Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

QUOTE(padima @ 2009 03 04, 15:46)
retai kas be uzsuka i cia g.gif



Visos turbut kazka skanaus kepa ir tepa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(.ramune. @ 2009 03 04, 14:42)
Visos turbut kazka skanaus kepa ir tepa ax.gif

tikriausiai lotuliukas.gif
pas mane jau kepa mielines bandeles su riesutu ir cinamono idarais bigsmile.gif
Atsakyti
nu va kepa tai kepa,ale pagalbos kas suteiks huh.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 03 04, 16:03)
nu va kepa tai kepa,ale pagalbos kas suteiks  huh.gif

Aš irgi pasigendu į dieną prisijungiu 20 kartų ir matau tik savo pasisakymūs, kiek linksmiau būna ryte, tada jau kol geriu kavą randu pasiskaitymų krūvąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 03 04, 16:32)
Aš irgi pasigendu į dieną prisijungiu 20 kartų ir matau tik savo pasisakymūs, kiek linksmiau būna ryte, tada jau kol geriu kavą randu pasiskaitymų krūvąsmile.gif

na jo as irgi panasiai pasijungiu n kartu smile.gif na manau savaitgali pripuls daugiau,gi dirba gal zmones,tai ne as cia sedziu namie su mazute blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 03 04, 17:21)
na jo as irgi panasiai pasijungiu n kartu smile.gif na manau savaitgali pripuls daugiau,gi dirba gal zmones,tai ne as cia sedziu namie su mazute blush2.gif

nepatikėsi ,bet aš irgi dirbu 8.00-17.00 arba 10.00-19.00 ir ką darbus apmėtau ir jau SM.
Čia gi liga ir priklausomybė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 03 04, 16:30)
Čia gi liga ir priklausomybė wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aikstinga: 04 kovo 2009 - 18:53
ale, kad smagu paplepeti:meet kaip cia nesusirgsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 03 04, 10:26)
AČiukas, darysiu vis tik šiandiena.
Žinokit man tai jis jau nuotraukuose yra kažkas tokio nerealiai.
Vakar kolegė pirko Bioloje trapūs lakštai pertepti karamelės kremu "ale Napaleonas" sakė labai gardu.
Gal bandėt ?


schmoll.gif ....iš BIJOLOS aš valgiuti tik " Juodą mišką " , " Napoleoną " ir margaritą ( su braškėmis ) , visi labai patiko thumbup.gif ....tik aš tiksliai žinau , kad ten baisi sintetika doh.gif

Papildyta:
QUOTE(padima @ 2009 03 04, 10:42)
gal cipciukas kur salia vaikstineja biggrin.gif ,jeigu kartais eitu pro saly gal atsakytu man i klausima smile.gif kepant lakstus ananasiniam tortikui rasot 3 kiausiniai,o jei is puses daryciau ar uztektu vieno L dydzio,norisi mazesnio tortiko mirksiukas.gif


Žinok jis taip nedidelis jau išeina , tai iš vieno bus visai SMOL.... doh.gif

-----------------------------------------------------------------------------------

Kai kokius dokumentus tvarkau , bet po dienelės busiu laisvesnė , galėsime pabazarinti lotuliukas.gif .......kompas + tortai = narkotikai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 05 kovo 2009 - 03:51
doh.gif cypsiuk,ar jus nesumaiset dienos su naktim,ar emiegat kada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 05, 04:49)
schmoll.gif ....iš BIJOLOS aš valgiuti tik " Juodą mišką " , " Napoleoną " ir margaritą ( su braškėmis ) , visi labai patiko  thumbup.gif ....tik aš tiksliai žinau , kad ten baisi sintetika doh.gif

Papildyta:
Žinok jis taip nedidelis jau išeina , tai iš vieno bus visai SMOL.... doh.gif

-----------------------------------------------------------------------------------

Kai kokius dokumentus tvarkau , bet po dienelės busiu laisvesnė , galėsime pabazarinti  lotuliukas.gif .......kompas + tortai = narkotikai doh.gif  lotuliukas.gif



TAi čia be kalbos, žinoma, dabar retai kas kepa ir tepa natūraliai.
Juk visi skonio stiprikliai, ir ryškintojau labai padeda musų gomurius apgauti smile.gif
TAm ir yra tie sintetiniai priedai ,kad kaip ir nieko nėra toookio, o skonis labai geras, kvapas geras....


Nevėžio tešla padaryta, laukia manęs vakare ......

O JŪs tikrai nemiegat visai ????

Atsakyti
Cipciuk, reikia jusu konsultacijos. Kepiau siandien meduti, pagal jusu recepta (kepu nebe pirma karta ir visada gaudavosi), bet nesigavo tesla doh.gif kazkokia biri labai, kociojosi, bet nuo stalo reikejo gramdyt doh.gif Gal galejo taip nutikt del miltu kitu? Anksciau kepdavau su "Malsenos" miltais tokioj zalioj pakuotej, o si karta taip pat su "malsenos", bet EKSTRA.
Neisivaizduoju ka galejau ne taip daryt.. g.gif Aj ir dar, kai gesinau soda man ji suputojo kaip priklauso, bet nevisiskai istirpo (na supratot ka turiu omeny).
Tai dabar prikepiau is tos teslos mazu meduoliuku/bumbuliuku lotuliukas.gif Skanus ziauriai, minkstuciai ir purus wub.gif
Atsakyti