Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

QUOTE(Odora @ 2009 04 28, 09:23)
kaip reiktu dazytis kai akys uzkritusiais vokais? cia idedu kaip as iprastai dazausi, ir gal vokai kiek maziau uzkrite cia prisimerkusi nuo ryskios sviesos ax.gif
dazausi paprastai: dengiu voka sviesia spalva ir ryskinu isorini kamputi su tamsesne spalva,megindama "kelti" truputi ji i virsu
user posted image

aš turiu tokios teorinės info 4u.gif :

- Užkritę vokai. Tikslas – Vizualiai pakelti vokus.
Išorinis kampas atrodys pakeltas, jei nudažysite jį tamsia matine spalva, ištempiant link smilkinio. Akies vidinis kampas turi būti šviesus. Viršutinį voką kontūriniu pieštuku sekant akių formą. Vengti kelti šią liniją.

- user posted image

- Jeigu vokai užkritę, rekomenduojama daugiau dėmesio apatinių vokų dažymui, nes viršutinis vokas pasislepia raukšlėje. Nepatariama ryškinti viršutinio voko juodu kontūrų ar apvesti visą akį juodu pieštuku, nes vokai atrodys dar labiau užkritę. Verčiau naudokite spalvotą šešėlį, kurį galima tepti siaurai tarsi kontūrą.

Optiškai akis „atverkite“ šviesiu šešėliu nubrėždamos lengvą liniją antakio apačioje, o tamsesnio atspalvio šešėliu paryškindamos apatinio voko išorinį kampą.

Blakstienas patariama dažyti ryškiai.


Nors pas tave man atrodo ne tiek vokai užkritę, kiek akių kampučiai nusvirę žemyn 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 29 balandžio 2009 - 19:59
yra nemazai atveju, kai ukrite vokai sveria akis zemyn. pvz pas mane ir mano mama doh.gif tai dazytis yra pakankamai sunku ypac uodegele nusivest smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 04 30, 09:00)
yra nemazai atveju, kai ukrite vokai sveria akis zemyn. pvz pas mane ir mano mama doh.gif tai dazytis yra pakankamai sunku ypac uodegele nusivest smile.gif

bet tau puikiai nuostabiai pavyksta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2009 04 30, 12:21)
bet tau puikiai nuostabiai pavyksta  bigsmile.gif

bet ne taip kaip noreciau blush2.gif blush2.gif blush2.gif idealiai gautusi tik tada jei pasidaryciau plastine operacija biggrin.gif tikrai, pasidazau, atrodo gerai, po to uzsimerkiu ir vel atsimerkiu ir pradedu keiktis biggrin.gif ir toliau ieskau budu kaip graziai pravedima padaryti smile.gif
Atsakyti
laba diena, mergytes 4u.gif gal kuri galetumete i AZ parasyti kur Klaipedoje galima butu pasidaryti blakstinu rietimo ta procedura? g.gif nerandu niekur... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Del skaistalu tai esu radus nebloga filmuka: http://www.makeupgee...to-apply-blush/
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 04 22, 10:44)
daug merginu is youtube rekomenduoja surgical duo klijus va situs http://janedoemakeup...2...w=261&h=224

sako,kad geri g.gif bet kur juos isigyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 05 04, 21:28)
sako,kad geri  g.gif  bet kur juos isigyt?  g.gif

bandyk per ebay arba kitose internetinese pardese. arba gali lietuvoj prekese profesionalams kokiu kliju pasiziuret.
Atsakyti
Merginos, gal galit imesti kokiu aiskesniu pavyzdziu makiazo melynakems... Plyzz, vaka ieskojau, bet neradau. Arba gal melynakes gali papasakoti, kokias seseliais dazosi. Labai jau man nusibodo mano "technikos"
Atsakyti
pritariu, melynakems tinka beveik visos spalvos... smile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
http://i.ehow.com/im...D-main_Full.jpg
sis man lb grazus ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas patartu kokias blakstienas cia klijuoja? Kur ju galima isigyti? Kokius "baltus" seslius ji naudoja? Gal kas gali pasakyti pavadinima spalvos ar Nr ar atitikmeni koki ?
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2009 05 06, 18:34)
Merginos, gal galit imesti kokiu aiskesniu pavyzdziu makiazo melynakems... Plyzz, vaka ieskojau, bet neradau. Arba gal melynakes gali papasakoti, kokias seseliais dazosi. Labai jau man nusibodo mano "technikos"

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti