Įkraunama...
Įkraunama...

VU

QUOTE(alina @ 2009 03 18, 11:57)
papasakosiu kokia situacija buvo mūsų grupėj  mirksiukas.gif  kai neši darbą dėstytojui, prieš gynimą jį reikia įkelti į duomenų bazę. Ta bazė veikia antrus metus ir tikrina tavo darba su toje bazėje esančiais darbais. Tai vat vieno grupioko darbą patikrino ir aptiko plagijavimą 40 % (ta programa parodo kiek proc sutampa), pasirodo vyrukas rašė labai panašią temą kaip ir pernai ir paliko didžiąją dalį nepakeitęs. Pataisyt leido tik todėl, kad plagijuota nuo jo paties darbo. Beje, jis bandė aiškinti, jog labai daug informacijos iš įstatymų, tad natūralu kad sutapo, nieks neklausė  schmoll.gif  Nežinau koks tas leistinas procentas, bet kiek teko girdėti 20.


Aciu uz issamu paaiskinima. O cia tas ivykis buvo VU?
Atsakyti
QUOTE(kaalekn @ 2009 03 18, 14:31)
Aciu uz issamu paaiskinima. O cia tas ivykis buvo VU?


taip, VU EF mirksiukas.gif


Atsakyti
Jungiuosi prie VU studenčių, MIF 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimauskaite @ 2009 04 10, 20:05)
Jungiuosi prie VU studenčių, MIF  4u.gif


as ir prisidedu! ekonomika smile.gif
Atsakyti
Sveiki!
Gal yra VU lituanisčių šiemet rašančių bakalaurinį darbą? 4u.gif
Atsakyti
Cia gal ne i tema, bet ar patinka tau lietuviu k. VU studijuot? Ar idomu, matai perspektyvas ateity? Nes as pati db esu abituriente ir galvoju i lietuviu k. stot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(eg0iste @ 2009 03 14, 22:03)
na ir aš prisijungsiu prie studijuojančių VU. studijuoju finansų ir draudimo matematiką smile.gif


kaip supratau studijuoji teise dieniniam:) kelintas kursas?
as teise tik neakivaizdziai 3k
Atsakyti
Sveiki,
Gal yra ekonomikos fak. neakivaizd. skyriaus magistranciu, kurioms siais metais gynimas? smile.gif

Kam idomu del plagijavimo: yra plagijavimo kontroles sistema, visi darbai (pradedant kursiniais, baigiant disertacijom) talpinami i ta sistema. Todel kopinti darbu tikrai nepatartina, antraip darbo niekas neiskaitys. Tik labai idomu, su kiek procentu plagijavimo praleizia? gal kam teko susidurti? man teko girdeti, kad jei randa apie 40proc, gintis dar leidzia.
Papildyta:
Beje, as studijuoju verslo vadyba EF. Jei kam reikes, galiu papasakoti apie vykstancius egzaminus, turiu kai kuriu dalyku egzu variantus. Jei reikes, galiu pasidalinti.
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie studijuojanciu VU. Studijuoju IF Istorija neakivaizdziai smile.gif
Ar yra cia istorikiu? ax.gif
Atsakyti
Gal Vu teisininkių yra? smile.gif Aš jau baigineju valstybiniai beliko uii sunku..
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2009 05 07, 06:45)
Gal Vu teisininkių yra? smile.gif  Aš jau baigineju valstybiniai beliko uii sunku..


gal perleisi konspektus pirmakursei?
;]

teisingai atlyginant uz juos ;]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuta: 07 gegužės 2009 - 09:11
Linuta, kaip tik iš jų mokausi dabar bet vat po šio mėnesiuko tikrai galėsiu kur geresnius turiu perleisti, turiu ir knygu kai kuriu kuriu man nebereiks, tai galeiau irgi pigiai parduoti, jei tik reiks:)tik dar viską susirankioti atsirūšiuoti reiks. Gali į asmenines žinutę rašyt vėlaiu ar dabar o paskui tikslaiu susitarsim, kad nepamirštumėm:) Parašyisu savo el paštą, skypa, tel ar dar ką bigsmile.gif
Atsakyti