Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

QUOTE(Grantee @ 2009 10 30, 18:21)
Vixenish, tu  cia apie skysta akiu pravedima? as kokius isbandzius tai man belaton paaats geriausias smile.gif  kaina isvis nesikandziojanti o kokybe tikrai mane tenkina smile.gif

jei nebandzius geresniu tai gal sitas ir geras,bet man tai jis visikas sh.. atsiprasant,labai greitai nusivalo,visikai nesilaiko.as is pigesniu siulyciau maybelline ,turi su plunksnele,laikosi gerai ir rimmel irgi nebloga turi ax.gif
Atsakyti
Dovkyte, bandziusi geresnius, ir visgi grizus prie sio sh.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 30, 18:26)
merginos, kokilaineriuka galetumete pasiulyti?  ax.gif
as tries tai turejau TBS, tai labai patiko. bet tokiu nebera pirkti. tad nezinau kokie dar geri. noreciau su plunksnele blush2.gif


rimmel tikrai neblogas, su plunksnele, naudoju juoda ax.gif patogus naudot, gerai laikosi:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 30 spalio 2009 - 22:31
QUOTE(Portishead @ 2009 10 30, 23:30)
rimmel tikrai neblogas, su plunksnele, naudoju juoda ax.gif patogus naudot, gerai laikosi:)


reikes paziureti wink.gif
nes vakar buvau ir Sarmoj ir Douglas, tai tik is Arteco pasiule, kitos firmos neturejo. tai pasakyciau kietoka plunksnele.matyt nenaturaliu sereliu.
Atsakyti
As irgi turiu Rimmel,man visai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 30, 18:26)
merginos, kokilaineriuka galetumete pasiulyti?  ax.gif
as tries tai turejau TBS, tai labai patiko. bet tokiu nebera pirkti. tad nezinau kokie dar geri. noreciau su plunksnele blush2.gif

Esu turejusi tokį flomasterinį, lengva buvo naudot
Atsakyti
nesinori eksperimentuoti smile.gif su plunksnele man patogu labai, todeu manautokio ir ieskosiu. Rimel butinai paziuresiu 4u.gif
Atsakyti
paziurejau, kiek Sarmoje kainuoja tas talikos antakiu ilgintojas - 100 lt g.gif Yra triju spalvu - sviesus, tamsiai rudas ir juodas. Konsultante sake, pati megino, jai patiko. Sake, svarbiausia sulaukti, kad priemone gerai nudziutu, o tada jau galima ir ryskint antakius, ir dar ka nori daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 11 02, 10:41)
paziurejau, kiek Sarmoje kainuoja tas talikos antakiu ilgintojas - 100 lt g.gif Yra triju spalvu - sviesus, tamsiai rudas ir juodas. Konsultante sake, pati megino, jai patiko. Sake, svarbiausia sulaukti, kad priemone gerai nudziutu, o tada jau galima ir ryskint antakius, ir dar ka nori daryti biggrin.gif


USA kaina siek tiek mazesne, tai nenuostabu blush2.gif Jeigu kartais isigysi ji, parasyk atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 30, 18:26)
merginos, kokilaineriuka galetumete pasiulyti?  ax.gif
as tries tai turejau TBS, tai labai patiko. bet tokiu nebera pirkti. tad nezinau kokie dar geri. noreciau su plunksnele blush2.gif

Man patinka Bourjois laineriai. Turiu dvejus, man gerai laikosi ir graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 30, 18:26)
merginos, kokilaineriuka galetumete pasiulyti?  ax.gif
as tries tai turejau TBS, tai labai patiko. bet tokiu nebera pirkti. tad nezinau kokie dar geri. noreciau su plunksnele blush2.gif

As turiu Pupos laineri. Laikosi tikrai ilgai, jei vakare patingiu nusivalyti, tai ryte vis dar su pabrezimu atsikeliu. Tik tiek, kad ne minksta plunknele, o toks kietas galiukas. Bet dazytis patogu, nelinksta.
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 06 lapkričio 2009 - 21:43