Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų iškarpos

jei ka domina burda,tai mano kaimyne gauna senesnius numerius ax.gif parduoda po 5lt thumbup.gif buna dar kitokiu rankdarbiu zurnalu
rasykit i az,duosiu jos tel.nr.,nes jie neto neturi schmoll.gif
Atsakyti
Laba diena, man mezgėjos patarė kreiptis pas jus. Gal turit kokios paprastos palaidinės (ilgom rankovėm ir apvaliu (prie kaklo) kaklu) iškarpą 32-34 dydžio (nes visur pavyzdžiai kažkodėl nuo 36 d.). Norėčiau nusimegzt megztuką, bet tokio dydžio iškarpos nebūna žurnaluose, o prisitaikyt nemoku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regermo @ 2009 06 11, 15:55)
Laba diena, man mezgėjos patarė kreiptis pas jus. Gal turit kokios paprastos palaidinės (ilgom rankovėm ir apvaliu (prie kaklo) kaklu) iškarpą 32-34 dydžio (nes visur pavyzdžiai kažkodėl nuo 36 d.). Norėčiau nusimegzt megztuką, bet tokio dydžio iškarpos nebūna žurnaluose, o prisitaikyt nemoku. ax.gif

34 nuo 36 labai mazai skiresi nuo visu krastu atimk po viena cm ir gausi is 36 - 34 Ziurek kad iskarpa (braizas) butu is trikotazinio audinio jei iskarpa imi is siuvimo zurnalo
Atsakyti
Ačiū. 4u.gif Reiks taip bandyt. Bet abejoju, ar gali tiek mažai skirtis dydžiai. Esu "smulkaus" kūno sudėjimo ir pečiai siauri. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regermo: 11 birželio 2009 - 18:25
QUOTE(regermo @ 2009 06 11, 19:24)
Ačiū. 4u.gif Reiks taip bandyt. Bet abejoju, ar gali tiek mažai skirtis dydžiai. Esu "smulkaus" kūno sudėjimo ir pečiai siauri. g.gif

Na paziurek zurnaluose kiek skiresi pav 46 nuo 48 taip ir su mazom ismierom paprasciause palygink kitas ismieras ir pamatysi.
Atsakyti
kas gali paaiškint kas yra priekaklis ir išėmos rankoms?

čia iškirptė ir angos rankovėms??
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2009 06 25, 19:42)
kas gali paaiškint kas yra priekaklis ir išėmos rankoms?

čia iškirptė ir angos rankovėms??

Taip 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ieškau šiauliškių siuvėjų, kas galėtų naują Burdą (6/2009) paskolint valandai, schemai persibraižyt, patiko 1 suknelė. Kažkaip nesinori dėl vienos pirkt visą numerį, nes jau ir taip per jas namie nebeperlipu doh.gif
Atsakyti
Paprasčiausių trikotažinių iškarpų katalogas.
Atsakyti
dėkui mergaitės už nuorodas labai pagelbėjote blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Kinietiškos iškarpos. Dydžiai nurodyti kiekvienos lentelėje.
Atsakyti
sveikos jei kam idomu pasisiuti liemene štai va tokia

user posted image
tai galite pasiskaityt kaip ja reikia pasigaminti, tiksliau kaip pasigaminti iškarpas blush2.gif
Atsakyti