Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų iškarpos

Sveikos siuvėjos smile.gif pagalbos prašyti noriu: gal kuri žinote kur būtų galima rasti sportinio kombinezono (autosportui smile.gif) iškarpų?
Atsakyti
Daug iskarpu, tik viskas kainuoja. Visa laika vyksta akcijos, tada galima pigiau parsisiusti. http://www.sewingpatterns.com

Nemokamos iskarpos http://www.printsew....o=free-neu10248



Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif
gal žinote kas kur galėčiau rasti iškarpą kelnių...na tokių su nuleistu klynu, net nežinau kaip jos vadinasi blush2.gif Labai labai reikia smile.gif Noriu dukrai Kalėdom pasiūti, bet .... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(selen @ 2009 12 08, 11:30)
Labutis visoms 4u.gif
gal žinote kas kur galėčiau rasti iškarpą kelnių...na tokių su nuleistu klynu, net nežinau kaip jos vadinasi blush2.gif Labai labai reikia  smile.gif Noriu dukrai Kalėdom pasiūti, bet .... verysad.gif


Jei gerai supratau, šitų ieškai?
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2009 12 08, 12:49)
Jei gerai supratau, šitų ieškai?

O taip thumbup.gif Labai labai ačiū 4u.gif
Noriu siūti žiemines, iš tokios storesnės languotos medžiagos, bet ,tikiuosi, čia rasiu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(selen @ 2009 12 08, 12:54)
O taip thumbup.gif Labai labai ačiū 4u.gif
Noriu siūti žiemines, iš tokios storesnės languotos medžiagos, bet ,tikiuosi, čia rasiu... thumbup.gif

Jei ka, as turiu tokias kelnes treningines. Galiu paskolint persibraizyt. Ten ner ka braizyt, is 2 gabalu susiuta, tikriausiai vienodu. Bet jos man per dideles (nuo uzpakalio nusmunka ir nukrenta, kol kas esu susisiuvus truputi, kad nekristu, bet reiktu padoriai siaurint). O mano uzpakalis koks 42-44. As Vilniuj. smile.gif
Atsakyti
Aha jos dabar ant bangos lotuliukas.gif Man atrodo cia nieko sudetingo Bet maciau jos pagrinde is trikotazo buna? g.gif
Atsakyti
Sveikos siuvėjos. Reikia Jūsų pagalbos ax.gif , - prie karnavalinio kostiumo sūnėnui reikia apavo - aulinukų. Tikrų tinkamo dydžio neturim, nusprendžiau pasiūti. Gal kas turite kokią iškarpą ar bet minčių, patarimų kaip juos pasiūti? Išskyrus šlepetes ir balerinos batelius daugiau nieko neradau. Iš anksto dėkoju 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2009 12 08, 14:59)
Jei ka, as turiu tokias kelnes treningines. Galiu paskolint persibraizyt. Ten ner ka braizyt, is 2 gabalu susiuta, tikriausiai vienodu. Bet jos man per dideles (nuo uzpakalio nusmunka ir nukrenta, kol kas esu susisiuvus truputi, kad nekristu, bet reiktu padoriai siaurint). O mano uzpakalis koks 42-44. As Vilniuj. smile.gif

Dėkui, bet jau pasidariau iškarpą, bandysiu siųti...pažiūrėsiu kas gausis g.gif ...bet tikiuosi bus thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau burda zurnala su iskarpom, bet paskui supratau, kad mano rusu zinios tikrai nera tokios stiprios, todel jei noriu pasisiuti koki ruba, nusiperku is padevetu savo dydzio ir susikarpau, tikslios mano dydzio iskarpos lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho, kaip sudetingai darotes iskarpas biggrin.gif nera sunku su tom Burdom, jeigu labai reikia galiu pakonsultuot, isverst arba paaiskint per AZ
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Atsiprašau už off topic, bet pastoviai skaitau šią temukę ir sumąsčiau pasiūlyti- jei kam reikia trikotažinių gaminukų lekalų, galiu ką nors tinkamo pasiūlyti iš savo sukauptos lekalų bazės (ir apatinio, ir viršutinio trikotažo, ir kūdikiams, ir vaikams, ir suaugusiems). Lekaliukai būtų kokybiški- atspausdinti ant balto popieriaus. 4u.gif Temą skaitau ne kasdien, tad jei ką sudominau, rašykit į až.
Atsakyti