Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras medžiotojas ir žvejys

QUOTE(Hopper @ 2005 08 27, 19:52)
Aš pats esu žvejys, užkietėjusiu saves nepavadinčiau, bet puikiai suprantu, ką tai reiškia ir kaip tai svarbu. žūklė, kad ji teiktų malonumą, negali būti pasipelnymo ar maisto gavimo šaltinis. Išties man tai tik aktyvaus poilsio forma, ne kasdien tenka praeiti keleta kilometrų aukšta žole, per miškus, kabarojantis išvirtusių medžių kamienais, ir viskas tik tam, kad rastum tą išganingą vietą, kur ganosi tavo svajonių žuvis. Ją sugauni, pasilabini, nufotografuoji ir atsisveikini. Po darbo savaitės, tai yra pats geriausias fizines ir dvasines jėgas gražinantis veiksmas. O "mėsos' galima nusipirkti ir parduotuvėje. ax.gif


Bet nori tikek nori ne, bet parduotuveje nusipirkto upetakio skonis skiriasi nuo pachio pagauto... Na man kartais buna keista, na kuomet pamatau tikrai shaunia zhuvike. Man kazhkaip y galva pirmiausia ateina mintys apie maista ax.gif
Manishkis irgi gali kilometrus numinti iki jo megstamu viechikiu. Kuomet ishskrenda y shiaure tai ir po 20km per diena nutapnoja tongue.gif Jei zhvejoti susiruoshia y kalnus, as butinai dalyvauju. As dievinu gamta, tad mes abu tokiu kelioniu metu gerai praleidzhiam laika. Jis laksto po kalnus su meshkerikochiu, o as is paskos su fotoparatu biggrin.gif
Atsakyti
Hopper, gal kartais gali padeti informacija? Kita savaitgaly vazhiuojam y Lietuva. Manishkis labai nori pazhvejoti kokiam geram karpyne. Gal esi apie koky girdejes aplink Shiaulius. Jei toje vietoje reiketu moketi, tai nesudaro jokiu problemu. As tik labai noriu, kad jam tai pasisektu ax.gif Buchiau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Gal jau per vėlu, bet pravers kitam kartui. Kelmės rajone yra karpių veisyklos, susimoki- ir žvejok į sveikatą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2005 08 10, 21:38)
Maniskis megejas medziotojas ir zvejys. Seip nieko pries neturiu, beto, kai isvyksta parai, tai ir pailset nuo jo galiu ax.gif  Bet, kai gryzta su laimikiais tai  doh.gif  doh.gif  Jei zuvies parveza, tai dar puse velnio, nors visvien nemalonu ja apdorot. Bet, kai kokias antis parveza, tai nors  gun_bandana.gif  Negaliu prisiverst ju tvarkyt. Man taip slykstu nu iki vemimo doh.gif  Keli metai vyko didziausi gincai, mol tu medziotojo zmona ir turetumei jas apdorot  blink.gif  blink.gif  Ar turit kas medziotoju? Ir kaip sekas su laimikiais blush2.gif  Nejau as viena tokia pasislykstejus busiu g.gif



Aš taip pasakiau - medžioklė yra malonumas. Ne DARBAS, ne vienintelė galimybė prasimanyti šeimai MAISTO, o tikrų tikriausias BRANGUS malonumas.
Nors mane irgi ima į medžiokles (vasarą, nes žiemą į varymus manęs surištos nenutemptų), bet doroti laimikius aš net nesiruošiu. Pats keikiasi vonioje su kokiu šernu kol sudoroja. Pats ir patiekalą iš jos ruošia smile.gif Manęs gyvenime nėra to ir prašęs.

O taviškis (atleisk) sėda tau ant galvos. Važinėtis nuo kalniuko mėgsta, o rogutes į kalną - tai jau tu tempk? blink.gif
Atsakyti
Maniškis irgi medžiotojas, bet jam išvažiuojant prigrasinu, kad tik nieko neparvežtų, nemėgstu aš žvėrienos, kartais pats paruošia, o aš neapsiimu.

O dėl to, kad brangus malonumas, tai jau tikrai doh.gif
Atsakyti
Malonumas brangus ta medziokle, tai jau tikrai mirksiukas.gif
o mes tai kartu tvarkome parvezta laimiki ir valgome kartu, aisku valgau ne viska bet....Pati ir gaminu is zverienos blush2.gif pradedu ismokti biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyrioks ir užkietėjęs medžiotojas doh.gif vargas su juo, bet ką padarysi, tenka nusileist...
man tai labai gaila tų žvėrelių verysad.gif todėl, niekada neinu žiūrėt ( o juo labiau mėsinėt)
Atsakyti
eijj merginos, neburnokit pries zvejus unsure.gif moteru irgi yra daug megstanciu zvejoti
visos prijauciancios kvieciamos i www.zvejys.net/forumas ten yra skiltis subalansuota zvejojancioms damoms smile.gif
Atsakyti
Mano vyras taip pat užkietėjęs medžiotojas. Bet laimikio niekada netvarkau. Man belieka tik į šaldytuvą sudėti. Viską daro pats arba mano anyta.
Atsakyti
mano vyras uzkietejes zvejys , negali ne vieno savaitgalio be zvejybos schmoll.gif . pradzioj man lyg ir patiko , atsirasdavo daugiau laisvo laiko sau , bet dabar jau uzkniso ta amzina zvejyba . visus savaitgalius prasedziu namie , laukdama kol vyrelis grys , pavalgys ir ciucia liulia . kazkoks siaubas protest.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra32 @ 2006 03 11, 00:27)
mano vyras uzkietejes zvejys , negali ne vieno savaitgalio be zvejybos  schmoll.gif . pradzioj man lyg ir patiko , atsirasdavo daugiau laisvo laiko sau , bet  dabar jau uzkniso ta amzina zvejyba . visus savaitgalius prasedziu namie , laukdama kol vyrelis grys , pavalgys ir ciucia liulia . kazkoks siaubas protest.gif

Visai kaip maniškis. Nors dėl vieno tai susitarėm - jei nori žvejoti, žuvį pats ir išdarinėk. verysad.gif Tai man belieka tik pagaminti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Berta: 14 kovo 2006 - 14:31
Mano vyras nei žvejys, nei medžiotojas ax.gif manau, kad man laaaabai pasisekė thumbup.gif o vat tėtis - užkietėjęs žvejys...Bet mama jį "išauklėjo", jis žuvis pats darinėja ir netgi pats valgyt iš jų gamina thumbup.gif
Atsakyti