Įkraunama...
Įkraunama...

Kai skiria atstumas...

Situacija tikrai kitokia... Aš gi baigusi studijas pas jį čia, į Maltą, atvykau.. Toks buvo mano sprendimas ir dėl jo tikrai nesigailiu - man Maltoj daug lengviau įsikurti nei būtų buvę jam Lietuvoj.. Ir panašu, kad ir vėl, tik šįkart jau abu kelsim sparnus. Iš esmės man juk ir čia, ir ten nėra gimta šalis, tad jokio skirtumo... Tik va magistrą noriu baigti. Gyvenimas parodys, kaip čia viskas susiklostys... wink.gif

Kantrybės visoms 4u.gif
Atsakyti
na taip, jūs abu esate lankstesni šiuo atžvilgiu smile.gif ir tu pas jį apsisprendei atvažiuoti, ir dabar vėl iškeliausite, tik kartu ax.gif

aš pas saviškį irgi ruošiuosi grįžti, o vėliau galvoju kelti sparnus tolesniai kelionei. Tik va bijau, kad kitaip nei pas jus, turėsiu skristi viena blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif wub.gif niu va, aš jau po nuostabaus savaitgalio su saviškiu wub.gif nuostabus tuo, kad buvom drauge, nelabai rūpėjo net kur buvom ir ką veikėm biggrin.gif nors jis labai stengėsi, kad kuo daugiau pamatyčiau Londono smile.gif bandžiau kalbėti apie pasitikėjimą, tai tik atsiprašė, kad jis kvailas ir prisigalvoja visko, ir pasiaiškino: "man, matyt, su galva negerai" doh.gif doh.gif tiesa, po to pasipasakojo, kokie rūpesčiai pečius slegia... su mumis nesusiję, bet jį veikia labai stipriai verysad.gif
o šiaip iš jo kalbų supratau, kad labai laukia, jog baigus mokslus atvažiuočiau pas jį, nors keletui metų... ax.gif realiai pagalvojus, man būtų šansų gauti darbą pagal specialybę ir net jei gaučiau žemesnes pareigas, nei LT, uždirbčiau gerokai daugiau, o žvelgiant į ateitį ir mūsų svajones, būtų puiki proga pasitaupyti, kad galėtume vėliau išpildyti tas svajones... blush2.gif
Kitą savaitgalį vėl būsim kartu, nesako, kur vešis, tik liepė nepamiršti paso bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2010 08 16, 14:42)
Sveikos  4u.gif wub.gif  niu va, aš jau po nuostabaus savaitgalio su saviškiu wub.gif nuostabus tuo, kad buvom drauge, nelabai rūpėjo net kur buvom ir ką veikėm biggrin.gif  nors jis labai stengėsi, kad kuo daugiau pamatyčiau Londono smile.gif bandžiau kalbėti apie pasitikėjimą, tai tik atsiprašė, kad jis kvailas ir prisigalvoja visko, ir pasiaiškino: "man, matyt, su galva negerai" doh.gif  doh.gif tiesa, po to pasipasakojo, kokie rūpesčiai pečius slegia... su mumis nesusiję, bet jį veikia labai stipriai verysad.gif
o šiaip iš jo kalbų supratau, kad labai laukia, jog baigus mokslus atvažiuočiau pas jį, nors keletui metų... ax.gif realiai pagalvojus, man būtų šansų gauti darbą pagal specialybę ir net jei gaučiau žemesnes pareigas, nei LT, uždirbčiau gerokai daugiau, o žvelgiant į ateitį ir mūsų svajones, būtų puiki proga pasitaupyti, kad galėtume vėliau išpildyti tas svajones... blush2.gif
Kitą savaitgalį vėl būsim kartu, nesako, kur vešis, tik liepė nepamiršti paso bigsmile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
(ir prašom daugiau nebekarksėt kad tu nei tokia nei anokia tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 08 16, 14:48)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif
(ir prašom daugiau nebekarksėt kad tu nei tokia nei anokia tongue.gif )

nesikabinėk tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2010 08 16, 14:51)
nesikabinėk tongue.gif

aš tik faktus konstatuoju tongue.gif
smagaus jums laiko kartu wub.gif
(manasis tai sugebėjo apsinuodyt kažkuo doh.gif unsure.gif jau trečia diena... laimei draugų yra, kurie man bent realią situaciją papasakoja, nes kitaip tai vis tik :viskas gerai, gerai, gerai doh.gif supermenas kaip visada doh.gif taip norėtųsi dabar būti šalia... verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 08 16, 15:09)
(manasis tai sugebėjo apsinuodyt kažkuo doh.gif  unsure.gif jau trečia diena... laimei draugų yra, kurie man bent realią situaciją papasakoja, nes kitaip tai vis tik :viskas gerai, gerai, gerai doh.gif  supermenas kaip visada doh.gif taip norėtųsi dabar būti šalia... verysad.gif )

suprantu, kaip tau sunku 4u.gif maniškis irgi prieš porą savaičių apsirgęs buvo, tik neaišku, ar apsinuodijęs, ar nuo nervų ten jam blogai buvo, tai iš proto ėjau, kaip norėjosi nors kaip nors padėti... unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Labai dziaugiuosi SOLITUDE bigsmile.gif jog viskas susikloste geraja linkme wink.gif
o vat ta ..fraze..nepamirsk paso...m...galima prisifantazuoti biggrin.gif kad ispirkines kalte savo ax.gif aj..smaguma smile.gif

As va, pati jau penktadieni po darbelio skrendu i UK...savaitgaliukui pasimatyti, nes jau menesiukas neuzilgo kaip nesimaytem..ech, nebegaliu sulaukt. blush2.gif tie pasimatymai kas menesi labai sunkus, pamatai ir jau bijai pagalvot kad kelios dienos ir vel issiskyrimas..bet..geriau nei nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2010 08 16, 22:58)
Sveikutes 4u.gif
Labai dziaugiuosi SOLITUDE bigsmile.gif  jog viskas susikloste geraja linkme wink.gif
o vat ta ..fraze..nepamirsk paso...m...galima prisifantazuoti biggrin.gif kad ispirkines kalte savo ax.gif aj..smaguma smile.gif

As va, pati jau penktadieni po darbelio skrendu i UK...savaitgaliukui pasimatyti, nes jau menesiukas neuzilgo kaip nesimaytem..ech, nebegaliu sulaukt. blush2.gif  tie pasimatymai kas menesi labai sunkus, pamatai ir jau bijai pagalvot kad kelios dienos ir vel issiskyrimas..bet..geriau nei nieko biggrin.gif

4u.gif
Aš jau dabar audžiu mintį, kad rudenį vėl reiks kelionę organizuotis blush2.gif nes jis grįš tik Kalėdoms... nebijau net savaitei iš praktikos pabėgt tongue.gif lotuliukas.gif
o ką dėl frazės? g.gif bigsmile.gif mano smegenėlės ir taip daug fantazuoja, jau stabdau save pastoviai net doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solitude: 17 rugpjūčio 2010 - 22:42
QUOTE(seamouse @ 2009 02 18, 12:02)
Tokia temele jau buvo, bet uzdaryta, tad pabandysiu atidaryti nauja smile.gif

Man pirma karta tenka draugaut su vaikinu per atstuma, mus skiria 300 km. Tas atstumas neatrodo didelis, sedi i masina, 3 val ir jau vietoj smile.gif  bet nera lengva ir vazinet kiekviena savaitgali tai vienam tai kitam, visgi kiekvienas turim kazkokus gyvenimus savuose miestuose, tai darbai uzpuola tai dar kas. Nesimatymo alikotarpiai sunkus, zinoma, kazkuo ir grazus, nes lauki susitikimu, be proto pasiilgsti...  blush2.gif
Taciau ar tai turi ateiti? as manau, kad tikros meiles negali nugaleti niekas, net atstumas. Apie gyvenima kartu viename mieste dar nekalbam, na gal netycia kazkada juokais kalbejom. Sios temos pradet pirma nenoriu, laukiu iniciatyvos is jo puses  smile.gif  Ex, ta meile!  wub.gif
Merginos, ar yra tokiu, kurios siuo metu draugaujat su vaikinu per atstuma? Kiek km jus skiria? Kaip sekasi istverti tuos nesimatymo laikotarpius?Ar kalbates apie ateiti?
O gal ispudziais pasidalins  ir tos, kuriom sis etapas jau praeitis, ir dabar jau gyvenat vienam mieste, o gal jau ir seima esat?  blush2.gif


mes draugavome tris metus per atstuma 4u.gif klaipeda-taurage, po to klaipeda-vilnius ax.gif buvo labai nelengva doh.gif vazinedavome vienas pas kita...galu gale baigiau mokslus ir nukulniavau paskui ji...dziaugiuosi, kad istverem visus isbandymus, nes dabar esam labai laimingi...as vietoj taves nebijociau pasvajoti apie ateity viename mieste wub.gif manau, jis atsakys tuo paciu wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif savaitgalį buvom Paryžiuj wub.gif o jau vakar teko vėl nežinia kokiam laikui atsisveikinti... verysad.gif trečiadienį grįšiu į LT, iki tol jau niekaip neis susitikt... verysad.gif
Atsakyti
m...kaip fainai..paryzui wub.gif smagu smile.gif
na..as va, buvau keliom dienom nulekus pas MB..db vel teko atsisvikint menesiui beveik...oj.sunkuma sunkuma kazkaip ax.gif i menesi kata tie pasimatymai tiesiog neimanoma..bet deja nelabai yra is ko rinktis wink.gif
Atsakyti