Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytės

mastau.gif tyku čia pas mus. Visos taip rimtai siūnam?.. (o gal vienintelė likau nepasiuvusi unsure.gif ) O gal jau po antrą lėlytę pasiuvusių yra? Berods, ne viena prisižadėjote po pirmos dar vieną bigsmile.gif
O mano reikalai PAGALIAU pajudėjo clap.gif Tiesa, nesulaukiau tos trikotažinės vilnos, teko suktis... Rezultate jau ryt gaminsiu kojytes ir siuvinėsiu veiduką (o šito dalyko prisibijau, tiksliau pačios apdailos. Bent kol kas man tai žalia giria blush2.gif ) Reiks pasirepetuoti prieš tai... Plaukučius irgi dar nė neįsivaizduoju nei kaip darysiu, nei kokius... Gal procese viskas bus aiškiau smile.gif O veiduką iš kokių siūlų siuvinėjate? specialių siuvinėjimui? Bijau, kad nepataikyčiau ant kokių besidažančių. anksčiau ar vėliau vis tiek skalbti reiks, kad veiduko neišterliotų g.gif
Ak tai, pritariu, kad siūti lėlytę labai nuostabus dalykas. Aš taip įsijaučiau į ją, kaip į kūrinį, kad net darbuojantis apverst žemyn galva bijau (kad neįsižeistų, ar nesužaločiau) hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 04 06, 23:59)



Ak tai, pritariu, kad siūti lėlytę labai nuostabus dalykas. Aš taip įsijaučiau į ją, kaip į kūrinį, kad net darbuojantis apverst žemyn galva bijau (kad neįsižeistų, ar nesužaločiau)  hihihi.gif

tikrai taip, as jau viska turiu antrai lelytei, si kart bus tokia ryzaplauke ir plaukucius darysiu kaip buvo ikelta nuoroda, kur su vaseliu smile.gif

manau tokiu budu labai gerai bus plaukuciai, bus galima lengvai formuot sukuosenas ir nesimatys netycia kokiu pliku ploteliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 04 07, 00:10)
tikrai taip, as jau viska turiu antrai lelytei, si kart bus tokia ryzaplauke ir plaukucius darysiu kaip buvo ikelta nuoroda, kur su vaseliu smile.gif



O apie kokią nuorodą čia kalbama? g.gif nejau kažką būsiu praleidusi? rolleyes.gif


JAU RADAU. GAILA, ANGLIŠKAI NEMOKU. REIKS PABANDYTI PAGAL PAVEIKSLIUKUS ORIENTUOTIS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 07 balandžio 2011 - 10:54
QUOTE(eling @ 2011 04 07, 11:44)
O apie kokią nuorodą čia kalbama?  g.gif  nejau kažką būsiu praleidusi?  rolleyes.gif
JAU RADAU. GAILA, ANGLIŠKAI NEMOKU. REIKS PABANDYTI PAGAL PAVEIKSLIUKUS ORIENTUOTIS.

as galvoju galima tiesiog nunerti tankiai tokia ale kepryte, nebutinai kaip ten is pynutes kazkaip, ta kepuryte prisiuvi ir paskui priveri plaukuciu
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 04 07, 10:44)
JAU RADAU. GAILA, ANGLIŠKAI NEMOKU. REIKS PABANDYTI PAGAL PAVEIKSLIUKUS ORIENTUOTIS.

ten labai aiskios nuotraukos, net nebutina skaityti kas parasyta bigsmile.gif

as kolkas tik tyliai seku sia tema ir gundausi siuti, labai mielos man visos sitos lelytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 04 05, 14:27)
užsisakiau vilnos visokiausios kimšimui , laukiu laukiu   wub.gif , noriu lėlytę siūti  rolleyes.gif

beje, as visgi pirkau vilna kimsimui is tos nuorodos, kur buvote idejusios, ir atsiunte man gana operatyviai, ir priekaistu vilnai neturiu - smagiai kemsasi, ir gana svari vilnele 4u.gif teiravaus ju del kokybes, sake, buvo viena partija nesekminga, ir neapsiziureje pardave. bet esu tikra, jei kas butu bandes sugrazint, butu prieme. taigi, labai tikiuos, kad tas nemalonumas vienkartinis buvo unsure.gif

o mano is tiesu antroji lelyte jau su galva, kuneliu ir rankomis, teliko kojytes pasiut ir prikimst, na ir uzbaigti rolleyes.gif gaunasi tobulesne nei pirmoji, nes ir eiga jau zinau, ir kamsalas tinkamas (pirmaja kimsau su kuo turejau - ir siulais vilnoniais, tai daugiau vargo buvo doh.gif )
ir sesute antrajai lelytei jau pusiaukelej, nes siuvu dabar dviems sesytems ax.gif

eling, labai laukiam tavosios pasirodymo 4u.gif

plaukucius ir as meginsiu panasiai daryt pagal nuoroda, tikrai, manau, ilgalaikiskesne plaukuosena bus su nerta galvele g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2: 07 balandžio 2011 - 21:06
nerto skalpuko privalumas, kad galima žymiai rečiai plaukučius pritvirtinti, o nešvies plika oda. Nes jei taip visą galvytę plaukais padengt, tai nežinau kokio storo kasa gautųs blink.gif
Atsakyti
Dėl to apnerto skalpo, aš truputį abejoju, ar nebus labai tanku. Juk ir pas žmogų, praskyrus plaukus, oda šviečia, o ne kailis unsure.gif Kažkur buvau užmačiusi, kaip galvytės odą padengia ne tankiu, o retu raštu nertu skalpu, pvz. stulpelis su užmetimu, kilpute 1 arba 2, vėl stulpelis su užmetimu ir t.t. gaunasi toks kaip tinklelis. Man turbūt šitas variantas priimtinesnis. 4u.gif

ziogelis2 - stengiuosi, labai stengiuosi, mūsų modeliukas jau turi kūną tik dar be apdailos. Šiandien bandysiu akytes ir burnytę išsiuvinėti, pasmalsausiu dar kaip kitos lėlytės išsiuvinėtos, nes pati neapsisprendžiau nei kokios spalvos, nei kokios formos akytes dovanosiu ax.gif
O su mano modeliuku, kad ir beveidžiu, mažoji jau vakar užmigo, ir šiandien tik pabudusi tąso visur su savimi biggrin.gif
Atsakyti
del to skalpo tai as taip pat bandysiu ta kaip sakai tinkleli, nes ten kur pynute tai tikrai per tankiai artodo, o be to i tinkleli bus lengviau paskui plaukucius perverti smile.gif

bigsmile.gif
Atsakyti
Va radau apie ką rašiau:
user posted image

Jei sudomino, daugiau info čia 4u.gif
Atsakyti
taip taip, as butent irgi cia ziurejau

jau pasiuvau kuneli ir galvyte beveik baigiau antrosios lelytes wub.gif dariau siek tiek kitaip nei ana, tai ziuresiu kaip gausis galutiniam rezultate, ryt bandysiu nunerti toki tinkleli ir padaryt plaukuosena bigsmile.gif

manoji bus su strazdanelem ir tokia beveik ryza gal wub.gif
Atsakyti
Visoms po 4u.gif tokį saulėtą gražų rytą!

Mergaitės, primenu visoms - iki finišo liko 2 savaitės , ir mums sekasi taip:

*dika* + lėliukas Maikas 4u.gif
laimonda
belkaa
eling
Coccinela
Misty
Im-Bear
Kirameki + lėlytė Kuzia 4u.gif
ziogelis2 + lėliukas Motiejukas 4u.gif
naktibalda
mama gulbe + lėlytė Geltonkasė 4u.gif
Žiogelis
Mere + lėlytė 4u.gif


Kantrybės besidarbuojančioms! assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 10 balandžio 2011 - 09:32