Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų iškarpos

QUOTE(AuDi-77 @ 2009 10 07, 21:55)
Kinietiškos iškarpos. Dydžiai nurodyti kiekvienos lentelėje.

O ar atitinka? Man kažkaip nesukėlė pasitikėjimo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(papuga @ 2009 10 11, 14:12)
O ar atitinka? Man kažkaip nesukėlė pasitikėjimo... g.gif

Tai kad dauguma jų labai paprastos, nėra ką taikyti. Jei norisi arčiau teisybės, tai čia galima užsisakyti iškarpą savo dydžiui el.paštu nemokamai. Tačiau klausimas "o ar atitinka" vis tiek išliks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AuDi-77 @ 2009 10 13, 05:59)
Tai kad dauguma jų labai paprastos, nėra ką taikyti. Jei norisi arčiau teisybės, tai čia galima užsisakyti iškarpą savo dydžiui el.paštu nemokamai. Tačiau klausimas "o ar atitinka" vis tiek išliks smile.gif

o galima paklausti kokiu formatu cia atsisiuncia lekalai? nes parsiunciau ir pasirodo neturiu programos ja atidaryti
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2009 10 13, 10:55)
o galima paklausti kokiu formatu cia atsisiuncia lekalai? nes parsiunciau ir pasirodo neturiu programos ja atidaryti

Į paštą atsiunčia su nuoroda į programą, kuri juos atidaro ir leidžia spausdinti. Reikia ją parsisiųsti į savo kompiuterį.
Atsakyti
QUOTE(AuDi-77 @ 2009 10 15, 11:16)
Į paštą atsiunčia su nuoroda į programą, kuri juos atidaro ir leidžia spausdinti. Reikia ją parsisiųsti į savo kompiuterį.

Iš atsakymo aišku, kaip ir ką daryti, bet kas rašoma pačiame tinklapyje, tai nesuprantu...
Atsakyti
Labutis visom darbštuolytėm. man vienas klausimėlis iškilo, kas per formatas "djvu " , nes labai daug žurnaliukų tuo formatu, ir man neatidaro. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukė9 @ 2009 10 15, 21:01)
Labutis visom darbštuolytėm. man vienas klausimėlis iškilo, kas per formatas  "djvu " , nes labai daug žurnaliukų tuo formatu, ir  man neatidaro. verysad.gif


Panasiai kaip PDF, man atidaro su IrfanView programa
Atsakyti
QUOTE(papuga @ 2009 10 15, 16:35)
Iš atsakymo aišku, kaip ir ką daryti, bet kas rašoma pačiame tinklapyje, tai nesuprantu...

Parsisiųskit reikiamą spausdinimui programą. Išarchyvuokit, nurodykit jai, kurioje kompiuterio vietoje yra išsaugoti iškarpų failai, peržiūrėkit, spausdinkit.
Atsakyti
Sveikutes, labai norejau burdas atsisiusti, tik ten kazkas neveikia su registracija siuo metu. Gal uzmatet dar koki puslapiuka, kur burdos zurnalus su iskarpom pavyktu atsisiusti?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
as norejau jusu paprasyti pagalbos su iskarpomis,gal kas pades ir patars,nes pirma kart gyvenima su jomis susiduriu blush2.gif neteko niekad uzsiimti tuom,bet kaip sakoma gyvenime visada buna pirmas kartas ax.gif
pradesim ruostis karnavalui tai noreciau vaikams pasiuti liemenytes,mergytei sijonuka,o berniukui bridziukus ir beje kiek gali reiketi megziagytes? blush2.gif
buciau labai dekinga uz pagalba ax.gif
Atsakyti
dushianerami, ten reikia uzsiregistruoti. Kiek atsimenu registracija trunka tik 1 val. Lygtai nuo 7 iki 8 ryto. O gal nuo 6 iki 7. Tiksliai dabra nepasakysiu.

*irma*, mrdziagos reikes priklausomai nuo iskarpu.
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2009 10 21, 16:19)
dushianerami, ten reikia uzsiregistruoti. Kiek atsimenu registracija trunka tik 1 val. Lygtai nuo 7 iki 8 ryto. O gal nuo 6 iki 7. Tiksliai dabra nepasakysiu.

*irma*, mrdziagos reikes priklausomai nuo iskarpu.


man reiktu vaikinukui 128 cm ugio ar uztektu 2m. ar reiktu 3m.
Atsakyti