Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronai

QUOTE(egliosha @ 2013 08 13, 22:09)
as darau dar greiciau biggrin.gif isvirtus makaronus verciu i keptuve su saukstu istirpinto sviesto, dedu pora saukstu grietines, pora pomidoru padazo, prieskoniu visokiu, pipiriuku, jei turiu pripjaustau kubeliais daktariskos desros, desreliu ar kumpio. ju kepti is anksto nereikia, tai gerai ismaisau viska mentele ar pakratau su visa keptuve ir pakaitinu dar kokias 5 minutes ant mazos ugnies karts nuo karto pamaisant. man skanu taip ir be desru, bet vyras tada uz maista neskaito laugh.gif

Visai gerai ir greitai thumbup.gif Pabandysiu ir as si buda 4u.gif
Atsakyti
as vakar daraiu idarytus makaronus nu neraliai skanu buvo ax.gif siaip mano seimyna ju nemegeja bet surizikavau ir man pavyko biggrin.gif
Atsakyti
Makaronų su vištiena apkepas smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(PienėKaralienė @ 2013 08 20, 18:10)
Makaronų su vištiena apkepas  smile.gif


o kur receptas lens.gif ax.gif
Atsakyti
Oj atsiprašau, net neatkreipiau dėmesio... Turbūt kai kėliau nuotrauką tai gal išsitrynė ... doh.gif

Reikės: 1 pakelio didelių vamzdelių makaronų;
400 g. maltos arba labai smulkintos vistienos;
1 kiaušinio;
2 nedidelių tarkuotų morkų;
200 g. tarkuoto kopūsto;
3 skiltelių labai smulkiai sutarkuoto česnako;
700 ml. grietinėlės.
Prieskonių pagal skonį.

Vištieną, kiaušinį, morkas, kopūstą, prieskonius, česnaką gerai sumaišyti. "Prikimšti" įdaru makaronus, užpilti grietinėle ir kepti apie 45 minutes orkaitėje. Baigus kepti užtarkuoti "Džiugo" sūrio ir sūrio su pomidorais.

user posted image
Atsakyti
Makaronai su tunu- vamzdeliniu penne makaronu. Isvirt. I keptuve ipilt aliejaus, ideti pjaustyta svoguna, cesnaka, paprika- smulkiai supjauscius.pakaitint apie 5 min.tada idet konservuotus kapotus pomidorus, truputi smulkiai pjaustyo saulej dziovinto pomidoro, tuno, pora sausteliu balzaminio acto, dziovintu zoleliu, patroskink apie 10 min. Tada i orkaitei atsparu inda supilk makaronus, uzpilk padaza,lengvai pramaisyk, ant virsaus uztarkuok surio, gali sveizio baziliko ant virsaus dar, jei turi. Kaitint orkaitej iki kolei suris issilydis ir prades "burbuliuot".
Atsakyti
aš dar labai mėgstu kimštų makaronų sriubą (tik tenka pasikrapštyti).
jai reikia
faršo
makaronų kriauklelių ar mažučių vamzdelių
poros morkų
trupučio svogūno
sultinio kubelių ar prieskonių

faršą pasiruošiu kuo paprasčiausiai-išmaišau su smulkiai kapotu svogūnu ir trupučiu prieskonių. užkaičiu puodą su vandeniu ir pradedu šaukšteliu įdarinėti makaronus (kriauklytės tos mažosios). užvirus vandeniui supilu tarkuotas morkas, dedu sultinio kubelių ir supilu kimštas kriaukleles. verdu kol makaronai būna gatavi essen.gif
Atsakyti
QUOTE(PienėKaralienė @ 2013 08 24, 21:16)


Vištieną, kiaušinį, morkas, kopūstą, prieskonius, česnaką gerai sumaišyti. "Prikimšti" įdaru makaronus, užpilti grietinėle ir kepti apie 45 minutes orkaitėje. Baigus kepti užtarkuoti "Džiugo" sūrio ir sūrio su pomidorais.



O apvirt pries dedant I orkaite nereikia makaronu? g.gif
Aciu uz receptuka,bandysiu ir as. 4u.gif
Atsakyti
Kokius makaronus dažniausiai perkate-kokios firmos, kokios formos?
Atsakyti
aš dažniausiai perku Cessi makaronus spiralinius ir spageti-greit išverda ir skanūs. dar kaspinėlius, tik nepamenu kokios firmos.
Atsakyti
Nzn. gal čia toks jau buvo , bet man labai patiko.
Makaronų apkepas 4 asmenims.
Pakelis spagečių.
Dešros rūkytos pakuotė
Svogūnas vienas
200 grietinė

3 kiaušiniai
200bele kokio sūrio fermentinio
Išsiverdam makaronus sūdytam vandenį, dedam į stiklinį indą skirtą kepimui, sumaišom su kepinta dešra ir svogūnais, užpilam kiaušinių ir grietinės plakiniu.
Kepam 20min.
Apibarstom sūriu ir dar kepam 10min.
Atsakyti
Aš šiandien tuštinau šaldytuvo likučius. Radau du didelius pomidorus, porą liūdinčių džiov.pomidorų aliejuje, turėjau mocarelos gabalėlį smile.gif Smulkiai supjausčiau pusę didelio svogūno, pakepinau jį aliejuje nuo džiov.pomidorų. Sutraiškiau kelias česnako skilteles, jas irgi su svogūnais pakepinau. Pomidorus blanširavau, smulkiai supjausčiau ir taip pat sudėjau troškintis. Džiov,pomidorus pasmulkinau, prieš troškinimo galą sumečiau į keptuvę. Truputis druskos, pipirų, picos prieskonių (tik žolelės džiovintos ten), dar patroškinau. Kol troškinosi padažas, išviriau makaronus, kubeliais supjausčiau gabaliuką mocarelos, viską sumaišiau lėkštėje ir mėgaujuosi šiltais lengvais pietumis smile.gif
Atsakyti