Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

QUOTE(Tiffany @ 2010 01 17, 15:34)
mane senai domina YSL touch eclat - jis nesubega i rauksleles?

man kas patiko Inglot paakiu korektoriuje, kad suteikia svytejimo, bet cia tik vienas pliusas  doh.gif

Bent jau man tai nesubega ir svytejimo suteikia,nes pasidengia taip plonai,o pvz Guerlain'o tai kadangi piestukinis,tai maskuoja geriau,raso,kad ir svytejimo turi turet,bet nesimato man jo... g.gif zodziu vakariniam makiazui jis tinka,o YSL be konkurencijos man kol kas.
Atsakyti
O as likau suzaveta Maybelline mineraliniu maskuokliu, nors tik karta tebandziau biggrin.gif biggrin.gif Viska paslepia - paakius, demeles ar koki spuogeli, laikosi gerai, i jo sudeti neieina talc, aliejai, nekemsa poru bigsmile.gif Tik tai kad spalva neatitaikiau doh.gif Dabar nezinau ka daryti.. galvoju gal bandyti parduoti ir nusipirkt toki pati tik kitokios spalvos. Bet beda kad is JAV siunciaus per tarpininke ji doh.gif nenuleksiu ir nenusipriksiu kita

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 17 sausio 2010 - 17:17
QUOTE(*leila* @ 2010 01 17, 15:48)
Bent jau man tai nesubega ir svytejimo suteikia,nes pasidengia taip plonai,o pvz Guerlain'o tai kadangi piestukinis,tai maskuoja geriau,raso,kad ir svytejimo turi turet,bet nesimato man jo... g.gif zodziu vakariniam makiazui jis tinka,o YSL be konkurencijos man kol kas.

YSL tas automatinis, man nepatiko tik tuo kad kam betepciau paakius, tai pas visas rauksles isryskejo blink.gif blink.gif blink.gif ta vieta lyg susitrauke, tokia sausa pasidare doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2010 01 17, 21:42)
YSL tas automatinis, man nepatiko tik tuo kad kam betepciau paakius, tai pas visas rauksles isryskejo  blink.gif  blink.gif  blink.gif  ta vieta lyg susitrauke, tokia sausa pasidare  doh.gif

Na,gal tiesiog netinka Jusu odai,pabandykit paakiu krema koki naudojat,o kai jis susigers tada maskuokli...nes man tai tikrai nesausina,va del Guerlain,tai kadangi jis toks piestukinis ir nors su pirstukais ji retusuoju,tai man kazkaip atrodo kad sausesnis,kad paakiai "svorio "igauna.Kita vertus raukslyciu kiekis pas kiekviena nevienodas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *leila*: 17 sausio 2010 - 20:58
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 01 17, 18:15)
O as likau suzaveta Maybelline mineraliniu maskuokliu, nors tik karta tebandziau  biggrin.gif  biggrin.gif


Va sitas pas mane pirkiniu sarase (nors Benefit maskuokli dar neseniai tik isigijau) - daug geru atsiliepimu teko girdet, tai norisi pabandyt ir man.

QUOTE(Natka @ 2010 01 17, 21:42)
YSL tas automatinis, man nepatiko tik tuo kad kam betepciau paakius, tai pas visas rauksles isryskejo  blink.gif  blink.gif  blink.gif  ta vieta lyg susitrauke, tokia sausa pasidare  doh.gif


Man sitas YSL irgi nepatiko - bet man neitiko, kad prastokai maskuoja, man pajuode paakiai vistiek sviesdavo.... doh.gif Tai kadangi tik kelis kartus panaudojau, tai nesausino, o del subegimo i rauksleles neistrigo tas i atminti.

Teko neseniai bandyt Maybelline 'dream mousse' maskuokli, tai maskavimu visai patiko, bet subega i rauksleles ir padziovina oda....
Atsakyti
turiu kelias strazdaneles ant skruostu ir nosies ydomu ar koks uzmaskuotu? nes labai man jos nepatinka..
Atsakyti
QUOTE(*leila* @ 2010 01 17, 21:55)
Na,gal tiesiog netinka Jusu odai,pabandykit paakiu krema koki naudojat,o kai jis susigers tada maskuokli...nes man tai tikrai nesausina,va del Guerlain,tai kadangi jis toks piestukinis ir nors su pirstukais ji retusuoju,tai man kazkaip atrodo kad sausesnis,kad paakiai "svorio "igauna.Kita vertus raukslyciu kiekis pas kiekviena nevienodas  blush2.gif

Tai jei netiko, tai ne man vienai, suprasciau kad man, nes turiu sausa oda, bet ir anytai ir jos dukrai, o jos turi gana riebia oda blink.gif ir iskarto isryskina rauksleles, jis lyg bandytu isigerti i jas, tuo jas paryskindamas doh.gif gal visom jis ir ne tiko, nes be paakiu kremo ji net uztept negaliu, iskarto trukumeliai lenda smile.gif
ir tikrai pritariu, kad prastokai maskuoja, nes sviete sesers paakiai melsvumu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 01 17, 18:15)
O as likau suzaveta Maybelline mineraliniu maskuokliu,


ar yra jo pas mus? paciai neuzkliuvo uz akies.. ir kaip spalvos? 4u.gif
Atsakyti
Del YSL Touche Eclat isdestysiu savo nuomone

Jis nera gi pilnai maskuoklis, jis yra highlighteris, maskavimui yra visai kita YSL priemone, tai is jo ir negalima reiklauti to, ko jis negali padaryti. Cia panasiai, kaip kad sampunu veida nupraustumem ir diskutuotumem, ar gerai nuvalo makiaza biggrin.gif
Tai kai sitai suvokiau, esu visai juo patenkinta, nors is pradziu isigijus ir buvau nusivylus, nes uzdejus ant paakiu atrode nekaip - dabar paakiams jau turiu nuostabuji Benefit Boi-ing, o Touche Eclat ypatingesniais atvejais naudoju pasviesinti tam tikras veido vietas, kad gaiviau, jauniau atrodyciau - akiu vidiniai ir isoriniai kampuciai, apie nosies kampucius, virs skaistalu, nu vienu zodziu, kur fantazija ir Youtube leidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2010 01 21, 16:58)
dabar paakiams jau turiu nuostabuji Benefit Boi-ing

Kuo jis toks ispudingas? bigsmile.gif ir koki numeriuka turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natka: 21 sausio 2010 - 18:33
QUOTE(Natka @ 2010 01 21, 19:32)
Kuo jis toks ispudingas?  bigsmile.gif ir koki numeriuka turit?


Benefit temoj be mano yra gal dar pora pasisakymu apie ji. Galit zvilgtelti.

As turiu sviesiausia spalva. Pats maskuoklis toks kietas (labiau vazelino, o ne kremo ar koseles konsistencijos), riebokas, man asmeniskai puikiai maskuoja, gerai laikosi, net ir per netrumpa laika nelabai subega i rauksleles. Na gal kai kas ir nesutiks, bet, mano nuomone, jis gal labiau tinka toms, kam is tikro yra ka pamaskuoti, nes vis tik ner labai lengvas. 4u.gif Tai kol kas vienintelis maskuoklis, kuris man pilnai uzmaskuoja mano gan pajuodusius paakius, nors, kad neisryskint rauksleliu as vis tik netepu jo pilnai po visu paakiu, o labiau patapsnoju problemines vietas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2010 01 21, 16:58)
Del YSL Touche Eclat isdestysiu savo nuomone


As pilnai suprantu kokios jo funkcijos, bet esme tame, kad ji reklamuoja kaip stebukla (kaip 'miega' piestuke), t.y. jis uzmaskuos paakius, suteiks svytejimo, gaivumo ir pan.... Ir visur priskiriamas prie maskuokliu, tai tuo remiantis ir noriu, kad maskuotu... ax.gif
Atsakyti