Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

QUOTE(solo @ 2009 09 07, 16:34)
Na, bet visada pasiklausia, kokios salvos rūbas biggrin.gif  eisiu į vestuves, suknia žalsva, akys žalios.. nu neduok Dieve akis padažys su žaliu atspalviu... varlė karalienė blyn...

zaliom akim labai tiktu violetines spalvos, labai isryskintu akiu raineles spalva bigsmile.gif
Atsakyti
Žalioms akims tinka rožiniai, lašišos, rausvai violetinis ir rusvai rausvas atspalviai. Šios spalvos suintensyvina žalias akis.

Mėlynoms akims tinka rudi, rusvai pilki ir apelsino atspalviai. Šios spalvos suintensyvina mėlynas akis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2009 09 10, 13:57)
Žalioms akims tinka rožiniai, lašišos, rausvai violetinis ir rusvai rausvas atspalviai.

Taip, bet tik jei tą akių spalvą norima suintensyvinti... Manau, yra kažkokie spalvų deriniai, derantys "prie visko" - pvz dramblio kaulo ir tamsiai pilkos..rusva su juoda... gal dar kokių..
Atsakyti
zinoma labai svarbu paisyti ir savo spalvinio tipo (vasara, ziema, pavasaris, ruduo) manau. Ar bent jau siltumo, saltumo. Nors gal klystu...
Atsakyti
QUOTE(pliushine @ 2009 09 10, 15:27)
zinoma labai svarbu paisyti ir savo spalvinio tipo (vasara, ziema, pavasaris, ruduo) manau. Ar bent jau siltumo, saltumo. Nors gal klystu...


jo svarbu paisyti savo spalvinio tipo, ir man atrodo nelabai atsirastu seseliu deranciu visiem. Aisku isdazyti galima, bet kaip paskuj atrodys zmogus... g.gif
Atsakyti
as apie spalvinius tipus norejau paklausti, esu kiek suprantu "vasaros" tipo, akys melsvai pilkos, plaukai tamsi blond, oda itin sviesi rausvai melsva biggrin.gif
skaistalus ir lupom spalvas renkuosi tokias "misko uogu" spalvu i ruzavuma ir violetinuma o ne i persikine ar ruda, akim dazniausiai skale juoda/pilka/balta, rausva, violetine. bet norisi atrasti kazka tokio neutralaus dieninio, nes pvz pilki salti atspalviai labiau vakarui ziurisi, ar egzistuoja koks smelinis gal rusvas atspalvis kad mano tipazui ziuretusi? noreiu tokiu seseliu, kad ryte be vargo brukst brukst ir einu ir akys ne plikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 22, 13:00)
as apie spalvinius tipus norejau paklausti, esu kiek suprantu "vasaros" tipo, akys melsvai pilkos, plaukai tamsi blond, oda itin sviesi rausvai melsva biggrin.gif
skaistalus ir lupom spalvas renkuosi tokias "misko uogu" spalvu i ruzavuma ir violetinuma o ne i persikine ar ruda, akim dazniausiai skale juoda/pilka/balta, rausva, violetine. bet norisi atrasti kazka tokio neutralaus dieninio, nes pvz pilki salti atspalviai labiau vakarui ziurisi, ar egzistuoja koks smelinis gal rusvas atspalvis kad mano tipazui ziuretusi? noreiu tokiu seseliu, kad ryte be vargo brukst brukst ir einu ir akys ne plikos smile.gif

rusvi atspalviai tinka kiekvienai, tad gali drasiai juos rinktis, tik seseliai neturetu buti su vario ar aukso atspalviu, to tiesiog rudi wink.gif vat tokie kaip cia user posted image
Atsakyti
Tiems, kas skaito rusiskai, labai rekomenduoju si tinklapi:
http://lazzo-fiaba.livejournal.com/
Labai daug idomios informacijos, ir nuotrauku, taip pat svarbu, kad makiazo pavyzdziai yra kasdieniniai, neryskus thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 09 22, 16:19)

kokios grazios spalvos wub.gif kokie cia seseliai firma?
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 24, 16:47)
kokios grazios spalvos wub.gif kokie cia seseliai firma?

kam tiek spalvu?nebent darbui
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 24, 15:47)
kokios grazios spalvos wub.gif kokie cia seseliai firma?


28 spalvu Neutral Palete is Costal Scents, jei neklystu
Atsakyti