Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

O man visai nesunku ta tesla padaryti, man mesa supjaustyti smulkiai ir juos formuoti yra didesne problema ax.gif Nemoku as ju "susiuti" graziai blush2.gif O va vegetos as visai nededu, uztenka pipiru ir druskos, galima kvepianciuju pipiriuku ar siaip kokiu prieskoniu mesytei ( be E) prideti. Juk jei namie kepame, tai turi buti sveiki kibinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2010 04 26, 23:38)
šitas receptukas tai išties geras, darėm jau keletą kartų  thumbup.gif  ir galiu pasakyt, kad man net namie skaniau gaunasi, nei Trakuose pirkti  bigsmile.gif beje, mes vegetos irgi mažiau dedam.


Aš Vegetos nenaudoju, todėl nededu visiškai, druska, pipirai, ir viskas. Ir tikrai labai skanu, ir be gliutamatų mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia aš kažkada visai neseniai kibinus dariau, irgi nededu jokių vegetų, tik druskos, pipirų ir svogūną į mėsą. Bet kad būtų šlapesnė, šaukštą sultinio į vidų prieš užlipdant įpilu. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 29 balandžio 2010 - 22:17
Prieskonių su E ur aš nebededu niekur, pati mišinius darausi. O kibinams tikrai užtenka pipirų, svogūnų ir druskos thumbup.gif Tik aš mėsą tingiu pjaustyt, tai malu stambiausiu sieteliu blush2.gif Šeima dar nesiskundė dėl to biggrin.gif
Atsakyti
nezinau man sis receptas nebepatinka tesla kieta gaunasi? doh.gif
Atsakyti
Kibinų receptas

10 kibinų tešlai:

200 g. sviesto;
500 g. miltų;
200 g. grietinės;
2 kiaušiniai;
druskos.

Įdarui:

500 g. mėsos;
svogūnas;
druska;
pipirai.

Sviestą ištirpinam mikrobangėj arba sutarkuojam, suberiam miltus, įdedam grietinę, kiaušinius, druską ir viską išminkom. Tešlą palaikom 1-2 val šaldytuve. Mėsą supjaustom labai smulkiais gabaliukais, įpjaustom svogūną, padruskinam, papipiruojam. Iš tešlos darom apskritimukus, pilam šaukštelį sultinio ir dedam mėsą. Kepam 30 min 200 laipsnių karštumo orkaitėje.

Man viskas labai liuks gaunasi. ax.gif

Atsakyti
Nu reiks pabandyt rytoj su tešlos maišykle užminkyt tešlą ir išsikepti kibinų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 04 29, 14:32)
nebandžiau, bet esu įsitikinusi, kad nepavyks tešlos kombaine suminkyti.

Tikrai pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sekmadienį išbandžiau receptą thumbup.gif Gavosi labai skanūs essen.gif Tešlą minkė kombainas, puikiai gavosi mirksiukas.gif Mėsą maliau stambiu sieteliu, įpyliau truputį vandens ir svogūnų, prieskonių, druskos. Kombainu sumaišiau viską ax.gif Mėsa nebuvo sausa, pats tas wub.gif Visi mano vyrai pirštus laižė valgydami, sakė, kad tokių skanių pas mus dar nebuvo thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
O ar labai plonai iškočiojate kibinų tešlą? Man vis baisu, kad ji neiškepusi.. Na, būna tokia kaip sušlapusi gal nuo mėsos.. Visi valgo ir nesiskundžia, o aš vis bijau smile.gif Ir mėsa būna iškepusi. Kokia jūsų, kibinų kepėjėlės, patirtis?
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2010 05 07, 22:31)
O ar labai plonai iškočiojate kibinų tešlą? Man vis baisu, kad ji neiškepusi.. Na, būna tokia kaip sušlapusi gal nuo mėsos.. Visi valgo ir nesiskundžia, o aš vis bijau smile.gif Ir mėsa būna iškepusi. Kokia jūsų, kibinų kepėjėlės, patirtis?

Nereikia labai nuploninti, man tesla-pats skanumas.
Nebijokit, juk teslos vidus ir turi gautis slapias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 05 01, 12:35)
Kibinų receptas

10 kibinų tešlai:

200 g. sviesto;
500 g. miltų;
200 g. grietinės;
2 kiaušiniai;
druskos.

Įdarui:

500 g. mėsos;
svogūnas;
druska;
pipirai.

Sviestą ištirpinam mikrobangėj arba sutarkuojam, suberiam miltus, įdedam grietinę, kiaušinius, druską ir viską išminkom. Tešlą palaikom 1-2 val šaldytuve. Mėsą supjaustom labai smulkiais gabaliukais, įpjaustom svogūną, padruskinam, papipiruojam. Iš tešlos darom apskritimukus, pilam šaukštelį sultinio ir dedam mėsą. Kepam 30 min 200 laipsnių karštumo orkaitėje.

Man viskas labai liuks gaunasi.  ax.gif


Kepiau siandien pagal si recepta. Viskas lyg ir gerai, bet isduokit man paslapti, kaip juos suklijuoti? Man is 10 5 issiziojo. Slysta ta riebi tesla, ziojasi, nors tu ka unsure.gif Tiesa, kai dejau tesla saldyti, patpiau inda aliejumi, kad nepriliptu. Gal nuo to? Bet ir nealiejuota tesla buvo sunku lipdyti. Tik truputi atsyla nuo formavimo ir viskas, nebeimanoma suitarti su ja unsure.gif Beje, kibinus dariau ir valgiau pirma karta, visai neblogas patiekaliukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 08 gegužės 2010 - 17:05