Įkraunama...
Įkraunama...

moteris+tatuiruotės

QUOTE(nereiksminga @ 2010 08 22, 14:14)
antradienį keliausiu smile.gif

thumbup.gif mmmmmm faina kaip wub.gif Antradieni lauksiu issamiu ziniu, koks meistras, kaina, kokybe ir t.t.
Atsakyti
antradieni dar tik registracijai keliausiu, bet visvien duosiu ziniu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nereiksminga @ 2010 08 22, 14:49)
antradieni dar tik registracijai keliausiu, bet visvien duosiu ziniu  cool.gif

Gal sia sav ir man iseis nulekti pasikalbet, ir sutart del dienukes g.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2010 08 22, 17:00)
Gal sia sav ir man iseis nulekti pasikalbet, ir sutart del dienukes g.gif



O pas koki ,meistra ruošiatės darytis? ...jei ne paslaptis, man aktualu, nes planuoju ir aš tattoo darytis , tai net nzn kaip pasirinkti meistrą?
Atsakyti
man negražu,nekaip negražu,nei mažos nei labai įmantrios,kaltas auklėjimas,ypač negražu ant storų,sesuo pasidariusi ant kojos žodiako ženklą,pas kažkokį super duper meistrą,piešinys gražus,bet man nepatinka,kūnas sensta ir nekaip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2010 08 22, 18:24)
O pas koki ,meistra ruošiatės darytis? ...jei ne paslaptis, man aktualu, nes planuoju ir aš tattoo darytis , tai net nzn kaip pasirinkti meistrą?

http://www.geltonastigras.tik.lt/
Papildyta:
QUOTE(marytexxx @ 2010 08 22, 18:28)
man negražu,nekaip negražu,nei mažos nei labai įmantrios,kaltas auklėjimas,ypač negražu ant storų,sesuo pasidariusi ant kojos žodiako ženklą,pas kažkokį super duper meistrą,piešinys gražus,bet man nepatinka,kūnas sensta ir nekaip atrodo.

cia apie senstanti kuna rasyta 100 ir viena karta. Kur oda glemba o kur ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emigrante: 22 rugpjūčio 2010 - 18:31
Na passiskaičiau man patinka, bet pabusiu nekukli ir paprašysiu, po tatto vėl pasisakyt smile.gif
Ačiū iš anksto...
Atsakyti
As tai uz,pati noreciau kokia nedidele tureti
Atsakyti
gažu smile.gif jaunystėj-drugelis, o senatvėn transformuojasi į drambliuką smile.gif faina.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 08 27, 21:40)
gažu smile.gif jaunystėj-drugelis, o senatvėn transformuojasi į drambliuką smile.gif faina.

doh.gif doh.gif trukt uz vadziu vel is pradziu.
Atsakyti
man labai gražu, turiu ant kojos palei pėdą, bet kažkaip apsitrynė jau, reiktų koreguoti. Patarkit kokį gerą meistrą. Ramas girdėjau nieko?
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2010 08 28, 09:26)
man labai gražu, turiu ant kojos palei pėdą, bet kažkaip apsitrynė jau, reiktų koreguoti. Patarkit kokį gerą meistrą. Ramas girdėjau nieko?

As kike domejausi tai ramas pats geriausias vienareiksmiskai. Siap skambinausi as pas ji MB norejo lekti ta ma patiko, kad pirmiausia atvaziuoju konsultacijai pas ji aptari, nusprendi ir galop susitari data kada jau tikri darys tattoo. SItas man labai patiko, nes retai kur tau skiria atskira laika pasikalbejimui thumbup.gif
Atsakyti