Įkraunama...
Įkraunama...

Ar rūpinatės automobilio švara?

Anokia cia beda,jei tik tau gerai,tai ir bedos jokios cia nera.As manau,kad zmogus neprivalo vos ne kasdien (kaip tau su maziais) kankinti save nepabaigiamais sveitimais,o kam to reikia,laika galima ir turiningiau praleisti,ypac,kai jo nera tiek daug.Svarbu,kad tau paciai butu gerai.O kai pasidarys nebegerai-tada ir issivalysi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mikimauze @ 2009 02 20, 20:28)
idomi diskusija uzviri  thumbup.gif  thumbup.gif  kiekviena diena plaunu masinytes tai man pazystama,kartais net ziauru kaip zmones neplauna o luitas taip prisala kad net su siltu vandeniu  sunkiai atsoka  doh.gif  pvz buna sviesi masina  kaip nuplaunat druskas, smala??netgi ant tamsios masinos pabraukus jauciasi smile.gif  o viduj zinokit labai ivairiai buna,ne karta maciau kai viduj kosmaras o ten mergina sedine visa juoda,kaip galima sedet ant tokios  doh.gif  o kas po sedynem darosi siaubas kazkoks  doh.gif  vienoj masinoj radom po sedyne net vezi sudziuvusi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  arba tarp sedyniu voratinklis grazus susidares  lotuliukas.gif

taip pat norejau pasiulyt jai kam reikia ka pavalyti,gal kada ir komplktuka arba masinyte nuplauti,o gal smalas nuimti, ogal kilima isplauti hemiskai,o gal vaikiska kedyte isvalyti?(nes nekarta maciau vaikisku tokiu siaubingu sedyniu kaip gali ten vaikas sedet siaubas  doh.gif )veiksmas zirmunuose,rasykit i Az jai kas susitarsim jai kas  ax.gif


As ant sedyniu tokius dekiukus uzklojus,kartais nuimu ir iskratau,nereikia tada siurbliuoti,trupiniu salone tiesiog negaliu pakesti (daugiausia ju ant mano sedynes susirenka,megstu vairuodama uzkandziauti ax.gif ) O po kojom-guminiai kilimeliai,tada nedreksta dugnas,ir nesipurvina,ir tokius kilimelius labai patogu ir paprasta priziureti,be to,jie pakeltais krastais,tai vanduo nenuteka thumbup.gif Pavasari istrauksiu,isplausiu-ir viskas smile.gif
O smalos tai su vaitspiritu nusiima,bet kai retai plauni,to nereikia-prie purvino pavirsiaus jos nelimpa biggrin.gif Beje,sia ziema viena karta masiniuka ploviau,daugiau tos klaidos nedarysiu-kad ir kaip atrodo issausinau,vis tiek dureles prisalo,vos i masina iejau doh.gif Trecia ziema vairuoju,bet pirma karta tokia problema iskilo doh.gif Kai neplauni-niekas ten neprisala bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikimauze @ 2009 02 20, 19:28)
idomi diskusija uzviri  thumbup.gif  thumbup.gif  kiekviena diena plaunu masinytes tai man pazystama,kartais net ziauru kaip zmones neplauna o luitas taip prisala kad net su siltu vandeniu  sunkiai atsoka  doh.gif  pvz buna sviesi masina  kaip nuplaunat druskas, smala??netgi ant tamsios masinos pabraukus jauciasi smile.gif  o viduj zinokit labai ivairiai buna,ne karta maciau kai viduj kosmaras o ten mergina sedine visa juoda,kaip galima sedet ant tokios  doh.gif  o kas po sedynem darosi siaubas kazkoks  doh.gif  vienoj masinoj radom po sedyne net vezi sudziuvusi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  arba tarp sedyniu voratinklis grazus susidares  lotuliukas.gif

taip pat norejau pasiulyt jai kam reikia ka pavalyti,gal kada ir komplktuka arba masinyte nuplauti,o gal smalas nuimti, ogal kilima isplauti hemiskai,o gal vaikiska kedyte isvalyti?(nes nekarta maciau vaikisku tokiu siaubingu sedyniu kaip gali ten vaikas sedet siaubas  doh.gif )veiksmas zirmunuose,rasykit i Az jai kas susitarsim jai kas  ax.gif


man cheminio salono valymo reiktų..
papasakosiu aš jums istoriją tokią, iš savo patirties. Tik neužjuokit paskui blush2.gif Kažkaip rudenį nusprendė vyras mano auto išplauti. O važinėjau aš visą vasarą su Space wagonu septynviečiu. Ten gale sėdynės nuolat užlenktos buvo, nes dažnai šunį vežiojau su katėm, o ir šiaip į/iš sodybos visko amžinai daug vežiot reikia. Tai valydama saloną tų sėdynių ir neatlenkdavau.
Žodžiu, skambina vyras ir pasipiktinęs sako - aš pas tave mašinoj pelę radau. Išmečiau, o ji vėl atgal lipa lotuliukas.gif

O jei jau apie šunį užsiminiau - gal kas patarsit, kaip išvalyti šuns plaukus iš apmušalų? Mama turi dalmatiną.Kai tik važiuoja į kaimą, šunį irgi vežasi. Aš paskui bagažinę tris valandas siurbiu, tas kailis taip sulindęs į apmušalus, kad nusišaut galima doh.gif Ir dengiu visaip, ir plastikinius maišus ant sienelių tvirtinu, visvien to kailio pilna doh.gif
Atsakyti
As labai priziuriu savo mazdieckoj tvarka biggrin.gif Dabar negaliu ziuret i visa snieguota ir druskuota cray.gif bet kazkas sake, kad negerai per salcius plauti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 02 20, 22:16)
man cheminio salono valymo reiktų..
papasakosiu aš jums istoriją tokią, iš savo patirties. Tik neužjuokit paskui  blush2.gif Kažkaip rudenį nusprendė vyras mano auto išplauti. O važinėjau aš visą vasarą su Space wagonu septynviečiu. Ten gale sėdynės nuolat užlenktos buvo, nes dažnai šunį vežiojau su katėm, o ir šiaip į/iš sodybos visko amžinai daug vežiot reikia. Tai valydama saloną tų sėdynių ir neatlenkdavau.
Žodžiu, skambina vyras ir pasipiktinęs sako - aš pas tave mašinoj pelę radau. Išmečiau, o ji vėl atgal lipa  lotuliukas.gif 

O jei jau apie šunį užsiminiau - gal kas patarsit, kaip išvalyti šuns plaukus iš apmušalų? Mama turi dalmatiną.Kai tik važiuoja į kaimą, šunį irgi vežasi. Aš paskui bagažinę tris valandas siurbiu, tas kailis taip sulindęs į apmušalus, kad nusišaut galima  doh.gif  Ir dengiu visaip, ir plastikinius maišus ant sienelių tvirtinu, visvien to kailio pilna  doh.gif



su kilimene danga tenka ir mum pavarkti o ypac su plaukais karta atvazevo masina pilna bagazine ilgiausiu plauku,ant stiklu pilna net ir lubu irgi doh.gif kazi koks ten drambliukas buvo lotuliukas.gif as stengiuosi su sepeciu iskelti plaukus poto siurbliuoti bet uztrunkama,pas mus yra :oras: pucia ora tai su juo dar padeda, o jai kam reik bagazines dangti kilima isplaut kreipkites 4u.gif
nu su ta pele tai doh.gif lotuliukas.gif truksta net zodziu biggrin.gif o del cheminio galima butu susitarti ,,susiderinus
Papildyta:
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 20, 22:46)
As labai priziuriu savo mazdieckoj tvarka  biggrin.gif  Dabar negaliu ziuret i visa snieguota ir druskuota  cray.gif bet kazkas sake, kad negerai per salcius plauti...  unsure.gif


jokio skirtumo,tik kad neuzsaltu reik apipurksti dureliu gumas ir tiek ,mes taip darom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ahaa @ 2009 02 20, 18:33)
Beje, Denaxa, dėl tos išorės švaros ir rūpinimosi tuo, kas darosi po kapotu, labai dažnai būna glaudus ryšys - kai žinom, kas po kapotu darosi, tai ir labiausiai rūpi kaip ten kas, o kai apie tai žinių nelabai, tai visas rūpestis tenka išorei


Paprastai tie, kurie rūpinasi, jiems rūpi viskas, ne tik išorinis blizgesys. rolleyes.gif Gal ten arklių ir neprideda (o kam tai rūpi?), bet kai mašina švari, ir kvėpuoti lengviau - gaiviau.

gaika, pas mus niekada nebuvo mados valgyti trupančius produktus automobilyje tad nebuvo tokių rūpesčių. O jei kokį saldainį/gumą suvalgo, popieriukus išmetame, nėr problemos. Šiaip tai žinau tą problemą, nes yra tokių, kurių salonuose gali visko rasti, visokių šiukšlių, pakelių, popierėlių, nuorūkų, pelenų pribarstyta ir kt. šlamšto. Pripratę prie to šiukšlių konteinerio ir tiek, nesuka sau galvos rolleyes.gif
Atsakyti
As tai priziuriu savo masiniuka, ziema deja, rupinuos tik vidumi, nes nuplovusus man ji vel visa druskina ir purvina pasidare nuvaziavus iki darbo doh.gif todel laukiu greiciau siltu oru, kad galeciau generaline tvarka pasidaryti viso masiniuko cool.gif
Atsakyti
Aš čia kažkur pasiskaičiau, kad labai negerai mašinos neplaut žiemą, kai visa druskina būna, nes graužia druskos mašiną unsure.gif kažkaip sunerimau, nes mano mašinytės jau ir spalva sunku nusakyti per tą baltumą/pilkumą biggrin.gif bet vis kažkaip pinigėlių pagailiu, nuplausiu, iki namų nespėsiu nuvažiuoti ir vėl tas pats bus blink.gif na o vidų tvarkau irgi retokai blush2.gif pavasarį padarau generalinę tvarką, kai jau stiklus su visokiais plovikliais spec. plaunu ir pan., vidų sutvarkau iš kvepinu bigsmile.gif vėliau jau nebent tik tėtis savo siurbdamas ir mano patvarko, kai lauke oras malonus blush2.gif matyt nesu labai didelė mašinos mylėtoja, tik važinėti mėgstu blush2.gif
Atsakyti
Kiek žinau senoms mašinoms, ypač tiems modeliams, kurie linkę rūdyti, dedama antikorozinis apsauginis sluoksnis. Tai buvo labai populiaru ankstesniais laikais, tad nežinau kaip dabar. Nes žiemą tas druskos ir chemikalų mišinys labai kenkia kėbului. Jei neplausi visą žiemą, tai ir ės.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 21, 00:37)
Paprastai tie, kurie rūpinasi, jiems rūpi viskas, ne tik išorinis blizgesys. rolleyes.gif  Gal ten arklių ir neprideda (o kam tai rūpi?), bet kai mašina švari, ir kvėpuoti lengviau - gaiviau.

gaika, pas mus niekada nebuvo mados valgyti trupančius produktus automobilyje tad nebuvo tokių rūpesčių. O jei kokį saldainį/gumą suvalgo, popieriukus išmetame, nėr problemos. Šiaip tai žinau tą problemą, nes yra tokių, kurių salonuose gali visko rasti, visokių šiukšlių, pakelių, popierėlių, nuorūkų, pelenų pribarstyta ir kt. šlamšto. Pripratę prie to šiukšlių konteinerio ir tiek, nesuka sau galvos rolleyes.gif



o koks ryšys tarp automobilio išorės švaros ir gaivumo?? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Diminuendo @ 2009 02 21, 11:53)
Aš čia kažkur pasiskaičiau, kad labai negerai mašinos neplaut žiemą, kai visa druskina būna, nes graužia druskos mašiną  unsure.gif  kažkaip sunerimau, nes mano mašinytės jau ir spalva sunku nusakyti per tą baltumą/pilkumą  biggrin.gif  bet vis kažkaip pinigėlių pagailiu, nuplausiu, iki namų nespėsiu nuvažiuoti ir vėl tas pats bus  blink.gif na o vidų tvarkau irgi retokai  blush2.gif  pavasarį padarau generalinę tvarką, kai jau stiklus su visokiais plovikliais spec. plaunu ir pan., vidų sutvarkau iš kvepinu  bigsmile.gif  vėliau jau nebent tik tėtis savo siurbdamas ir mano patvarko, kai lauke oras malonus  blush2.gif  matyt nesu labai didelė mašinos mylėtoja, tik važinėti mėgstu  blush2.gif



na kad šonus graužia druskos, tai čia plauk neploves smile.gif jokio skirtumo plausi ar ne, nes vis viena naujų druskų kasdien gauna (nebent išvažiuoji dukart per mėnesį biggrin.gif ).

o pavasarį, kai tikrai nebėra druskų, pravartu ir dugną nuplauti

man, beje, vienas iš rodiklių neplaut mašinos žiemą - tai nuolat užšąlančios visos spynelės, kai geriausiu atveju per keleivio dureles ar bagažinę gali į mašiną patekt smile.gif ir taip kiekvienąkart po plovimo esant minusinei temperatūrai doh.gif
Atsakyti
Didelis ryšys, nes vandens srovė išplauna ir tas skyles, per kurias į mašiną patenka dulkės. Be to gaivesnis kvapas po išplovimo. Kad neužšaltų spynelės, reikia žinoti kada plauti. Geriausia vos išvažiavus į miestą, kad būtų laiko automobiliui gerai viduje įšilti ir tuo pačiu vandeniui išdžiūti. Šaltas oras puikus vandens džiovintojas. Dar nei karto po išplovimo nebuvo užšąlusios spynelės, nors įvairius automobilius plaunu reguliariai - vieną/du kartus per savaitę. Jei išplausit ir iš karto pasistatysit nakčiai mašiną, kai gerokai pašąla, tai gali visko pasitaikyti.
Atsakyti
Vienintele skyle,per kuria gali i salona patekti dulkes-tai ta vieta,kur paprastai salono filtras stovi,na,o jo drekint labai nerekomenduojama,ir vanduo ten paprastai nepatenka doh.gif Man kazkaip isore isplovus kvapas nuo to viduj nepasikeicia,tik dregme jauciasi,ir tiek,o vat atsidarius langa-jau ir gaivu,ir kvepuojasi lengvai,bet tai visai nepriklauso nuo isores svaros smile.gif
Papildyta:
Del drusku-pasidengi antikorozine ir nesuki sau galvos iki pavasario,net opeliai nesurudyja biggrin.gif
Atsakyti
Šiltu oru mašinos tvarka rūpinuosi praktiškai tik aš, nebent plaunam kaime kartu su tėte. Bet siurbimas ir vidaus valymas jau mano darbas. ax.gif Žiemą geriausiu atveju iškratom kilimėlius ir saloną apsivalom, tai kai atšyla ir reikia prasiurbt, atrodo, kad koks žvyro karjeras mašinoj blink.gif Sėdynės odinės, tai bent jų valyt netenka. Tik kai eglutę prieš Kalėdas parsiveža bagažinėj, jos spyglius tada iškrapštyt ir išsiurbt būna katastrofa doh.gif Bet kartą per metus - pakenčiama...
Atsakyti