Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

EKSTRA netinak man rodos nes ju kategoriaj ne 550D jei neklystu
turi buti 550 d
Papildyta:
smile.gif
Papildyta:
Žinok jis taip nedidelis jau išeina , tai iš vieno bus visai SMOL.... doh.gif

-----------------------------------------------------------------------------------

Kai kokius dokumentus tvarkau , bet po dienelės busiu laisvesnė , galėsime pabazarinti lotuliukas.gif .......kompas + tortai = narkotikai doh.gif lotuliukas.gif
[/quote]

aisku viskas,darysiu is viso tada,o jsu cia truksta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(@zemuoge@ @ 2009 03 05, 14:57)
Cipciuk, reikia jusu konsultacijos. Kepiau siandien meduti, pagal jusu recepta (kepu nebe pirma karta ir visada gaudavosi), bet nesigavo tesla doh.gif kazkokia biri labai, kociojosi, bet nuo stalo reikejo gramdyt doh.gif Gal galejo taip nutikt del miltu kitu? Anksciau kepdavau su "Malsenos" miltais tokioj zalioj pakuotej, o si karta taip pat su "malsenos", bet EKSTRA.
Neisivaizduoju ka galejau ne taip daryt.. g.gif Aj ir dar, kai gesinau soda man ji suputojo kaip priklauso, bet nevisiskai istirpo (na supratot ka turiu omeny).
Tai dabar prikepiau is tos teslos mazu meduoliuku/bumbuliuku lotuliukas.gif Skanus ziauriai, minkstuciai ir purus wub.gif

net pasiziurejau nu tikrai ne tuos miltus naudoji
yra forume patarimu pagalbos skyrelis ten lentele yra kokiems kepiniams koki miltai tinka
o ekstra miltai daugiau tinka sausainiams ir biskvitams mirksiukas.gif sekmes
Atsakyti
Merginos SOS!!!Padekit!!! unsure.gif Drauges mergaite uzsiprase torto gimtadieniui,recepta jau issirinkau,padekit su papuosimu.Jinai nori torto "princesisko" sugalvojau padaryt princeses karuna ant torto virsaus,siandien bandziau is marcipanines teslos ir man niekas nesigavo verysad.gif Pagal trafareta apvedziojau,papuosiau karoliukais,bet kai reikejo pakelt jinai nestovi!!!Viskas sugriuvo :verysad:Patarkit is kokios teslos daryt ta papuosima-karuna?Gal marcipanine tesla gerai,bet tik is kart kelt nuo stalo nereikejo,palaukt kol prades kietet?bet ar as tada galesiu ja susukt apvalios formos jei jinai sukietes ant stalo.Padekit,gal kas daret?
Atsakyti
nu man su tom puosimo masem irgi nelabai kas gaunasi schmoll.gif gal bandyk daryt barbe su beze papuosi paskui irgi labai grazu
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 03 05, 14:54)
net pasiziurejau nu tikrai ne tuos miltus naudoji
yra forume patarimu pagalbos skyrelis ten lentele yra kokiems kepiniams koki miltai tinka o ekstra miltai daugiau tinka sausainiams ir biskvitams mirksiukas.gif sekmes

Aciu Tau labai oro_buckis.gif o as kvaisa apie tai net nezinojau doh.gif na zinojau kad kai kurie miltai kaikam netinka, bet kad siam reikalui, tai ne bum bum doh.gif dabar viskas aisku.
Atsakyti
Nu va kokios jus geros podruškės , kaip manim rūpinatės lotuliukas.gif lotuliukas.gif ......miegu nesijaudinkite , vakar atsiguliau pailsėti 19 valandą , skaičiau knygą ....prabundu , visur tamsu unsure.gif , apsigrabalioju , maniškis miega , dirs į laikrodį..... blink.gif .....pirma nakties blink.gif .....pasivarčiau pusvalandį , nu ne galvoju , einu geriau prie kompo lotuliukas.gif .....tai va 4 ir nuėjau liuli tongue.gif

---------------------------------------------------------------------

Žemuoge šiti miltai tikrai netinka schmoll.gif schmoll.gif ...tu gi jauti , jie toki truputi rupūs , aš net nežinau ką iš jų kepti g.gif g.gif

------------------------------------------------------------------------

Arnaa....ant kada tau reikia tos karūnos ???....daryk tik iš mano cukrinės masės gėlytėm , vakare padarysi , ryte rasi kietutėlę , ....nusipaišyk karūną ant popieriaus , kai iškočiosi masę uždėk ir apipjauk tą piešinį , ir turi ją išlenkti , nebūtinai apskritimą , gali būti tik puslankis ir padėk ant stiklainio , kad pagal jo formą išsilenktų ....viskas , tik pasirink reikiamą stiklainio dydį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 05 kovo 2009 - 16:27
QUOTE(arnaaa @ 2009 03 05, 15:48)
Merginos SOS!!!Padekit!!! unsure.gif  Drauges mergaite uzsiprase torto gimtadieniui,recepta jau issirinkau,padekit su papuosimu.Jinai nori torto "princesisko" sugalvojau padaryt princeses karuna ant torto virsaus,siandien bandziau is marcipanines teslos ir man niekas nesigavo verysad.gif Pagal trafareta apvedziojau,papuosiau karoliukais,bet kai reikejo pakelt jinai nestovi!!!Viskas sugriuvo :verysad:Patarkit is kokios teslos daryt ta papuosima-karuna?Gal marcipanine tesla gerai,bet tik is kart kelt nuo stalo nereikejo,palaukt kol prades kietet?bet ar as tada galesiu ja susukt apvalios formos jei jinai sukietes ant stalo.Padekit,gal kas daret?

O kodėl tu nenori pamėgint kokios masės su cukraus pudra pasidaryt? g.gif Kad ir Cipciuko? kur tortams dengt? žinok tikrai labai lengvai pasidaro, jei pagal duotą receptą darysi, o lipdyti iš jos gali kaip su plastelinu - pasidarius tau reikiamą kietumą mirksiukas.gif kelis psl. aukščiau aš buvau įdėjus savo barbę ta mase puoštą, dar kažkuri mamytė darė tortą chalatą, sakė ir viskas pavyko , be to ta masė nebus visai kieta, jei nedžiovinsi ir aliejum patepsi,, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2009 03 05, 14:48)
Merginos SOS!!!Padekit!!! unsure.gif  Drauges mergaite uzsiprase torto gimtadieniui,recepta jau issirinkau,padekit su papuosimu.Jinai nori torto "princesisko" sugalvojau padaryt princeses karuna ant torto virsaus,siandien bandziau is marcipanines teslos ir man niekas nesigavo verysad.gif Pagal trafareta apvedziojau,papuosiau karoliukais,bet kai reikejo pakelt jinai nestovi!!!Viskas sugriuvo :verysad:Patarkit is kokios teslos daryt ta papuosima-karuna?Gal marcipanine tesla gerai,bet tik is kart kelt nuo stalo nereikejo,palaukt kol prades kietet?bet ar as tada galesiu ja susukt apvalios formos jei jinai sukietes ant stalo.Padekit,gal kas daret?

Taigi viska gerai padarei, tik uzdek ant kokio stiklainio, kaip Cipciukas patare ar kartoninio trafareto ar dar ko nors, kad laikytusi. Tik gali ilgiau dziuti marcipanas, ypac jei bus storai kociota mirksiukas.gif Arba daryk is Cipciuko mases, taip gal greiciau bus rolleyes.gif
Atsakyti
Aš pagalvojau , kad net po gerų 5 h, ji jau bus padžiūvusi ir stovės stačia smile.gif
Atsakyti



Arnaa....ant kada tau reikia tos karūnos ???....daryk tik iš mano cukrinės masės gėlytėm , vakare padarysi , ryte rasi kietutėlę , ....nusipaišyk karūną ant popieriaus , kai iškočiosi masę uždėk ir apipjauk tą piešinį , ir turi ją išlenkti , nebūtinai apskritimą , gali būti tik puslankis ir padėk ant stiklainio , kad pagal jo formą išsilenktų ....viskas , tik pasirink reikiamą stiklainio dydį mirksiukas.gif
[/quote]
Cipciuk,karunos man reikia kitam savaitgaliui,bet kol turiu laiko sugalvojau pabandyt ir gerai kad pabandziau,visa diena pikta vaikstau,tokius grazius karoliukus sudejau ir viska i konteineri verysad.gif O ta saldainine mase,kur dengimui tortu ir gelytem daryt man tiks?karuna esu jau nusipiesusi,pabandysiu rytoj is naujo.O kaip su puosimu?Puost ja is karto kai apsipjausiu pagal forma,ar kita diena kai sudzius?
Papildyta:
Visom aciu uz patarimus,smagu kai taip draugiskai padedat 4u.gif Bandysiu rytoj is naujo,pasiduot negaliu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(padima @ 2009 03 05, 17:00)
nu man su tom puosimo masem irgi nelabai kas gaunasi schmoll.gif gal bandyk daryt barbe su beze papuosi paskui irgi labai grazu

Galvojau apie barbe,bet kaip ta sijona suformuot,galvojau keksinej formoj kept ir apdengt ta saldainiu mase,bet nerandu cia niekur pirkt tos formos schmoll.gif O beze man kaip pradedanciai tortu kepejai atrodo tamsus miskas blush2.gif
Atsakyti

Cipciuk,karunos man reikia kitam savaitgaliui,bet kol turiu laiko sugalvojau pabandyt ir gerai kad pabandziau,visa diena pikta vaikstau,tokius grazius karoliukus sudejau ir viska i konteineri verysad.gif O ta saldainine mase,kur dengimui tortu ir gelytem daryt man tiks?karuna esu jau nusipiesusi,pabandysiu rytoj is naujo.O kaip su puosimu?Puost ja is karto kai apsipjausiu pagal forma,ar kita diena kai sudzius?
Papildyta:
Visom aciu uz patarimus,smagu kai taip draugiskai padedat 4u.gif Bandysiu rytoj is naujo,pasiduot negaliu rolleyes.gif
[/quote]

----------------------------------------------------------------------------------------------

O TAI TADA NE BĖDA...... , ne , tu ne taip supratai , ne iš tos kur dengiasi , o iš tos kur darosi gėlytės ......pudra ir želatina ....susirask , nes tikrai nepamenu kur aš idėjau ...oi , gi INOČKOS SUKURTOJE TEMOJE YRA ...VIRŠUJE , VISKAS AIE PAPUOŠIMUS ....

Kai ji išdžius tada ir puošk , kaip supratau tu nori priklijuoti karoliukus ???...aišku kad taip jie tau tikrai nesilaikys , tu juos turi priklijuoti , kai kur radar , kad tai daroma su paprastu kondencuotu saldžiu pienu , lipink juos paguldžiusi karūną , nes nuo stovinčios gali nuslysti .....ir dar patarsiu , pasidaryk 2 karūnas , pagalvok kas gali būti , jei netyčia iškristų tau iš rankų ir suduštų blink.gif .....aš visada darau po 2 egzempliorius ( karunas , skaičius , lenteles užrašams ).
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2009 03 05, 18:06]
Cipciuk,karunos man reikia kitam savaitgaliui,bet kol turiu laiko sugalvojau pabandyt ir gerai kad pabandziau,visa diena pikta vaikstau,tokius grazius karoliukus sudejau ir viska i konteineri verysad.gif O ta saldainine mase,kur dengimui tortu ir gelytem daryt man tiks?karuna esu jau nusipiesusi,pabandysiu rytoj is naujo.O kaip su puosimu?Puost ja is karto kai apsipjausiu pagal forma,ar kita diena kai sudzius?
Papildyta:
Visom aciu uz patarimus,smagu kai taip draugiskai padedat 4u.gif Bandysiu rytoj is naujo,pasiduot negaliu rolleyes.gif
[/quote]

----------------------------------------------------------------------------------------------

O TAI TADA NE BĖDA...... , ne , tu ne taip supratai , ne iš tos kur dengiasi , o iš tos kur darosi gėlytės ......pudra ir želatina ....susirask , nes tikrai nepamenu kur aš idėjau ...oi , gi INOČKOS SUKURTOJE TEMOJE YRA ...VIRŠUJE , VISKAS AIE PAPUOŠIMUS ....

Kai ji išdžius tada ir puošk , kaip supratau tu nori priklijuoti karoliukus ???...aišku kad taip jie tau tikrai nesilaikys , tu juos turi priklijuoti , kai kur radar , kad tai daroma su paprastu kondencuotu saldžiu pienu , lipink juos paguldžiusi karūną , nes nuo stovinčios gali nuslysti .....ir dar patarsiu , pasidaryk 2 karūnas , pagalvok kas gali būti , jei netyčia iškristų tau iš rankų ir suduštų blink.gif .....aš visada darau po 2 egzempliorius ( karunas , skaičius , lenteles užrašams ).
[/quote]
Tie karoliukai valgomi is cukraus man atrodo padaryti,ragavau siandien viena blush2.gif nes is pradziu galvojau kad nusipirkau zaislinius rolleyes.gif ,nors padeti pardej buvo prie tortu papuosimu.Geras patarimas daryt dvi,tikrai net nepagalvojau,kas butu jeigu... g.gif Aciu.
Atsakyti
arnaa, Galvojau apie barbe,bet kaip ta sijona suformuot,galvojau keksinej formoj kept ir apdengt ta saldainiu mase,bet nerandu cia niekur pirkt tos formos schmoll.gif O beze man kaip pradedanciai tortu kepejai atrodo tamsus miskas - taigi papuošimų temoj apie barbes nuo a iki z viskas parodyta kaip formuot, jokios keksinės ten nereikia, eik paskaitinėk, aš dukrytei irgi planuoju daryti gimtadieniui 4u.gif o tortus tik trečias mėnuo kaip bandau kepti, drąsiau, viskas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti