Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronai

Paskaičiau, pilna burna seilių biggrin.gif mėgstu makaronus.
neseniai gaminausi tiesiog su pakepintu svogunu, česnaku ir grietinės padažiuku. Dar visokių prieskonių, ant galų galo parmezano ir čepsėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2012 09 30, 12:35)
Siandien gaminau makaronus pagal Oliverio recepta, cepsejo net mano mylimiausias, kuriam siaip makaronai nera megstamiausias valgis  smile.gif  I virtuvini kombaina meciau sauja baziliku, gabala dziugo surio (siaip reikejo parmezano  blush2.gif  ), saujele migdolu riesutu, cili pipiriuka, 3 anciuvius ir truputi aliejuko nuo ju. Si padaziuka uzpyliau ant isvirtu makaronu, dar truputi uzpyliau alyvuogiu aliejaus, patarkavau dar surio ant virsaus ir pridejau skiltelem pjaustytu pomidoru.  thumbup.gif

Aš kažkada dariau karbonara makaronus pagal jo receptą irgi buvo žžžžiauriai skanu smile.gif
Atsakyti
Savaitgali palepinau seimyna tokiu skaniu taciau paprastu makaronu patiekalu.
Maximoje pirkau dideliu nesaldytu tigriniu kreveciu.
Pakepinau trumpai keptuveje storesniu dugnu nepersmulkiai papjaustyta cesnaka, islukstentas tigrines krevetes. Po to i keptuve balto sauso vyno trumpam patroskinimui. Pagardinu citrininiais pipirais, druska, baigiu troskinti ipilusi kaip reikiant grietineles. Gaunasi puikus padazas makaronams.
MB patinka dar uzsitarkuoti Dziugo.
Svarbu:
- kreveciu neperkepti
- makaronu nepervirti.
Paprasta, greita , nesudetinga ir skanu:)
Atsakyti
Patys skaniausi tai yra Carbonarra makaronai, kazkas nerealaus... o jei makaronai namuose daryti ar kaip buna maximose pakeliuose sviezus tokie, tai isvis aleliuja thumbup.gif
Atsakyti
Lazanija.... biggrin.gif jei nera lakstu, puikiausiai sueina ir dideli makaronai, perpjauti pusiau. O ypac skanu su farsu ir varske! Ne taip kaloringa ir gaiviau! thumbup.gif
Atsakyti
as atradau greita ir skanu recepta biggrin.gif is operos "ka turejau, ta sudejau"
keptuveje pakepinu sonines, rukytos desros ar vistienos likuciu, melyno svoguno ipjaustau ar poru, cesnako, dedu pora saukstu grietines, pilu sultinio, pasudau pagal skoni, papipirinu ir viska supilu ant sausu makaronu i puoda kad kiek apsemtu ir troskinu ant silpnos ugnies kol isverda makaronai. geriausia daryti su tokiais makaronais, kurie ilgiau verda, tada padazas jei per skystas kaip reikiant sutirsteja biggrin.gif esu darius ir su mesos kukuliais essen.gif
Atsakyti
Mums patinka tetos ismokytas receptas.Isverdam makaronus.Keptuj istipdom sviesta,dedam svogunus smulkintus,kai jie apkepa,dedam pjaustytos desros kubeliais,pakepinam.Gale visko idedam grietines,pomidoru padazo,priskonu ir valgom uzsideja ant makaronu thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikai mėgsta.
Išverdu makaronus su prieskoniais įdedu tarkuoto sūrio ir skanaus.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2013 08 11, 16:53)
as atradau greita ir skanu recepta biggrin.gif is operos "ka turejau, ta sudejau"
keptuveje pakepinu sonines, rukytos desros ar vistienos likuciu, melyno svoguno ipjaustau ar poru, cesnako, dedu pora saukstu grietines, pilu sultinio, pasudau pagal skoni, papipirinu ir viska supilu ant sausu makaronu i puoda kad kiek apsemtu ir troskinu ant silpnos ugnies kol isverda makaronai. geriausia daryti su tokiais makaronais, kurie ilgiau verda, tada padazas jei per skystas kaip reikiant sutirsteja  biggrin.gif esu darius ir su mesos kukuliais essen.gif

o kokia gera ideja, reiks isbandyt 4u.gif
Atsakyti
Mes su vyru labai pamegom makaronus su tunu blush2.gif issiverdu patinkancius makaronus,sudedu i juos tuna saulegrazu aliejuje,pilu su visu aliejum,ipjaustau smulkiai svoguno,virto kiausinio ir idedu majonezo siek tiek,zinoma druskos ir pipiru,vyras valgo tiek saltus tiek siltus thumbup.gif
Atsakyti
Vistiena gabaliukais apkepinta keptuveje, makaronai, raudona ir geltona paprikos, konservuoti kukuruzai, druska, pipirai, petrazoles ir majonezas.

Skanaus!!! mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Vego* @ 2013 08 11, 19:38)
Mums patinka tetos ismokytas receptas.Isverdam makaronus.Keptuj istipdom sviesta,dedam svogunus smulkintus,kai jie apkepa,dedam pjaustytos desros kubeliais,pakepinam.Gale visko idedam grietines,pomidoru padazo,priskonu ir valgom uzsideja ant makaronu thumbup.gif

as darau dar greiciau biggrin.gif isvirtus makaronus verciu i keptuve su saukstu istirpinto sviesto, dedu pora saukstu grietines, pora pomidoru padazo, prieskoniu visokiu, pipiriuku, jei turiu pripjaustau kubeliais daktariskos desros, desreliu ar kumpio. ju kepti is anksto nereikia, tai gerai ismaisau viska mentele ar pakratau su visa keptuve ir pakaitinu dar kokias 5 minutes ant mazos ugnies karts nuo karto pamaisant. man skanu taip ir be desru, bet vyras tada uz maista neskaito laugh.gif
Atsakyti