Įkraunama...
Įkraunama...

Kai skiria atstumas...

Ne viena, ne viena tongue.gif

Prisidedu prie sveikinimų 4u.gif Nors mes su MB jau beveik du mėnesius kartu, be jokių atstumų, bet... vis dar gyvenu euforijoj biggrin.gif Jei ne Lietuvoj likę artimieji ir draugai, skypes išvis niekad nebejunčiau biggrin.gif
Atsakyti
Pavydžiu visoms, kurioms viskas gerai... o pas mus įsimetė abejonė... tikiu, kad kažkas tyčia, iš blogos valios pasėjo nerimą mano mylimojo širdyje, jis pradėjo abejoti, ar aš jam ištikima... taip skaudu cray.gif pats užsiminė, kad kažkas rašinėja ir jaukia mintis...o kai jis toli, nežinau, kaip įrodyti, kad jis man vienintelis verysad.gif
Atsakyti
console.gif solitude, isivaizduoju kaip tau nesmagu smile.gif bet..negali buti tokio dalyko.kazkas per kazka kazkam pasake schmoll.gif turi buti pasitikejimas vienas kitu, siuo atveju - kai skiria begaliniai km, ypac stiprus. Juk vienas kito laukiat nuosirdziai, laukiat pasimatymu...ech, nesmagu, kad kiti kisa i ratus pagalius.
As zinau, kad ir prie manjo kabinasi ne viena, bet as juo pasitikiu, ir zinau, kad jis nuostabus istikimas. Aisku, as irgi apsupta gerbeju..bet jis irgi ramus...nes visadaapie viska pasnekam..pasijuokiam biggrin.gif kad tas kabino kas ka sake..ir nebelieka jokiu abejoniu. doh.gif cia jau irodineti..ne ka irodysi..zmones budami salia neirodo..o ka kalbet kai jus ne salia.. unsure.gif
Atsakyti
Solitude, labai uzjauciu, bet tikiu, kad issiaiskinsit. Gal tavo draugui sunku but be taves, tai ir prisigalvoja, o ypac jei kaip sakai kazkas abejones pasejo. Liudna, kad tokiu zmoniu buna, kurie griauna kitu laime.
Man irgi nelengva, juolab kad mylimam zmogui dabar daug bedu, pastarosiom dienom toks saltas jo bendravimas buvo ir nepasipasakojo ilga laika, nenoredamas uzkraut rupesciu, o as nerimavau, is proto ejau. Negaliu jam padet ir net nezinau, kada galesim pasimatyt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abiga: 30 liepos 2010 - 17:15
QUOTE(Vilnoja @ 2010 07 30, 02:02)
console.gif  solitude, isivaizduoju kaip tau nesmagu smile.gif bet..negali buti tokio dalyko.kazkas per kazka kazkam pasake schmoll.gif  turi buti pasitikejimas vienas kitu, siuo atveju - kai skiria begaliniai km, ypac stiprus. Juk vienas kito laukiat nuosirdziai, laukiat pasimatymu...ech, nesmagu, kad kiti kisa i ratus pagalius.
As zinau, kad ir prie manjo kabinasi ne viena, bet as juo pasitikiu, ir zinau, kad jis nuostabus istikimas. Aisku, as irgi apsupta gerbeju..bet jis irgi ramus...nes visadaapie viska pasnekam..pasijuokiam biggrin.gif kad tas kabino kas ka sake..ir nebelieka jokiu abejoniu. doh.gif cia jau irodineti..ne ka irodysi..zmones budami salia neirodo..o ka kalbet kai jus ne salia.. unsure.gif

o aš juo pasitikiu, kaip niekuo kitu ax.gif ir tikrai labai skaudu... ypač žinant, kad draugų neturiu, vos vieną draugę, tad visą laiką sėdžiu namuose pas tėvus arba važiuoju pas brolį padėti prižiūrėti dukterėčią... jis viską apie mane žino, bet va, atstumas, ilgesys ir kažkieno pikti kėslai padarė savo unsure.gif po poros savičių važiuosiu į UK pas brolį, turėtų pavykti susitikti ir su MB, tad tikiuosi, kad pavyks išsiaiškinti...

QUOTE(abiga @ 2010 07 30, 18:14)
Solitude, labai uzjauciu, bet tikiu, kad issiaiskinsit. Gal tavo draugui sunku but be taves, tai ir prisigalvoja, o ypac jei kaip sakai kazkas abejones pasejo. Liudna, kad tokiu zmoniu buna, kurie griauna kitu laime.
Man irgi nelengva, juolab kad mylimam zmogui dabar daug bedu, pastarosiom dienom toks saltas jo bendravimas buvo ir nepasipasakojo ilga laika, nenoredamas uzkraut rupesciu, o as nerimavau, is proto ejau. Negaliu jam padet ir net nezinau, kada galesim pasimatyt verysad.gif

va va, maniškiui irgi prieš kokią savaitę buvo kažkokių bėdų, nepasipasakoja schmoll.gif gal dėl to ir tos abejonės lengviau įsibrovė, kai rūpesčių daug... g.gif unsure.gif ech, nežinau ką atiduočiau, kad galėčiau nuramintį tą kirminą, kuris jį graužia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetness8 @ 2010 07 28, 00:12)
Sveikos merginos  4u.gif
O as pagaliau jau esu su MB, wub.gif  pabaigiau visus reikalus Lietuvoje, ir tikiuosi daugiau tokiam ilgam periodui niekada neissiskirsim  schmoll.gif

Laikikites ! viskas bus gerai! tikrai imanoma islaikyti santykius per atstuma. viena diena ateis ta nuostabi diena, kai busit kartu, ir pasimirs visas tas laukimas, liudesys.  4u.gif

Visoms siunciu po balioneli  4u.gif

Sekmes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Is tiesu, jei pavyktu tau pasimatyti su MB galetumete daug ka issiaiskinti. ax.gif ir paciai ramiau ant sirdeles butu smile.gif

oj..man paciai jau ilgesys grauzia sirdi..rodos,dar tik 10 dienu nuo susitikimo praejo..bet jau sunku... doh.gif
Atsakyti
Mums 14 dienu praejo, bet rodos, visa amzinybe, juolab, po tokiu isgyvenimu, kai jauti, kad kazkas ne taip, bet nepasispasakojo iskart doh.gif Belieka tiketis, kad greit susimatysim.
Atsakyti
Labas, laukejos,

paskaitau as jus, nes irgi ta pacia situacija gyvenu smile.gif
idomu kokio amziaus visos esat, nes kazkaip man rods tik jaunystej laukimai taip vyksta sunkiai, tiek emociju kainuoja, dienas skaiciuoji ir gyveni tik laukimu.

myth, o kokiame mieste Maltoj apsigyvenai? buvau pernai vasara ten, tai labai idomi man ta maza salis pasirode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2010 08 02, 15:44)
Labas, laukejos,

paskaitau as jus, nes irgi ta pacia situacija gyvenu smile.gif
idomu kokio amziaus visos esat, nes kazkaip man rods tik jaunystej laukimai taip vyksta sunkiai, tiek emociju kainuoja, dienas skaiciuoji ir gyveni tik laukimu.

myth, o kokiame mieste Maltoj apsigyvenai? buvau pernai vasara ten, tai labai idomi man ta maza salis pasirode smile.gif


Man asmeniškai šį mėnesį sueis 23 rolleyes.gif MB už mane vyresnis, bet būtent jis pradėjo tą dienų skaičiavimą, būtent jam su atstumu ir ilgesiu susidoroti buvo geroookai sunkiau.. Turbūt dėl temperamento... aš "šaltesnių nervų" laugh.gif

Gyvenam St Julians bigsmile.gif
Atsakyti
Man siemet sueis 25. Kazin, ar cia nuo amziaus priklauso, tiesiog jausmai neitiketinai stiprus ir del to tas atstumas taip sunkiai isgyvenamas.
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2010 08 02, 15:44)
Labas, laukejos,

paskaitau as jus, nes irgi ta pacia situacija gyvenu smile.gif
idomu kokio amziaus visos esat, nes kazkaip man rods tik jaunystej laukimai taip vyksta sunkiai, tiek emociju kainuoja, dienas skaiciuoji ir gyveni tik laukimu.

man 24-eri, MB 27 ax.gif aš taip pat nemanau, kad amžius turi įtakos ax.gif na, nebent vyresni labiau subrendę, kad išlauktų ax.gif

Pas mus vis dar nieko naujo doh.gif
Atsakyti