Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

QUOTE(Olesta @ 2009 03 05, 18:56)
arnaa, Galvojau apie barbe,bet kaip ta sijona suformuot,galvojau keksinej formoj kept ir apdengt ta saldainiu mase,bet nerandu cia niekur pirkt tos formos schmoll.gif  O beze man kaip pradedanciai tortu kepejai atrodo tamsus miskas - taigi papuošimų temoj apie barbes nuo a iki z viskas parodyta kaip formuot, jokios keksinės ten nereikia, eik paskaitinėk, aš dukrytei irgi planuoju daryti gimtadieniui 4u.gif o tortus tik trečias mėnuo kaip bandau kepti, drąsiau, viskas gausis mirksiukas.gif

Sakai? ok.gif Nu bandysiu ieskot,kaip viskas darosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2009 03 05, 18:15)
Sakai? ok.gif Nu bandysiu ieskot,kaip viskas darosi. smile.gif

peržiūrėk šitą žinutę nuo...iki, viskas pasidarys aišku
Atsakyti
Arnaabuk drasi nebijok nesigaus vel daryk per nauja nieko tokio smile.gif ir bezes nebijok bandyk is vieno kiauso,man stebuklas va beze gavosi is pacio pirmo karto,ir stovejo ji gerai ir netgi padziugo greitai virsuneles ispaustu gelyciu,tikiuos pasiseks ir antra karta ta beze nes laabai man jos reikes kita savaite ax.gif
taiva o dabar idedu savo tortika kuris gulu saldytuve ir laukia dantuku lotuliukas.gif ,cia ananasinis tortas pagal cipciuka
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif Padima ....šaunuole , koks gražus tavo tortukas wub.gif , toks šiltas akiai , jau kai dantukai ilys , neliks nė gabalėlio lotuliukas.gif
Atsakyti
padima-gražus tortas 4u.gif
o ta beze -tai kur su konditeriniu švirkštu išspaudi papuošimui?
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2009 03 05, 22:01)
padima-gražus tortas 4u.gif 
o ta beze -tai kur su konditeriniu švirkštu išspaudi papuošimui?


Galiu atsakyti ??? ax.gif ....taip su švirkštu arba konditeriniu maišeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 05, 22:07)
Galiu atsakyti ??? ax.gif ....taip su švirkštu arba konditeriniu maišeliu  smile.gif

temos šeimininkes atsakymą priimu thumbup.gif
kada aš išmoksiu tokius tortus pagamint ....vidų paruošti jau biskuti moku,bet išorę padekoruoti mokinsiuos čia ,gerai?
Atsakyti
Tai aišku , kad gerai , klausk ko tik reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 05 kovo 2009 - 22:26
ogi cia ne beze vat smile.gif cia tas kremas is pakeliu idejau i ji dazu ir va rezultatas blush2.gif
Papildyta:
nupirko man vyras konditerini maslei su antgaliukais ikinej uz 9,99 tai zinot kaip kaina tokia ir kokybe doh.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif ...o tai ką ten sapaliojei , kad beze išėjo iš pirmo karto ....geras bigsmile.gif
Atsakyti
prygyret cia mane tai negalesiu uzmigti dabar 4u.gif rezgu planus jau dabar ka dar pasidaryt nors reikia pakentet truputi darysiu gi stebuklely koki ant dukrytes gimkes kita sestadieni smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 05, 23:32)
blink.gif  blink.gif ...o tai ką ten sapaliojei , kad beze išėjo iš pirmo karto ....geras bigsmile.gif

tai as tik taip dar pasigyriau kad gavosi is pirmo karto kai dariau ana diena,padrasint norejau moteryte viena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 03 05, 22:38)
tai as tik taip dar pasigyriau kad gavosi is pirmo karto kai dariau ana diena,padrasint norejau moteryte viena mirksiukas.gif

jei ant torto kremas,tai kur ta beze dėjote?
Atsakyti