Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(Lucero @ 2012 10 21, 20:25)
ne
tai tiesiog nervu uzdegimas
kuris buna pvz persalus,pertraukus vejui
o siaip tai...
Karolina, nu neprisigallvok ok  4u.gif  smile.gif  matau vis kabi ISSETINES SKLEROZES temoj
ir sau itarineji
tikrai tau nera sios ligos. nusiramink 4u.gif  4u.gif

Bet kad niekur nepersalau as :/ visada storiausiai apsirengusi as ;p taip taip vis lenda man ta baisi mintis apie ta liga...
Atsakyti
Labukas dyendi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dyendy @ 2012 10 21, 18:03)
sveikos merginos, noreciau prisijungti prie jusu temutes, ir dalintis patirtimi, bei pasisemti ziniu is jusu patirciu  4u.gif

kartais pries uzmiegant,jau snaudziant, rodos as sustoju keliom sekundem kvepuoti, ir pajutus prasibudinu, jauciu kaip musa sirdis, ir imu giliai kvepuoti.... kartais atrodydavo, kad sekundei sustoja sirdis, na toks jausmas, bet cia dazniausiai budavo pries miega... jau bijodavau kartais eiti miegoti, ir rodydavosi, kad galiu uzdusti.

man taip buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 21, 21:07)
Bet kad niekur nepersalau as :/ visada storiausiai apsirengusi as ;p taip taip vis lenda man ta baisi mintis apie ta liga...



Tai gal tai ne dilgciojimai, o nerviniai tikai? Kai trukcioja akies vokai, pvz kojos raumuo, ranka ir t.t?
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 21, 20:31)
Labukas dyendi smile.gif
Papildyta:

man taip buna  smile.gif

man dazniausiai tai buna pastebejau pries vykstant atostogu i LT ir po ju....Nes tada bunu labai jautri, ir skrydzio kazkiek bijau... o grizti atgal is LT i airija yra saves zudimas... ir upes asaru...
ir stai prie privede... unsure.gif

Bet... bunant lietuvoje nejauciu jokiu simtomu, kokius jauciu budama toli nuo LT. g.gif Noriu pas psichologa... bet nuejus cia, as angliskai is sirdies visko nepasakysiu... tai planuoju jei pavyks grizti neuzilgu nueiti lietuvoje? ar jus merginos lankotes? ar padeda vizitai pas psichologa, pas psichiatra?
Atsakyti
QUOTE(Belekas0 @ 2012 10 21, 21:55)
Tai gal tai ne dilgciojimai, o nerviniai tikai? Kai trukcioja akies vokai, pvz kojos raumuo, ranka ir t.t?

nea, dilgcioja.. na toks deginimo pojutis..
Atsakyti
Aš galiu pasidalinti tuo ką man sakė psichologė, kad pvz. aš viską išgyvenu ne protu, o somatiškai, kūnų, jei koks stresas ir viskas man jau kažkur duria, bloga, sukasi galva...kad ir vieną dieną, atsikeliu ryte ir neša į šonus, baisu neina net paeit,išgėriau xanax'o pagulejau viskas susitvarke, nuejaus pas psichologe ji manes paklause, kas tame darbe ne taip kad viena diena atsikelus net galva sukasi? Pasirodo mano kunas taip reanguoja i tai ko bijo ar nenoriu... blink.gif Reikia kazkaip tai keisti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Love_U @ 2012 10 22, 08:29)
mano kunas taip reaguoja i tai ko bijau ar nenoriu

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Belekas0 @ 2012 10 21, 22:55)
Tai gal tai ne dilgciojimai, o nerviniai tikai? Kai trukcioja akies vokai, pvz kojos raumuo, ranka ir t.t?

Aš iš tų prisigalvojančių, kad kažkas negerai doh.gif paskutiniu metu labai erzina, o kartu ir gąsdina raumenų trūkčiojimai, tik nžn ar tai tik tikas ar kas rimčiau g.gif sutrukčioja laikas nuo laiko bet kuris raumuo ... kojos, rankos, veido, sėdynės. Pripažintos vd neturiu, bet kiek per gydytojus ėjau, tai nieko neranda schmoll.gif belieka nervams viską suversti, bet tuo pačiu sunku patikėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 21, 20:34)
Ta prasme, cia kazkoki liga? :OOO



ne liga, man buna kartais taip:) taigi buvai pas neurologa 4u.gif karolina su musu liga i jokias kitas temas lyst negalima, taip blogini sau bukle, o ji dar ir taip neatsistacius...neeik ten ir lauk kol seroxat prades veikti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dyendy @ 2012 10 21, 22:58)
ar jus merginos lankotes? ar padeda vizitai pas psichologa, pas psichiatra?

pas psichologa lankiaus ne karta nepadejo, pas psichiatra padejo, nes gavau vaistu 4u.gif
Atsakyti
Karolina80 - tokisu dilgciojimus bele kurioj kuno vietoj ir as turiu smile.gif
tik juos nuslopinti padeda Herbalstress arba magnis+B6 - geriamos ampuoles smile.gif
Atsakyti
Zinot kaip sunku, prisigalvoji ir nepatikesi kad yra kitaip kol neissitirsi, tai va rytoj tikriausiai lekisu pasidarysiu galvos MRT ir stuburo smegenu, tada bus aisku ir ramu jeigu nieko baisaus neras smile.gif Tik baisu man ta kontrastine medziaga leidzia i vena ...
Atsakyti
Monsit, matau, kad prisijungus, turiu keletą klausimėlių 4u.gif
Papildyta:
minėjot, kad būdavo taip, lyg vaizdas prieš akis linguotų, banguotų... žodžiu, toks visiškas nestabilumas. Pradėjau galvot, kad gal ir man su akimis negerai biggrin.gif
Atsakyti