Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių l/d Pupų pėdas

sveiki, mes keliausime i kiskuciu grupe, gal kas nors ka nors zinote apie busimas aukletojas. taip gaila buvusiu auklyciu verysad.gif
Atsakyti
Mus taip pat domintu atsliliepimai apie "Kiškučių" grupę. Nuo rugsėjo pradėjome lankyti šią grupę, kol kas nieko blogo negaliu pasakyti, bet domintų atsiliepimai iš anksčiau lankiusių.

Pernai ėjome į "Kačiukų" grupę, tai kuo geriausi atsiliepimai apie auklytę Gražiną, bei padejėją Birutę. Mano vaikas tik labai nenorėjo auklėtojos Vidos, vis būdavo problemų rytais, jei pamatydavo, kad ji dirba. Vis sakydavo nenoriu Vidos, Vida pikta. Kiek žinau, Vidos nenorėdavo ne mano vienos vaikas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birželio vaikas: 07 rugsėjo 2011 - 08:00

Mes jau perejom i darzeli, bet kai Kaciukus lankem, tai tikrai nieko panasaus nepastebejau unsure.gif mums Beruta buvo kaip mociute, labai labai mylima ir tikrai niekada neatrode pikta g.gif
Atsakyti
Mes taip pat lankome Kaciuku grupe smile.gif man tai Birute kaip tik gera atrodo g.gif gal Vida kiek piktota atrodo dirba kad reikia jokios meiles vaikams ...o kaip yra istiesu tainzn nieko negaliu sakyk.....tik dabar galvoju gal isvis nebevesti nes taip sirgti pradejo kad nebezinom ka daryti kaip jusiskej?
Atsakyti
mes taip pat einam i Kiskuciu grupe, kol kas nieko, tik kad vaikam ruru nevalo, ne is vienso mamos girdejau ir skundesi, kad pareina prikakotais triusikeliais; gal trimeciai patys jau turi moketi nusivalyti, kam tada toletini pirkom g.gif
Atsakyti
Matyt del salciu, mazai vaiku veda? g.gif Siaip tai paskambinus i svietima greit issprestu sita problema ir nebejungtu, nes negalima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 02 07, 11:22)
Matyt del salciu, mazai vaiku veda?  g.gif  Siaip tai paskambinus i svietima greit issprestu sita problema ir nebejungtu, nes negalima  mirksiukas.gif


Jo, girdėjau, kad mažiukų negalima jungti, adaptacija tik tik praėjusi, o čia vėl į kitą grupę... O švietimas tikrai padėtų tuo atveju mirksiukas.gif
Atsakyti
O vyresnius galima jungti? g.gif
Atsakyti
Sveikos, aš čia su tokiu klausimu-pasiūlymu....
Mano pipiras (gimęs 2009-03) dabar lanko darželį "Žiogelis" lopšelinukų grupę, bet mes pakeitėme gyvenamąją vietą, ir žymiai patogiau būtų persikelti į darželį "Pupų pėdas". Juolab kad ir mažoji sesutė čia jau užrašyta ir laukia kada galės pradėti eiti.
Galbūt žinote, kas norėtų tiesiog apsikeisti vietomis šiuose darželiuose (nuo rudens, darželinukų grupėje)? Sunku patekti į abiejus darželius, bet galbūt kažkam iš darželinukų būtų patogiau keliauti į Žiogelį, mes ten užleistume savo vietą ir pereitume į Pupų pėdą....
Laukiu žinutės į AŽ, jei kam būtų aktualu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinka*: 14 kovo 2012 - 22:42
O tai bene taip direktore leidzia keistis? Nesakys kad yra pirmiau uzsirasiusiu? smile.gif
O mazaja prasykites i peliuku grupe, geresne nei kaciuku smile.gif Na maniskiai abu i sita lopselio grupe ejo ir eis.. smile.gif Nors pagal jusu gimimo men tai gal ir kaciukai dar priklauso, bet galit pasiprasyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 15 kovo 2012 - 12:44
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 03 15, 12:42)
O tai bene taip direktore leidzia keistis? Nesakys kad yra pirmiau uzsirasiusiu? smile.gif
O mazaja prasykites i peliuku grupe, geresne nei kaciuku smile.gif Na maniskiai abu i sita lopselio grupe ejo ir eis.. smile.gif Nors pagal jusu gimimo men tai gal ir kaciukai dar priklauso, bet galit pasiprasyt smile.gif


ačiū už nuomonę.
Dėl keitimosi- kalbėjau su sekretore, tai sako įmanomas variantas, tik pati turiu rasti, kas nori keistis...
Čia ne taip, kad apskritai aš be vietos ateinu vietoj savo daržą paliekantį vaikutį. aš juk darau sukeitimą- ir tie visi eilėje esantys vaikučiai nenukenčia blush2.gif
Nes juk gali pasitaikyti, kam patogiau, kas labiau norėtų į Žiogelį, galbūt ten negavo vietos ir pan. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 03 15, 13:42)
O tai bene taip direktore leidzia keistis? Nesakys kad yra pirmiau uzsirasiusiu? smile.gif
O mazaja prasykites i peliuku grupe, geresne nei kaciuku smile.gif Na maniskiai abu i sita lopselio grupe ejo ir eis.. smile.gif Nors pagal jusu gimimo men tai gal ir kaciukai dar priklauso, bet galit pasiprasyt smile.gif


Na gera ta mūsų Kačiukų grupė, aš ir dukra esam labai patenkintos 4u.gif Tikrai gaila bus rudenį išeiti į darželio grupę.
O kuo jau peliukų geresnė, viena auklėtoja tai ta pati?
Atsakyti