Įkraunama...
Įkraunama...

VU

Sveikos, studijuoju VU EF - tarptautinio verslo ekonomiką ir vadybą. Iki tol - Komfake - verslo informacijos vadybą. Dabar reikia parašyt 20 lapų teorijos magistriniam, o turiu tik 2 blush2.gif Tema: "kokybės vadybos diegimo nauda įmonėms" doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal turite ir galite parduoti Kedaicio knyga Koreliacines analizes teoriniai pagrindai ?
Atsakyti
labas . gal yra studijuojanciu TF ?
gal kuri turit administracinio proceso konspektus ? as tai gavau vienus, bet visai nepanasius pagal programa. noreciau si penktadieni laikyti egza



Atsakyti
QUOTE(Gugė @ 2009 04 28, 13:01)
Jungiuosi ir as prie studijuojanciu VU. Studijuoju IF Istorija neakivaizdziai  smile.gif
Ar yra cia istorikiu?  ax.gif

yra mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas turit koki kursinį kaip pavyzdį pasižiūrėt? geriau būtų Ekonomikos ar vadybos
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2009 05 13, 08:30)
sveiki, gal kas turit koki kursinį kaip pavyzdį pasižiūrėt? geriau būtų Ekonomikos ar vadybos


koks kursas ir kokią temą rašai?
Atsakyti
sveiki, esu pirmo kurso vadybos ir verslo administravimo studentė smile.gif labai domiuosi apskaita ir auditu smile.gif gal atsirastu vyresniu kursu BAA studenčių (-ų), kurie galetų pasidalinti savo konspektais smile.gif)

Nelikčiau skolinga smile.gif)) atsilyginčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2009 05 12, 23:21)



Kaip faina thumbup.gif kelinta kurse esi?.. smile.gif as tai pirma baigiau.. rudeni antras.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugė @ 2009 05 14, 08:48)
Kaip faina  thumbup.gif  kelinta kurse esi?..  smile.gif  as tai pirma baigiau.. rudeni antras..  ax.gif

aš irgi pirmam, dieniniam smile.gif
Atsakyti
aš neakyvaizdinė smile.gif o šiaip jau vieną aukštąjį universitetinį išsilavinimą turiu, tik vat ne tos srities g.gif bet jau taip išėjo, kad gavau darbą, kuris yra susijęs su apskaita, tai nusprendžiau pasitobulinti wink.gif
Atsakyti
O gal yra studijuojančių lietuvių filologiją ir reklamą? :]
Atsakyti
VU studentės, o temos pavadinimas su klaidom doh.gif Vienykimės Y ilgoji..
Aš net nesusijusi su kalbom, mokinuosi fizikos fakultete. Nors šiuo metu pasinaudojau galimybe ir sustabdžiau studijas metams (magistrantūros 1 kursas).
Atsakyti