes.gif  o kita jaunesne kare ir blondine. Butent ji man ir nepatinka, gal cia sutapimas, o gal ta pati blogoji?  g.gif

Mums tai jos abi buvo labai mylimos, šviesioji , ikadangi daugiau su ja bendravom, tai daugiau ir įkritusi į širdį, man pradžioje ji irgi pasirodė šalta, bet kai pripratom, tai ir įsimylėjom wub.gif tikrai esu tikra, kad čia ne apie tą auklėtoja kalba ėjo schmoll.gif
Atsakyti
Na labai tikiuosi, kad cia ne apie ta pacia blink.gif
Atsakyti
na jau kai isivaziavom, visa smenuo praejo, tai tikrai aukletojos abi fainos, ypac ta sviesi, pirma atrode salta griezta, o dabar ne, pakankamai juokinga ir linksma, gerai abi nusiteikusios, draugiskos, malonios, stengiasi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaklina2008 @ 2010 10 08, 08:54)
na jau kai isivaziavom, visa smenuo praejo, tai tikrai aukletojos abi fainos, ypac ta sviesi, pirma atrode salta griezta, o dabar ne, pakankamai juokinga ir linksma, gerai abi nusiteikusios, draugiskos, malonios, stengiasi  bigsmile.gif

Man taip pat abi aukletojos ir seimininkute labai saunios, kol kas jokiu nusiskundimu neturiu smile.gif
Atsakyti
o gal kas turite kokiu atsiliepimu apie nykstuku grupe ir jos aukletojas siaip musu maziukas ten eina gal kas kokiu atsiliepimu turite dar? rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti įspūdžiais iš "Ančiukų" grupės gyvenimo. Kokie atsiliepimai apie auklėtojas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naje: 12 spalio 2010 - 14:56
kažko tema pasyvi pasidarė doh.gif
Atsakyti
Nu visai tema miega, negi niekas nieko gero apie Pupų pėdą neturi ką pasakyti g.gif biggrin.gif tada aš pasakysiu rolleyes.gif vis neprisiruošiu pasidžiaugti čia "garsiai" smile.gif nu kaip buvau sužavėta kalėdine švente wub.gif kokį gražų vaidinimuką auklėtojos su vaikais paruošė wub.gif super thumbup.gif 3mečiai bambliukai , o taip vaidino, eilėraštukus pyškino, gražuuuu wub.gif kam iš pažįstamų papasakojau, daugelis stebėjosi, nes kituose darželiuose su tokiais pypliais, vaidinimų neruošia, būna tiesiog šventė, bet nevaidina schmoll.gif nu tikrai labai labai džiaugiuosi auklėtojų darbu wub.gif
Atsakyti
Mano atsiliepimai apie musu lopselio grupe Peliukai irgi patys geriausi, nuostabios aukletojos, o ir seimininkute visi vaikai laabai myli, vadina baba visi thumbup.gif Visada kada nueisi aukletojos zaidzia su vaikais sedi, skaito, zaidzia,visada kartu, o ne kur nulindusios kaip teko girdeti apie kitas grupes.. Maniske i darzeli keliauja su mielu noru, pirma savaite tik rytais paverkdavo, bet tol kol neuzdarydavau duru, iskart pasibaigdavo verksmai. Ryte jei nori miego ir tingi keltis, sakau gerai miegok, neisim i darzeli siandien, tai geritai isgaruoja visi miegai lotuliukas.gif Tiesa, aukletojos sake ir grupe siemet super, visi vaikai labai geri, visi klauso, kartu daro ka reikia, sake seniai tokia gera bebuvo grupe vaiku thumbup.gif Kita rudeni ir brolis keliaus jau i darzeli, palei gimima i ta pacia grupe pakliusim lopselio, tikiuos nepasikeis nei aukletojos nei auklyte thumbup.gif

Rudeni keliausim i kiskuciu grupe, gal kas lankot, kaip aukletojos?
Atsakyti