Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

man dabar jauciasi paumejimas ir as tikrai labai blogai jauciuosi.. sad.gif((( nezinau ne kur nusidauzti del visu tu simptomu:((((
Atsakyti
QUOTE(zuvytei @ 2012 08 17, 20:25)
Jeigu skaitai angliskai , pasikartosiu bet nuostabus puslapis http://www.anxietynomore.co.uk/ Paskaityk, ten labai geru patarimu. Ten gali rasti nuoroda i http://anxietynomore...blog/.Ypatingai atkreipk demesi i zmoniu komentarus. kai as pamaciau kiek zmoniu su tais paciais simptomais kamuojasi, supratau, jos TIKRAI yra vilties pasveikti. Beje, ten labai daug zmoniu skundziasi butent galvos svaigimais, silpnumu, uzimu ausyse. Jie pasveiko-NEBEBIJODAMI SAVO SIMPTOMU.PRIVALOTE SAU PASAKYTI TAI TIK POJUCIAI-TEGUL JIE BUNA.O AS PO TRUPUTI NESVARBU KAIP S....AI SIANDIEN JAUCIUOSI ,DARYSIU IPRASTUS SAVO DIENOS DARBUS. TAIP, BUS SUNKU.BET PATIKEKIT, TAI VEIKIA. DIDZIAUSIA KLAIDA-TAI LEISTI BAIMEI,SIEMS POJUCIAMS VALDYTI SAVO GYVENIMA-UZSIDARYTI NAMUOSE, NEDIRBTI IR T.T. GYVENKIT SAVO IPRASTA GYVENIMA IR PO TRUPUTI,MAZAIS ZINGSNELIAIS JUS SVEIKSIT 4u.gif



labai geros mintys , kai buna sunku daznai jas paskaitau. 4u.gif
o siom dienom ir kazko prastai jauciuos... bet ka daryt belieka??? kai buna labai blogai isgeriu vaistuka ir laukiu pagerejimo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabaliukste: 26 rugpjūčio 2012 - 15:34
man ir dabar ziauriai blogai, ir taip jau visa menesi, isvargau juodai sad.gif((
o dar kai siandien toks oras tai isvis kaip veikia... pasimatavau temperatura 35.3 blink.gif
Atsakyti
o man kolkas lyg ir normalei ax.gif buna kad daznai is niekur nieko toks nerimo jausmas apima lyg vidurius sukt pradetu unsure.gif bet visumoj jauciuosi gerai thumbup.gif
Atsakyti
as nuejau privaciai pas labai nebloga neurologa, jis viska apziurejo, nu sako sveika esi ( aisku eilini karta visi gydytojai taip sako smile.gif ) ir parase man kazkokiu naturaliu gaminamu vaistuku, nes dar maitinu leliu, tai nelabai galiu su chemija. vakar tik pradejau gerti, tai kol kas nelabai jauciu kakzoki pagerejima, na bet tikiuosi, kad po biski po biski ir as issikapstysiu ir nebejausiu tu visu blogumu smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif o jums buna zandu/veido degimas kaitimas ? as kartais bunu visa raudona nors kunui salta bet veidas dega doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 08 29, 14:07)
Sveikos smile.gif o jums buna zandu/veido degimas kaitimas ? as kartais bunu visa raudona nors kunui salta bet veidas dega doh.gif



man buna visiskas veido nutirpimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(avieciuarbatele @ 2012 08 29, 11:44)
as nuejau privaciai pas labai nebloga neurologa, jis viska apziurejo, nu sako sveika esi ( aisku eilini karta visi gydytojai taip sako smile.gif ) ir parase man kazkokiu naturaliu gaminamu vaistuku, nes dar maitinu leliu, tai nelabai galiu su chemija. vakar tik pradejau gerti, tai kol kas nelabai jauciu kakzoki pagerejima, na bet tikiuosi, kad po biski po biski ir as issikapstysiu ir nebejausiu tu visu blogumu  smile.gif



o kaip jie vadinas? smile.gif
ir kaip sekes leliu nesiot su sia liga smile.gif as tai bijau pastot net, o jei visai pareis sveikata g.gif
Atsakyti
jauniute smile.gif nėštumo metu buvau euforijoj smile.gif nebuvo nei vienos PA. bet dabar... svaitgalį žiauriai pavargau. po vienos PA pradėjo tirpti kojos pirštai, jau nekalbu apie sąnarių baisų skausmą. atrodo valdau emocijas, bet jaučiu baisų nerimą sad.gif
Atsakyti
vaistai buvo gaminami, tai nelabai zinau kokios sudedamosios dalys, bet atrodo veikia:) ir dar gavau ampoliu milgamma i sikna, tai irgi ramesne vaikstau:) ten b vitaminas yra, kazkiek stiprina nervine sistema bendrai. o leliu gerai sekes nesioti, man pries nestuma buvo psoriaze beprasidedanti, tai isnyko ir, tpfu tpfu tpfu, jau vaikui metukai ir nebeatsirado, o juk sako cia nuo nervu ji atsiranda. o ir jokiu tirpimu, panikos ataku, nieko nebuvo, matyt gamta pati apsaugo nuo neigiamu emociju - as buvau pakyleta smile.gif bet jei planuoji vaikiuka ir tau siuo metu yra umusis VD periodas, gal pasitark su gydytoju, del viso pikto, gal reikia pavartoti kokiu raminanciu, ar AD, ar vitaminu, na, kad nebutu siurprizu 4u.gif
Atsakyti
o kaip jums su kojų rankų tirpimu?
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2012 09 06, 06:11)
o kaip jums su kojų rankų tirpimu?



man VD pagrindinis reiskimasis ir yra ivairaus pobuudzio tirpimai galunese.. buna bado kaip su adatelem, buna jausmas, kad ranka kaip ne mano ar koja, kad tuoj nebegalesi valdyti, buna jausmas, kad nutirpsta pirstu pagalveles iki nejautrumo, buna kojose kaip svino jausmas atsiranda, negali pakelti atrodo, silpnos tokios. nu zodziu daug nemaloniu jausmu. bet neurologas sako, kad nusilpus nervu sistemai tokiu jausmu normalu, kad gali atsirasti..
Atsakyti
Laabas !
As jau pora menesiu kenciu pastovu ausu ir galvos cypima, skausma galvoje, galvos odos tirpima, plaukiojancias musytes (juodus taskelius) akyse ir baime kas man gali buti...
Buvau pas neurologa, tirsiuos akiu dugnus, klausa ir kaklo rentgena darys.
Ziuresim...
Nors butu neblogai ir kompiuterine gavos tomogfarija, bet nieks neskuba jos daryti.
Sekmes! Laikykites!
Atsakyti