Įkraunama...
Įkraunama...

Vilkaviškio vaikų darželiai

Gerai, kad nevedziau i Eglute, pasiskaicius atsiliepimu ax.gif , nors darzelis mums kaip sakoma ranka pasiekiams smile.gif , bet i Buratina leidau savo vyresneli, jau susipazinus esu su siuo darzeliu, todel ir maziuke vedu ten ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
vedu savo sūnų i Eglutę. Turim pačia geriausią auklėtoją kokios galima norėti. Labai džiaugiuosi, kad sūnus noriai eina į darželį. wink.gif
Manau, kaip ir visuose darželiuose yra mylinčių vaikus auklėtojų, ir tik tiek, kad darbą turinčių.
Atsakyti
labuka vilkaviškietės,mano dukryte lanko Buratina,pagrindine auklėtoja superinė,mylima ir mylinti,apie antra auklėtoja to nepasakyčiau,bet mes taip pat visi skirtingi,tačiau mano mažytė eina laaaabai noriai.
manau kiekvienam daržiali yra visokiu auklėtoju,nes jos irgi žmonės su skirtingais charakteriais,pricipais,įsitikinimais ir pažystu mama kuri veda į Pasaka,taip pat patenkinta ir taip pat mama kuri veda į Eglute ir ten viskas gerai,vaikas eina labai noriai,tai ko daugiau reik,,svarbu musu mažylei jaučiasi gerai
Atsakyti
Hmm...idomi situacija su Vilkaviškio darželiais. Neįsivaizduoju į kurį darželį užrašyti savo mažiuką. Visada galvojau, kad prestižo reikalas vesti vaikus į Eglutę, kiek buvau girdėjusi vaikams patinka baseinas ir t.t...Kas iš tiesų blogai su šiuo darželiu? Su auklėtojomis, administracija ar tvarka? Gyvenam prie šio darželio, tad norėtųsi kuo daugiau nuomonių apie jį? Ar Buratinas dabar pranašesnis už Eglutę? g.gif Būčiau labai dėkinga jei kas nors pagelbėtų suteikdami savo informacija
Atsakyti