Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

dabar apturejau pa . toks jausmas kad kazkur galvoj trumpas jungimas vyksta, na kai du laidai guli ir kibirksciuoja... ir rodesi tuoj atsjungsiu..na as isgeriau tablete ir praejo. bwt s.. jausmas. turedama 3 metu staza vistiek kartais pabaugina.
Papildyta:
turbut normalu po tokiu nelaimiu..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabaliukste: 08 rugsėjo 2012 - 21:15
Mne taip pat kamuoja kad galiu sirgti vegetacine distonija verysad.gif kokia aš tapau nelaiminga.Kaip pradėjau bijoti gyventi.Viskas įvyko tik prieš tris savaites,todėl aš vis dar šoke.buvau išvežta į ligonine su pulsu 130 per minutę dūžių.Tyrimai visokie padaryti viskas gerai,tik kardiologus dar reikia pereiti.O simptomai labai panašūs,pirma kart nė nesupratau,ir šaltis krečia ir karštis,ir prakaitavimas,ir perdėtas žiovulys,dūsavimas,raižymasis,burnos ir lūpų džiuvimas,padažnėjęs šlapinimasis tuo metu tik.Tik dar labai neramina spaudimas (neskausmas) krutinės srityje atsiduodantis ir į nugarą tame pačiame aukštyje,tai dar galvoju kad su širdim,bijau ir infarktų jau verysad.gif nors palei amžių būtų ankstokai.Tad dar nusprendus kad tai su nervais pradėjau gerti visą B grupės kompleksą,dar tik savaitę geriu,bet nervų sistemai bus tik geriau.Kol neaplankysiu kardiologu niekas neaišku nuo ko tai.( o kardilogus aplankysiu tik po 2 mėn.eilės ilgos)O dar planavau susilaukti antrojo leliuko verysad.gif bijau kad dėl vegetacinės distonijos (jei tai ji) nebegalėsiu to padaryti.Kaži tai paveldima ?
Atsakyti
QUOTE(aureda @ 2012 09 20, 08:16)
Mne taip pat kamuoja kad galiu sirgti vegetacine distonija  verysad.gif kokia aš tapau nelaiminga.Kaip pradėjau bijoti gyventi.Viskas įvyko tik prieš tris savaites,todėl aš vis dar šoke.buvau išvežta į ligonine su pulsu 130 per minutę dūžių.Tyrimai visokie padaryti viskas gerai,tik kardiologus dar reikia pereiti.O simptomai labai panašūs,pirma kart nė nesupratau,ir šaltis krečia ir karštis,ir prakaitavimas,ir perdėtas žiovulys,dūsavimas,raižymasis,burnos ir lūpų džiuvimas,padažnėjęs šlapinimasis tuo metu tik.Tik dar labai neramina spaudimas (neskausmas) krutinės srityje atsiduodantis ir į nugarą tame pačiame aukštyje,tai dar galvoju kad su širdim,bijau ir infarktų jau  verysad.gif  nors palei amžių būtų ankstokai.Tad dar nusprendus kad tai su nervais pradėjau gerti visą B grupės kompleksą,dar tik savaitę geriu,bet nervų sistemai bus tik geriau.Kol neaplankysiu kardiologu niekas neaišku nuo ko tai.( o kardilogus aplankysiu tik po 2 mėn.eilės ilgos)O dar planavau susilaukti antrojo leliuko  verysad.gif bijau kad dėl vegetacinės distonijos (jei tai ji) nebegalėsiu to padaryti.Kaži tai paveldima ?

Tirkites skrandi, panasu, kad kad ne vegetodistonija ir net ne sirdis mirksiukas.gif
Atsakyti
Atlikti tyrimai ,ir ne skrandis kaltas,pirminiais duomenimis sirdele pervargusi nuo nervu.Toliau bus matyt,as to taip ramiai nepaliksiu jei,nebus gerejimu.
Atsakyti
sakykit ar nebuna jums salcio jausmo galunese?plastakose.kojose?
Atsakyti
buna. ko tik nebuna......
Atsakyti
QUOTE(aureda @ 2012 09 20, 08:16)
Mne taip pat kamuoja kad galiu sirgti vegetacine distonija  verysad.gif kokia aš tapau nelaiminga.Kaip pradėjau bijoti gyventi.Viskas įvyko tik prieš tris savaites,todėl aš vis dar šoke.buvau išvežta į ligonine su pulsu 130 per minutę dūžių.Tyrimai visokie padaryti viskas gerai,tik kardiologus dar reikia pereiti.O simptomai labai panašūs,pirma kart nė nesupratau,ir šaltis krečia ir karštis,ir prakaitavimas,ir perdėtas žiovulys,dūsavimas,raižymasis,burnos ir lūpų džiuvimas,padažnėjęs šlapinimasis tuo metu tik.Tik dar labai neramina spaudimas (neskausmas) krutinės srityje atsiduodantis ir į nugarą tame pačiame aukštyje,tai dar galvoju kad su širdim,bijau ir infarktų jau  verysad.gif  nors palei amžių būtų ankstokai.Tad dar nusprendus kad tai su nervais pradėjau gerti visą B grupės kompleksą,dar tik savaitę geriu,bet nervų sistemai bus tik geriau.Kol neaplankysiu kardiologu niekas neaišku nuo ko tai.( o kardilogus aplankysiu tik po 2 mėn.eilės ilgos)O dar planavau susilaukti antrojo leliuko  verysad.gif bijau kad dėl vegetacinės distonijos (jei tai ji) nebegalėsiu to padaryti.Kaži tai paveldima ?

Vegetacine distonija-ne liga,tai tik funkcinis sutrikimas,busena,taigi bijoti kaip ir nera reikalo...manyciau,reiketu stiprinti nervu sistema ir maziau viska imti i galva,antram (treciam,ketvirtam ir t.t... rolleyes.gif ) leliukui ji tikrai netrukdys... paveldeti jos irgi neiseina,nes tai-ne liga... ax.gif geras maistas,pakankamas poilsis ir kuo mazesnis gilinimasis i savo pojucius-visa tai stiprina nervu sistema ir mazina galimybes tai vegetacinei reikstis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuarbatele @ 2012 08 19, 18:20)
o mes su vyru siandien ejom i kina, ir dar vaziuojant masinoj eme kaip adatelem badyti ranka ir ji tokia sunki, vangi, nezgribailiska paliko ir buvo tikrai labai baisu... maniau filme nenusedesiu kaip nesveika vis bandziau pataikyti sau pirstu i nosi (tikrinau ar nesutrikineja koordinacija), plakiau koja, maliausi kedej, oro truko ir tt.. zodziu uzejo tikra panikos ataka. tikrai sunku.. bet nepasiduosiu! butent, teisingai kazkas paminejo - tai ne liga, tai pojuciai, negalima leisti jiems uzvaldyti gyvenimo!!!


man lygiai lygiai tas pats.Atrodo vaziuoji i kina gerai laiko praleisti, o realiai ten atsipalaiduoji nuo puses kino.
o ar buna jums toks raumenu silpnumas,rodos sunku koja padet ar ranka pakelt?arba gelia rankas, lyg sausgysles,lyg kaulus, tokie besimetantys trumpi skausmai.
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2012 10 03, 22:08)

o ar buna jums toks raumenu silpnumas,rodos sunku koja padet ar ranka pakelt?arba gelia rankas, lyg sausgysles,lyg kaulus, tokie besimetantys trumpi skausmai.

man buna ranku ir koju skausmai...
pvz vakar taip gele rankas iki alkuniu ir kojas iki keliu kad galvojau numirsiu...
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2012 10 03, 21:08)
man lygiai lygiai tas pats.Atrodo vaziuoji i kina gerai laiko praleisti, o realiai ten atsipalaiduoji nuo puses kino.
o ar buna jums toks raumenu silpnumas,rodos sunku koja padet ar ranka pakelt?arba gelia rankas, lyg sausgysles,lyg kaulus, tokie besimetantys trumpi skausmai.


Man silpnumas būna, net visą kūną nuima. Anksčiau būdavo, kad laikai puodelį rankoje, ir staigiai ranka pasidaro kaip nevaldoma, reikia iš visų jėgų laikyti puodelį, kad neiškristų. smile.gif Bet pastebėjau, kad bet kokie tie pojūčiai susiję su mintimis ar kalbomis, nebūtinai dabartinėmis, gali būti ir ankstesnės, į kurias sureagavo pasąmonė ir jas priėmė. Pavyzdžiui, išgirstos kalbos ar informacija per televiziją apie ligas ar kitų žmonių nusiskundimus. Neseniai bendradarbė atėjusi papasakojo, kad ją staigiai pradėjo pykinti, ji išsigando, kad tai insulto požymis. Na ir ką gi, po dienos kitos ir man pradėjo užeiti staigūs pykinimo priepuoliai. biggrin.gif Ir kuo daugiau į juos kreipsi dėmesį ir pergyvensi, tuo įkyriau jie kartosis. O tie staigūs smarkūs ir trumpi skausmai bet kurioje vietoje:širdis, krūtinė,skrandis, rankos ir t.t. - tai jau tikrai sutrikusios vegetacinės nervų sistemos požymis.
Šį sutrikimą turiu apie 30 metų, ir ko tik per tuos metus nevyko su manimi. doh.gif biggrin.gif Beprotiškai daužėsi širdis ir ją dūrė, svaigo galva, triko kvėpavimas, beprotiškai skaudėjo skrandį ar kitas kūno vietas, užeidavo silpnumo ir panikos priepuoliai- ir štai, po tų 30 metų aš vis dar gyva. g.gif ax.gif Pojūčiai košmariški, tas tiesa. Kaip kažkas čia rašė-gyvenimo kokybė su šiuo sutrikimu gal net blogesnė, nei žmonių, sergančių rimta liga. Tie visi pojūčiai labai išvargina, tas tiesa. Vadinasi, mes pasąmonėje tikime, kad tie mūsų organai, kurių sutrikimus mes jaučiame, yra nesveiki arba mūsų neigiamos emocijos susikaupia toje vietoje. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie jusu.Jau 6m varstau poliklinikos duris, bet rezultatu jokiu, viska nuraso vegetaciniai nervu sistemai. As taip siaubinai jauciuos, esu jauna o jauciuosi kaip senute. Nenoriu niekur eiti, bijau. Vis galvoju kad man cia kokia nors liga ir kad daktarai jos neranda. Turbut nera pas mane tokios kuno dalies kurios nebutu skaudeja..
Ar jum buna daznas pykinimas? Atrodo taip noriu valgyti o paziurejus i maista neera pasidaro. Siaubinga liga tie veetaciniai sutrikimai smile.gif
Atsakyti
Mano patarimas daugeliui , kas serga tipo "Vegetacine distonija" - pasidarykit kraujo bendraji tyrima ir atskira - Feritino tyrima.
Manau rezultatai daug ka nustebins, o kaip taisykle susitvarkius situos rodiklius - "liga" praeis maziausiai pusei sio forumo dalyviu, jei tik sie rodikliai bus rasti nenormoje.
As -senas Vegetodistonikas smile.gif Zinau, ka sakau thumbup.gif
Atsakyti