Įkraunama...
Įkraunama...

moteris+tatuiruotės

Aš toleruoju tokį dalyką tongue.gif Pati gal irgi darysiu kada nors biggrin.gif O jei į darbą nepriima dėl tokio dalyko tai čia jau blush2.gif taip išeina išvaizda svarbiau už sugebėjimus. Ir visai nebijau būt sena auskaruota, tatuiruota ir raukšlėta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2010 08 28, 09:29)
As kike domejausi tai ramas pats geriausias vienareiksmiskai. Siap skambinausi as pas ji MB norejo lekti ta ma patiko, kad pirmiausia atvaziuoju konsultacijai pas ji aptari, nusprendi ir galop susitari data kada jau tikri darys tattoo. SItas man labai patiko, nes retai kur tau skiria atskira laika pasikalbejimui thumbup.gif


gal jo kontaktus turi po ranka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2010 08 29, 13:23)
gal jo kontaktus turi po ranka? smile.gif

Užupio g 1-2, Vilnius, Lietuva Tel. (8 5) 2154521; Mob. +370 699 60 447 ramastatto@ramastattoo.lt
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2010 08 29, 13:27)
Užupio g 1-2, Vilnius, Lietuva Tel. (8 5) 2154521; Mob. +370 699 60 447 ramastatto@ramastattoo.lt



Ačiū smile.gif
Atsakyti
Antradieni lekiu darytis tattoo yahoo.gif yahoo.gif
bandysiu ruda spalva bus tamsiau uz apgama, kaip pigmentine deme. Turetu buti kazkas tokio nepaprasto wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau turiu savo skorpa! bigsmile.gif atkalbejo nuo mano vieteles, padare ant blauzdos virs kauliuko ax.gif sumokejau laaaabai mazai, o viskas tikrai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nereiksminga @ 2010 09 01, 20:53)
Jau turiu savo skorpa!  bigsmile.gif  atkalbejo nuo mano vieteles, padare ant blauzdos virs kauliuko  ax.gif  sumokejau laaaabai mazai, o viskas tikrai patiko  smile.gif

kai galesi pasirodyk mirksiukas.gif sita vieta man labai labai gerule. KAzkada svajojau pasidaryti dideli piesini per blauzda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2010 09 01, 22:24)
kai galesi pasirodyk mirksiukas.gif  sita vieta man labai labai gerule. KAzkada svajojau pasidaryti dideli piesini per blauzda wub.gif


ryt pagriebsiu fotoaparata mirksiukas.gif
Atsakyti
pasirodau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nereiksminga @ 2010 09 02, 09:09)

kaip minejau nerealu wub.gif o kokia kainyte viso sito reikalo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2010 09 02, 11:11)
kaip minejau nerealu wub.gif  o kokia kainyte viso sito reikalo? blush2.gif


Mokejau labai mazai - tik 100 pinigu bigsmile.gif
Atsakyti
man grazu, bet pati daryciausi nebent tokioj vietoj kur matosi po apatiniais. nes panaikinti brangu, o senatvej nesinores manau su tatoo vaikshcioti biggrin.gif
Atsakyti