Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

QUOTE(Dovkyte @ 2009 12 05, 00:40)
kaip tik norejau klaust kokia spalva emet biggrin.gif as irgi paimiau patcia sviesiausia,nes esu balta kaip sniegas beveik biggrin.gif tikiuosi tiks spalvyte,nes kitos buna ir sviesiausios nelabai sviesios biggrin.gif  ax.gif laukiu nesulaukiu kada gausiu.
Beje,o is kur uzsisakinejot ir kiek jums kainavo? ax.gif



QUOTE(Milmar @ 2009 12 05, 23:18)
Na ka uzsisakiau ir as sita Benefit Boi-ing concealeri - sviesiausia spalvike. Laukiam cool.gif

ar jau isbandet Benefit Boi-ing? bigsmile.gif
user posted image
pardej "ant greicio" pabandziau, tai patiko, konsistencija super. tik spalvos man neiprastos, 1-per sviesi, 2-gal tinkamiausia, tik i geltonuma pasirode mastau.gif o 3-labai tamsi
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2010 01 13, 20:03)
ar jau isbandet Benefit Boi-ing? bigsmile.gif
user posted image
pardej "ant greicio" pabandziau, tai patiko, konsistencija super. tik spalvos man neiprastos, 1-per sviesi, 2-gal tinkamiausia, tik i geltonuma pasirode mastau.gif  o 3-labai tamsi

as jau turiu ir rasiau Benefit temoj kad labai patiko,puikiai maskuoja,bet nera sunkus,nesubega i rauksleles ax.gif o kur cia taip bandet?ziuriu pas jus profily parasyta kad is kauno esat tai gal LT kur yra sios kosmetikos bigsmile.gif
Atsakyti
niu va, galiu pasidalinti nedidele patirtimi apie maskuojancias paakiams priemones ax.gif nusipirkau Inglot (Oze) korektoriu, toki su sepeteliu, nelabai jis man, nes per pusvalanduka po panaudojimo subega i rauksleles, jokio drekinimo, kaip mane itikinejo konsultante, o dienos begyje uzknisa ziuret ar rauksleles neisryskeje maskuosklio pagalba doh.gif daugiau nepirksiu, o kaip nors sunaudosiu doh.gif
nusipirkau Artdeco, su sepeteliu, tik dar neisbandziau - kai tik pameginsiu, iskart parasysiu atsiliepima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2010 01 13, 14:48)
itariu LT nerasiu  verysad.gif

as pirkau is ebay... nezinau ar kur parduotuvese yra, nes tai kanados firma...
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 13, 15:05)
as  ieskau kasdienai kazko maskuojancio raudoni ir kitus negerumus, bet noris kad ant virsaus nebereiktu pudravotis  doh.gif  tai ar tinkama sita lise water man butu? ar matosi ji uxztepta?(zalia juk nevaiksciosiu lotuliukas.gif ) 4u.gif

nea, zalia tai nebuni, kai maskuojamas raudonis doh.gif nes zalia spalva nugesina ta raudoni... ir naturaliai gan atrodo... mirksiukas.gif as ant virsaus jei tingiu krempudros deti, tai mineral maybelline presuota pudra uzsipudruoju svelniai - nes jei per daug tai man oda sausina... cool.gif
Atsakyti
Man Artdeco kamufliazas-pats geriausias dalykas,koki esu bandziusi...maskuoja tobulai,poru nekemsa,todel galima net kad ir visa veida tepti,nu man stebuklas,ir dar spalva labai tiksliai atitaikiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 01 15, 21:33)
Man Artdeco kamufliazas-pats geriausias dalykas,koki esu bandziusi...maskuoja tobulai,poru nekemsa,todel galima net kad ir visa veida tepti,nu man stebuklas,ir dar spalva labai tiksliai atitaikiau wub.gif


Kiek kainavo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 01 15, 21:33)
Man Artdeco kamufliazas-pats geriausias dalykas,koki esu bandziusi...maskuoja tobulai,poru nekemsa,todel galima net kad ir visa veida tepti,nu man stebuklas,ir dar spalva labai tiksliai atitaikiau wub.gif


Man jis viena blogiausių naudotų priemonių. Atrodo kaip kaukė ir sausina odą. Bet kiekvienam savo. bigsmile.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 15, 21:36)
Kiek kainavo?  smile.gif


Apie 30Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 15 sausio 2010 - 20:38
QUOTE(Elegant @ 2010 01 15, 22:38)
Man jis viena blogiausių naudotų priemonių. Atrodo kaip kaukė ir sausina odą. Bet kiekvienam savo.  bigsmile.gif

Man tai nei kiek i kauke nepanasiai atrodo,nes labai mazai tereikia tepti,o maskuoja puikiai,net isiziurejus gerai dar nelabai eitu suprasti,kad kazkas tepta g.gif Nu gal jei daugiau tepciau,tai matytusi,bet kol kas labai dziaugiuosi smile.gif
Atsakyti
Aistuliaa, o kaip Jums Oriflame maskuoklis 3-1??? Gal tiko??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 01 15, 22:02)
Aistuliaa, o kaip Jums Oriflame maskuoklis 3-1??? Gal tiko??? 4u.gif


Visai neblogas smile.gif gal tas pieštukas dvigubas ir geresnis, bet nieko ir šis, tikrai sunaudosiu smile.gif tik ta šviesiausia spalvytė netinkama niekur man ax.gif
Atsakyti
Man paakiams labai patinka YSL touch eclat,tai greitas budas pagyvint,pasviezint veiduka,beja,ji galima ne tik paakiams naudot,taip pat dar geri GUERLAIN korektoriai DUO CORRECTEUR,jie skirtingu atspalviu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *leila*: 17 sausio 2010 - 14:30
QUOTE(*leila* @ 2010 01 17, 15:29)
Man paakiams labai patinka YSL touch eclat,tai greitas budas pagyvint,pasviezint veiduka,beja,ji galima ne tik paakiams naudot,taip pat dar geri GUERLAIN korektoriai DUO CORRECTEUR,jie skirtingu atspalviu.

mane senai domina YSL touch eclat - jis nesubega i rauksleles?

man kas patiko Inglot paakiu korektoriuje, kad suteikia svytejimo, bet cia tik vienas pliusas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 17 sausio 2010 - 14:35