Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras medžiotojas ir žvejys

Maniškis irgi užkietėjęs žvejys, ir visai dėl to nepergyvenu ax.gif atrandu toje veikloje ir aš kažką sau artimo - jų "chebra" rimti vyrai, įkūrė savo klubą, žiemą maniškis nežvejoja, bet vasarą būna nerealūs "tūsai" su šeimom, su vaikais, gamtoj, vyrai pažvejoja, mes - sau laiką išnaudojam, vakarais - šašlykai, laužas, žodžiu pasiliksminam thumbup.gif Ir tai puiki proga iš miesto išlėkt, gamtoj pabūt, susirast naujų draugų ir pan. Jau geriau, negu bare sėdėtų ar dar blogiau... ax.gif
Atsakyti
Mano vyriskis taip pat zvejys ir medziotojas biggrin.gif negaliu pasakyti, kad fanatikas, bet laisvalaikiu uzsiima. Man tai siutas ima, kai parvelka is medziokles zverienos, dazniausiai serna arba stirna ir mesa reikia tvarkyti. Nu nemegstu as jos ir valgyti doh.gif reikia priprasti prie skonio ir zinoma moketi pagaminti doh.gif bash.gif Del zuvies tai nieko nesakau, nors dazniausiai nieko nepagauna tik siaip grynu oru pakvepuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jau merginos kaip sako nevarykit Dievo į medį sakydamos, kad nervuoja kai mėsos parvelka. Kai kurie nusipirkti neturi prasčiausios rūšies atliekų. O jūs ar žinote kiek žvėriena kainuoja, juk pati sveikiausia mėsa. Bėda ta kad jūs gal jos nemokate paruošti. Nes patikėkit kokių galima skanių patiekalų iš visos žvėrienos pagaminti. thumbup.gif Per balius pas mane karšti tik iš žvėrienos, piknikai su šašle ar keptais šonkauliukais tik iš žvėrienos, dešrelės naminės tik iš žvėrienos, dabar ir rūkenti kumpelius pradėjom ir chebra tik pirščiukus laižo. Kol nemokėjau paruošti ir man buvo pabodę ta žvėriena. o tvarkymas koks tik į kamerą sumesti porcijomis. Nes plauti jokiu būdu negalima, tik prieš ruošiant jau ją sutvarkai kaip turi būti. O juk namuose viso šerno nedoroja, jau gabalais partempia.
O žuvį vasarą kai atsibosta keptą valgyti, tai vežam rūkinti, tai prie aluko thumbup.gif net pritrūksta.
Atsakyti
Turejau as ex medziotoja. Neduok dieve, koks uzkietejes buvo, mane tai pyktis imdavo kai jis palikdavo mane viena namuose, o pats i miskus dumdavo. Man tos mesos net nereikedavo schmoll.gif viska suniui atiduodavau. Nezinau, as gal keista, bet tik kiauliena ir vistiena as valgau. Viena syki dariau stirnienos kepsnelius, aisku nemokejau as ju paruosti,visgi kitokia mesa ,nei kiauliena, tai patikekit ir apsivemiau bekepdama nuo kvapo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2006 04 01, 00:18)
Nes patikėkit kokių galima skanių patiekalų iš visos žvėrienos pagaminti.  thumbup.gif  Per balius pas mane karšti tik iš žvėrienos, piknikai  su šašle ar keptais šonkauliukais tik iš žvėrienos, dešrelės naminės tik iš žvėrienos, dabar ir rūkenti kumpelius pradėjom ir chebra tik pirščiukus laižo.


va va šašlykas žvėrienos tai tikrai thumbup.gif mmmm skanumėlis
Atsakyti
Mano vyras zvejys,o uosvis medziotojas.Tai smagu kai gryzta su laimikiu.
Atsakyti
Aš labai mėgstu žuvį, todėl gerai kai jos visada yra. thumbup.gif Žvejys mano vyrelis , žvejys, kartais aišku nervuoje, bet laimikį visad doroje jis , aš tik patiekaliuką padedu sugalvoti.. thumbup.gif
Atsakyti
maniskis irgi zvejys megejas lotuliukas.gif bet zuvytes pats sutvarko, o kartais ir iskepa jei yra upas!!! biggrin.gif va tada tai ir zuvyte bent man skanesne buna biggrin.gif
Atsakyti
Isleidziu ji zvejot (gauti malonuma), o uz tai gaunu sklykstybe kazkokia (zuvis darinet)? blink.gif Ne, to tai nebus.Bijau as tu gyvu zuvu virtuvej ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulka @ 2006 06 21, 20:34)
maniskis irgi zvejys megejas  lotuliukas.gif  bet zuvytes pats sutvarko, o kartais ir iskepa jei yra upas!!! biggrin.gif  va tada tai ir zuvyte bent man skanesne buna  biggrin.gif


Pas mus lygiai tas pats drinks_cheers.gif bigsmile.gif , nekišu rankų prie žuvies schmoll.gif , tik kad kai susituokėm, kažko žuvys nuo jo pradėjo bėgiot lotuliukas.gif
Atsakyti
manasis irgi uzkietejas zvejys lotuliukas.gif
iki leliuko varydavau kartu o dabar dar vaikiuikas per mazas kad ji palikti bet kai pauges butinai prisijungsiu juk cia toks kaifas isvaziuoti i gryna ora ir pailseti nuo visko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kai vaikiukas bus didesnis butinai pasiimsim kartu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuce @ 2006 06 30, 21:39)
manasis irgi uzkietejas zvejys lotuliukas.gif
iki leliuko varydavau kartu o dabar dar vaikiuikas per mazas kad ji palikti bet kai pauges butinai prisijungsiu juk cia toks kaifas isvaziuoti i gryna ora ir pailseti nuo visko thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
kai vaikiukas bus didesnis butinai pasiimsim kartu thumbup.gif



As irgi kartu vaziuoju: gamta, pauksciukai, grynas oras thumbup.gif
O ir pati kartais meskere paimu, juk vaikystej kaime istisas vasaras karosiukus traukdavau smile.gif
Zuvi tvarkome abu kartu, bet kadangi nei as, nei vyras zuvies esam ne megejai, tai dazniausiai isdalinam.
Bet malonumas pabuti gamtoj, pakvepuoti tyru oru, pailseti, atsipalaiduoti - superinis ! thumbup.gif
tourist5.gif
Atsakyti