Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių l/d Pupų pėdas

QUOTE(Raganaa999 @ 2012 03 15, 12:42)
O tai bene taip direktore leidzia keistis? Nesakys kad yra pirmiau uzsirasiusiu? smile.gif
O mazaja prasykites i peliuku grupe, geresne nei kaciuku smile.gif Na maniskiai abu i sita lopselio grupe ejo ir eis.. smile.gif Nors pagal jusu gimimo men tai gal ir kaciukai dar priklauso, bet galit pasiprasyt smile.gif

Labas,
nežinau kaip ten su ta Peliukų grupe, bet Kačiukų auklėtojos ir šeimininkutė NUOSTABIOS wub.gif labai bijojau savo mažių leisti į lopšelį, bet buvau labai labai patenkinta ir aš ir vaikas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lulzim @ 2012 04 25, 20:39)
Na gera ta mūsų Kačiukų grupė, aš ir dukra esam labai patenkintos 4u.gif Tikrai gaila bus rudenį išeiti į darželio grupę.
O kuo jau peliukų geresnė, viena auklėtoja tai ta pati?


As ir nesakau kad bloga Kaciuku grupe 4u.gif Viena aukletoja ta pati, pas jus pagrindine, pas mus ne smile.gif Man labiau patinka musu pagrindine biggrin.gif ir seimininkute pati nuostabiausia, vaikai ja baba vadina visi smile.gif
Tiesiog pati direktore yra sakiusi kad peliuku grupe geresne, kodel nezinau.

Ai tiesa kazkas buvo rases ar cia ar kitoj temoj kad kai dirba Vida (Kaciuku pagrindine aukletoja, Peliuku nepagrindine) tai vaikas nenori eiti i grupe g.gif

Maniskei tai vienodai budavo kuri aukletoja, i darzeli ejo noriai visada. Va su mazuoju itariu bus kitaip.. smile.gif

O siaip, ne visiems vaikams tas pats zmogus patinka smile.gif vieniems gal grieztesnes aukletojos reikia ir patinka, kitiems, jautresniems vaikams, atvirksciai mirksiukas.gif Svarbu vaikams patinka eiti thumbup.gif

O sunu i |Peliukus nuo sio rugsejo prasiausi ne tik kad zinau kokios aukletojos dirba, bet ir todel kad po to eisim i Zuvyciu grupe, kur nuostabi aukletoja Dainora dirba wub.gif Vyresnioji dabar eina, ir kita met dar eis i zuvytes, o paskui jau sunus du metus i zuvytes keliaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 26 balandžio 2012 - 14:28
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 04 26, 14:22)
As ir nesakau kad bloga Kaciuku grupe  4u.gif  Viena aukletoja ta pati, pas jus pagrindine, pas mus ne smile.gif


Tiek aš, tiek vaikas esame labai patenkinti "Kačiukų" grupe ir ten dirbančiomis auklėtojomis ir šeimininkute, bus labai gaila keliauti kitur.
Auklėtoja Vida nėra pagrindinė auklėtoja ir čia.
Atsakyti
Ale tikrai ir pas jus nepagrindine, kazkodel visad maniau kad pagrindine smile.gif

Gal yra kas nuo sio rugsejo su mumis i Peliukus keliaus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 04 26, 15:22)
As ir nesakau kad bloga Kaciuku grupe  4u.gif  Viena aukletoja ta pati, pas jus pagrindine, pas mus ne smile.gif Man labiau patinka musu pagrindine  biggrin.gif  ir seimininkute pati nuostabiausia, vaikai ja baba vadina visi smile.gif
Tiesiog pati direktore yra sakiusi kad peliuku grupe geresne, kodel nezinau.

Ai tiesa kazkas buvo rases ar cia ar kitoj temoj kad kai dirba Vida (Kaciuku pagrindine aukletoja, Peliuku nepagrindine) tai vaikas nenori eiti i grupe  g.gif




Na ji nėra pagrindinė smile.gif
O šiaip tai man abi geros, o vaikams kaip kuriuo momentu užplaukia, vieną dieną nori to kito to.
Atsakyti
Labas,
gal kas girdėjot kaip bus su vaikais iš kačiukų grupės, į kurią grupę juos kels? Kalbama kad lygtai keliaus į ančiukų grupę ir jau daugiau joje bus iki kol pabaigs darželį. Tad gal kas kokių atsiliepimų apie ančiukų grupę?
Atsakyti
QUOTE(lulzim @ 2012 06 11, 14:38)
Labas,
gal kas girdėjot kaip bus su vaikais iš kačiukų grupės, į kurią grupę juos kels? Kalbama kad lygtai keliaus į ančiukų grupę ir jau daugiau joje bus iki kol pabaigs darželį. Tad gal kas kokių atsiliepimų apie ančiukų grupę?

Na jau negi tikrai visus likusius metus bus vienoj grupej? Neteko girdet taip.. Mes is lopselio keliavom i sekancia grupe kurioje 2 metus esam (ka tik vienus baigem). O po to keliausim i dar viena grupe, tai ten matomai irgi 2 metai bus, tikiuos ne metus doh.gif
Na nebent kazka pakeite..? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 11 birželio 2012 - 19:32
QUOTE(lulzim @ 2012 06 11, 13:38)
Labas,
gal kas girdėjot kaip bus su vaikais iš kačiukų grupės, į kurią grupę juos kels? Kalbama kad lygtai keliaus į ančiukų grupę ir jau daugiau joje bus iki kol pabaigs darželį.



QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 11, 19:31)
Na jau negi tikrai visus likusius metus bus vienoj grupej? Neteko girdet taip..


Taip, keliausim į "Ančiukų" grupę, ten auklėtoja gali ruošti vaikus mokyklai - priešmokyklinė grupė, todėl ir neteks mūsiškiams niekur daugiau keliauti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinis_ruduo @ 2012 06 11, 20:42)
Taip, keliausim į "Ančiukų" grupę, ten auklėtoja gali ruošti vaikus mokyklai - priešmokyklinė grupė, todėl ir neteks mūsiškiams niekur daugiau keliauti thumbup.gif


Čia kurio vaikučio mamytė, įdomu 4u.gif
Atsakyti
O ką galite pasakyti apie "Drugelių" grupę? ax.gif Neradau jokios nuomonės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinis_ruduo @ 2012 06 11, 20:42)
Taip, keliausim į "Ančiukų" grupę, ten auklėtoja gali ruošti vaikus mokyklai - priešmokyklinė grupė, todėl ir neteks mūsiškiams niekur daugiau keliauti thumbup.gif



Mes jau vaikstom i anciuku grupe nuo sio pirmadienio. Ir man sake,kad busim iki kol iseis i mokykla.. Kol kas viskas nauja..tai sunku ka ir pasakyt. Aukletojos kol kas gera ispudi padare.

Pernai mes ejom i kaciukus,tai tikrai nieko blogo negaliu pasakyt,aukletojos geros,seimininkute nuostabi smile.gif ,tikiuosi ir mazylis mano papuls i ta pacia grupe smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal zinote ar bus kokia svente pitmadieni.ar tisiog vesti kaip iprastai, ryte.
Atsakyti