Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytės


as antra pabaigiau bigsmile.gif

"Strazdanele"

user posted image

user posted image


daugiau cia
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 04 10, 17:22)
"Strazdanele"


bigsmile.gif nuostaby lelyte wub.gif wub.gif , o jau pirstukai kokie wub.gif o pagal kokia iskarpa darot, ar is galvos viskas, noreciau ir as pabandyti su pirstukai padaryti lelyte rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2011 04 10, 17:40)
bigsmile.gif nuostaby lelyte  wub.gif  wub.gif , o jau pirstukai kokie  wub.gif o pagal kokia iskarpa darot, ar is galvos viskas, noreciau ir as pabandyti su pirstukai padaryti lelyte  rolleyes.gif  4u.gif



aciu wub.gif

iskarpa tokia pati kaip Geltonkases, tik sia siek tiek padidinau smile.gif

o pirstukus kaip siut buvo ideta nuorodele , ten paprasta labai wub.gif
plaukucius dariau - tai kai pirma nuneri "kepurele", tada ja prisiuvi ir toliau jau plaukucius kabini, plauku gavosi daug, bet ustat kaip nori taip sukuoji wub.gif

kaip pirstukus siuvau

va pagal sia nuoroda dariua pirstukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 04 10, 18:16)
aciu  wub.gif

iskarpa tokia pati kaip Geltonkases, tik sia siek tiek padidinau smile.gif

o pirstukus kaip siut buvo ideta nuorodele , ten paprasta labai  wub.gif
plaukucius dariau - tai kai pirma nuneri "kepurele", tada ja prisiuvi ir toliau jau plaukucius kabini, plauku gavosi daug, bet ustat kaip nori taip sukuoji  wub.gif

kaip pirstukus siuvau

va pagal sia nuoroda dariua pirstukus  wub.gif

reiks turbut susikaupti ir bandyti daryti pirstuota ir man biggrin.gif aciu uz nuoroda 4u.gif
tik man nelabai aiski iskarpa pacios lelytes, as dariau pagal labai konkrecia - apsivedi, issikerpi, apsiuni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2011 04 10, 18:38)
reiks turbut susikaupti ir bandyti daryti pirstuota ir man  biggrin.gif aciu uz nuoroda  4u.gif
tik man nelabai aiski iskarpa pacios lelytes, as dariau pagal labai konkrecia - apsivedi, issikerpi, apsiuni  biggrin.gif

as darbo eigoj dar pakoreaguoju blush2.gif
Atsakyti
Kokia miela wub.gif Ir arkliukas nerealus....
Atsakyti
mama gulbe tavo lėlytukė fantastiška thumbup.gif Kruopščiai atlikta, šaunuolė! 4u.gif smile.gif
Atsakyti
aciu uz pagyrimus mano lelytei wub.gif

jau mastau apie trecia doh.gif lotuliukas.gif juodaplauke biggrin.gif

siaip labai patiko siuti, antra siuvau "mintinai" rolleyes.gif
Atsakyti
mama gulbe, tikrai labai sauni lelyte 4u.gif tokia idomi israiska veidelio gavosi...tokia nekvaila lele g.gif
del plaukuciu - ir as dariau taip, tipo, kad i ta kepuriuka nerta kabinau siulus. bet man kazkaip tie mazgiukai matos g.gif nu ta vieta, guzelis, kur persineria siuliukai plaukiukai. ar as ne taip supratau ir ne taip sukabinu juos g.gif

tavos lelytes graziau plaukiukai atrodo, negu manosios. kur cia paslaptis? as matau, kad man reik pasitaisyt su tom kasom blush2.gif
Atsakyti
gal nuo siulu storio ir minkstumo priklauso ? g.gif

as pirma padariau ta kepurele ir ja tvirtai prisiuvau, tie vadinami mazgeliai yra, bet jie nekrinta taip i akis, as labai stipriai uzspaudziu ir tas mazgelis susiverzia ir maziukas lieka , tik plauku kupeta yra nemaza, nes plaukam sunaudojau du matkelius siulu bigsmile.gif

o lelytes galvyte kai dariau, tai labai stipriai surisinejau, ir pacia galvyte dar kai padariau apdejau vilna ir tada i "kojne" ir taip gavosi kad galvyte kieta, bet pavirsius toks minkstas ir labai graziai tada viskas susiverze ir issiformavo zandukai, dar galvoju reikejo burnyte taip issiut itemptai kad butu idube siek tiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 04 11, 21:55)
gal nuo siulu storio ir minkstumo priklauso ? g.gif 

as pirma padariau ta kepurele ir ja tvirtai prisiuvau, tie vadinami mazgeliai yra, bet jie nekrinta taip i akis, as labai stipriai uzspaudziu ir tas mazgelis susiverzia ir maziukas lieka , tik plauku kupeta yra nemaza, nes plaukam sunaudojau du matkelius siulu  bigsmile.gif

o lelytes galvyte kai dariau, tai labai stipriai surisinejau, ir pacia galvyte dar kai padariau apdejau vilna ir tada i "kojne" ir taip gavosi kad galvyte kieta, bet pavirsius toks minkstas ir labai graziai tada viskas susiverze ir issiformavo zandukai, dar galvoju reikejo burnyte taip issiut itemptai kad butu idube siek tiek  rolleyes.gif

aaa, na, meginsiu ir as tuos mazgiukus uzverzti. man suejo vienas matkiukas nerimui skirtu tokiu storoku medvilniniu siulu g.gif bet jie tokie kaip ir slidoki, gal del to tas mazgiukas neuzsiverzia, ar tiksliau, atsileidzia kazkiek unsure.gif

na, bet ryzto perdaryt visus plaukus nuo pradzios, tikrai neturiu doh.gif doh.gif vargas su tais plaukais ir taip jau blush2.gif
Atsakyti
na perdaryt tai jau ir as netureciau kantrybes doh.gif
Atsakyti