Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Reff @ 2009 03 18, 17:27)
tiesa sakant, as tokio vyniotinio ir nezinau.. nors nuo vyniotinio ir nuziurejau receptura, tik darau visada tortuka - ir puosniau, ir pafantazuoti daugiau galima. zodziu, man labiau patinka tortukas is jo. va, bet as ne Lt, o pas mus tai jis vadinasi Budapesto vyniotiniu (esu dejus recepta kadaise)


ahaaaa,tada viskas aisku. paieskosiu tavojo budapesto vyniotinio recepto, gal duokdie jis ir toks biggrin.gif Prisiminiau cia LT gan paplitusi toki baltuteli, pilna mandarinu, traskia morenguota plutele vyniotini, ir....... wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 03 18, 19:38)
Vsio, nebeliko jokiu saldesiu, prasau man browniuku Daividija palikti(bet taip be gailescio blush2.gif )ir vafliuku kiek negaila ax.gif  bigsmile.gif

lotuliukas.gif Dar yra,bet tirpsta staigiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2009 03 18, 22:32)
sigitawhatever
dekui mirksiukas.gif


I sveikata...o uz ka??? unsure.gif
Atsakyti
gal kuri esat gaminus tiramisu, ir zinot receptuka? gal yra kokiu milteliu pirkti, tam kremukui?
Atsakyti
QUOTE(Stirna222 @ 2009 03 19, 13:24)
gal kuri esat gaminus tiramisu, ir zinot receptuka? gal yra kokiu milteliu pirkti, tam kremukui?

Yra atskira temelė apie Tiramissu mirksiukas.gif
http://www.supermama...?showtopic=2471
Atsakyti
QUOTE(Stirna222 @ 2009 03 19, 15:24)
gal kuri esat gaminus tiramisu, ir zinot receptuka? gal yra kokiu milteliu pirkti, tam kremukui?

ESU PIRKUSI SPECIALIUS MILTELIUS TIRAMISU IS DR. OETCER TAI GYVENIME DAUGIAU NEBEBANDYSIU TIKRA SINTETIKA NIEKAM NEPATIKO LABAI. KAIP TIK KEPIAU TORTA TIRAMISU IS MISELES RECEPTU LABAI SKANUS. PAZIUREK
Papildyta:
VAKARYKSTIS KEPINYS IŠ SONATINOS LOBYNO VARŠKINĖS PYNUTĖS http://www.supermama...p;#entry6565572
Kadangi laiko turėjau tik tiek kiek miegos mažoji dariau is dvygubos normos ir pačių pynūčių padariau tik 10 vnt tai gavosi labai dydelės vos ne pynia o ne pynutė lotuliukas.gif Labai skanios kol šiltos ypač.

user posted image
Atsakyti
Mieloji jau kaip skaniai atrodo, skrandis dabar gros maršus doh.gif
Atsakyti
AČIŪ 4u.gif Jei varškytės turit tai kbkit i darbą skrandžiui nuraminti lotuliukas.gif
lengvai pasidaro ir greitai iskepa už geros valandos ir skrandis bus pamalonintas lotuliukas.gif
Atsakyti
būtinai išbandysiu tik ne šiandien doh.gif , laukiu kol MB grįš iš darbo, laukia torto puošimas fear.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2009 03 19, 19:33)

VAKARYKSTIS KEPINYS IŠ SONATINOS LOBYNO VARŠKINĖS PYNUTĖS http://www.supermama...p;#entry6565572
Kadangi laiko turėjau tik tiek kiek miegos mažoji dariau is dvygubos normos ir pačių pynūčių padariau tik 10 vnt tai gavosi labai dydelės vos ne pynia o ne pynutė  lotuliukas.gif Labai skanios kol šiltos ypač.

user posted image

vaizdelis pritrenkiantis thumbup.gif sviezia pynute ir puodelis pieno...mmm... wub.gif pasaka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2009 03 19, 17:33)
VAKARYKSTIS KEPINYS IŠ SONATINOS LOBYNO VARŠKINĖS PYNUTĖS

blink.gif oho, čia jau visos kasos thumbup.gif labai šauniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2009 03 19, 17:33)
VARŠKINĖS PYNUTĖS

Kaip skaniai atrodo! Užsisvajojau ir aš apie jaukų vakarą su puodeliu baltos kavos ir šilta pynute wub.gif
Atsakyti