Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvybė, patriotizmas, ksenofobija

nezinau kodel, bet butent siandien nusprendziau uzvesti sia temele biggrin.gif nors ne karta jau esu pamasciusi, kad labai myliu savo tevyne, ypac kai po atostogu parskrendant matai musu salies laukus, zaluma...uj nuostabus jausmas 4u.gif kaip jum?ar manot, jog Lietuvoje noramaliai gyventi neimanoma ir jei butu galimybe rinktumetes kita sali,ir be gailescio isvyktumete? ax.gif bet ar tikrai galima jaustis labai gerai visa laika bunant svetimu? g.gif o gal jus prie patriociu?kad ir su kokiomis problemelemis tenka susidurti mylite savo aplinka, jaukia atmosfera? 4u.gif
Atsakyti
Aš myliu savo tėvynę wub.gif ,bet apie mūsų tautą tai nežinau ką pasakyt g.gif .Nu nelabai man mūsiška žmonių kultūra ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Nors esu kitatautė, bet kitos Tėvynės neturiu ax.gif Man Lietuva yra pati brangiausia wub.gif Todėl ir stengiuosi būti pilietiška ir klausiu savęs, ką aš padariau dėl savo Tėvynės, o ne ką ji padarė dėl manęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, esu patriotė. Stengiuosi būti pilietiška. stengiuosi, kad ir man čia būtų gerai ir kitiem kiek galiu padedu. man ne vis vien kas vyksta aplink.
Atsakyti
esu pilietiška, bet ne patriotė. būtų galimybė - emigruočiau kur šilčiau. bet tėvynę myliu wub.gif
Atsakyti
Aš baisiai noriu išvažiuoti kažkur užsienin, bet pastoviai grįžinėti į Tėvynę....
Atsakyti
QUOTE(adaptacijaa @ 2008 10 07, 19:42)
Taip, esu patriotė. Stengiuosi būti pilietiška. stengiuosi, kad ir man čia būtų gerai ir kitiem kiek galiu padedu. man ne vis vien kas vyksta aplink.

O ką jūs padarėt dėl Lietuvos?

Nepasakyčiau, kad esu patriotė. Man čia- Lietuvoje patinka. Patriotiškumą įsivaizduoju, pvz.; taip: perku tik lietuviškus maisto produktus, apskritai perku tik lietuvšką produkciją; jokių žargonų; jokių kitataučių, kitatikių vyrų ir pan.
Atsakyti
aš iškeičiau Lietuvą į kitą šalį. patį kraštą tai myliu, bet labai jau nesuprantu jo žmonių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 10 07, 20:44)
O ką jūs padarėt dėl Lietuvos?


hmm.. visų pirma, aš niekur ir niekada savo šalies nedergiu, antra, esu pilietiška - jeigu matau, kad kažkas yra daroma negerai, vienaip ar kitaip reaguoju, nešiukšlinu aplinkos (tvarkau per akcijas), neduodu kyšių, einu į rinkimus, nepažeidinėju įstatymų, dirbu darbą, gimdysiu vaikus biggrin.gif ... na nežinau, kokio atsakymo jūs tikitės..
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 10 07, 21:07)
aš iškeičiau Lietuvą į kitą šalį. patį kraštą tai myliu, bet labai jau nesuprantu jo žmonių  verysad.gif

Nes netoleruoja homoseksualių žmonių? unsure.gif
Atsakyti
Visada galvojau, kad esu patriote...tik kai gime sunus, supratau, kad visai nenoriu Lietuvoj gyventi. Nenoriu, kad mano vaikas gyventu tarp piktu, pavydziu zmoniu. Labai dziaugiuosi dabar gyvendama uzsieni, o sugrizti aplankyti draugu ir tevu visada malonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 10 07, 20:09)
Nes netoleruoja homoseksualių žmonių?  unsure.gif

Kaip tai netoleruoja? Juk kazkurioj dainuojamojoj laidoj homoseksualas vienas megstamiausiu. Tai kaip dar reikia "toleruoti" (kalbant bendrai apie liaudi, o ne tik priimancius sprendimus)?

As myliu Lietuva, stengiuosi buti patriote ir vaikams tai skiepyti.
Atsakyti