Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanės!

merginos,turiu prasyma,tiksliau patarimo jusu labai noreciau blush2.gif esu dabar ant slenkscio-arba kirpt,arba dazyt. Neperkalbesit lotuliukas.gif ,tai bent pasiulykit katra varianta rinktis lotuliukas.gif
esme-nera mano plaukai labai garbanoti,o banguoti,ir garbanojasi labiausiai prie galu tik doh.gif beveik atsiauginau savo naturalius plaukus,visad pakirpinejau tiesiai,cia paskutinis kirpimas buvo sonuose kiek daugiau nukirpta,kad dazytu plauku likuciu greiciau atsikrtyciau rolleyes.gif
dabar galvoju ka daryt,plaukai sausi,todel negaliu kasdien plaut (o garbanos aisku graziai atrodo tik po plovimo,nes po to susivelia,ir tenka issukuot doh.gif )
BET bijau,kad nueisiu pas kirpeja,ta kaip pakarpys bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif nes kai pamato,kad daug plauku,tai isijaucia doh.gif dar neivertina,kad plaukai garbanoti ir cia netinka kirpimai tokie,kokie tinka tiesiaplaukems dry.gif
jau ne karta su asarom isejau is kirpyklos,ypac kai su filiariavimo zirklem "pavare,tai kelis metus kol atsiauginejau vaiksciojau su styranciom "antenom"
gal kas turit patirties,pacios turit gera kirpeja,gera kirpima zinot ar tt rolleyes.gif daug iskarpyt nenoreciau g.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 16 kovo 2009 - 14:11
QUOTE(pokahonta @ 2009 03 16, 12:11)
merginos,turiu prasyma,tiksliau patarimo jusu labai noreciau  blush2.gif esu dabar ant slenkscio-arba kirpt,arba dazyt. Neperkalbesit  lotuliukas.gif ,tai bent pasiulykit katra varianta rinktis  lotuliukas.gif


Vaje kokie plaukai wub.gif tikrai nekirpk... schmoll.gif gal geriau tada jei nori atsinaujint tai kelias sruogas kitos spalvos imesk (atrodo tik kelios bet efekta duoda thumbup.gif )... nu jo, su kirpejais kai turi garbanotus plaukus sunku doh.gif gaila Vilniuj nieko nepazystu kas kerpa gerai unsure.gif
Atsakyti
Pohahonta, nekirpk bigsmile.gif geriau jau padazyk, kaip Chardonnay minejo, sruogelem smile.gif tik nekirpk schmoll.gif
as su kirpeja seniau kalbejau, tai jinai ir pasake, kad garbanems jokiu idomesniu kirpimu neapsimoka daryti, tik iskarpyti plaukus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 16 kovo 2009 - 14:32
QUOTE(gutte86 @ 2009 03 16, 12:32)
as su kirpeja seniau kalbejau, tai jinai ir pasake, kad garbanems jokiu idomesniu kirpimu neapsimoka daryti, tik iskarpyti plaukus


drinks_cheers.gif nes juk vistiek susigarbanos atgal...
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2009 03 16, 14:11)
merginos,turiu prasyma,tiksliau patarimo jusu labai noreciau  blush2.gif esu dabar ant slenkscio-arba kirpt,arba dazyt. Neperkalbesit  lotuliukas.gif ,tai bent pasiulykit katra varianta rinktis   lotuliukas.gif
esme-nera mano plaukai labai garbanoti,o banguoti,ir garbanojasi labiausiai prie galu tik  doh.gif beveik atsiauginau savo naturalius plaukus,visad pakirpinejau tiesiai,cia paskutinis kirpimas buvo sonuose kiek daugiau nukirpta,kad dazytu plauku likuciu greiciau  atsikrtyciau  rolleyes.gif
dabar galvoju ka daryt,plaukai sausi,todel negaliu kasdien plaut (o garbanos aisku graziai atrodo tik po plovimo,nes po to susivelia,ir tenka issukuot  doh.gif )
BET bijau,kad nueisiu pas kirpeja,ta kaip pakarpys  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif nes kai pamato,kad daug plauku,tai isijaucia  doh.gif dar neivertina,kad plaukai garbanoti ir cia netinka kirpimai tokie,kokie tinka tiesiaplaukems dry.gif
jau ne karta su asarom isejau is kirpyklos,ypac kai su filiariavimo zirklem "pavare,tai kelis metus kol atsiauginejau vaiksciojau su styranciom "antenom"
gal kas turit patirties,pacios turit gera kirpeja,gera kirpima zinot ar tt  rolleyes.gif  daug iskarpyt nenoreciau  g.gif

user posted image
user posted image

graži spalva plaukų, tai ir negadink jos net sruogelėmis. gal per visą ilgį išsikarpyk, tai jie bus visi garbanoti.o geriausiai tokį grožį turint nieko nedaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusiuke: 16 kovo 2009 - 14:50
QUOTE(pokahonta @ 2009 03 16, 14:11)
gal kas turit patirties,pacios turit gera kirpeja,gera kirpima zinot ar tt  rolleyes.gif  daug iskarpyt nenoreciau  g.gif


Kad jau niekas neperkalbės, tai bent kirpėją rekomenduosiu: kirpausi pas Deimantę Domininkonų g. 3, tai buvau visai patenkinta, nepuolė iš karto rėžt plaukų, ilgai sausus apžiūrinėjo, rezultatas buvo gražus, bet paskui nusprendžiau, kad noriu ilgesnių.
Atsakyti
aciu visoms labai uzpatarimus ir pagyrimus blush2.gif
na del sruogeliu,tai nepatinka man,nes kai padazo grazu,bet kaip plaukai atauga su tom sruogelem,man be rysio truputi g.gif be to arteja vasara,tai pati saulute "sruogu" imes biggrin.gif
bandysiu truputi pakarpyt,kad graziau kristu,bet baisu kad neiskarpytu ir nepadarytu dideliu "laiptu" doh.gif nes is dalies dziaugiausi,kad tokie lygesni plaukai pasidare,as kaip daugelis turbut garbaniu,apie lygius lygius svajoju g.gif ax.gif

aciu uz kirpejo rekomendacija bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2009 03 16, 14:45)
nes is dalies dziaugiausi,kad tokie lygesni plaukai pasidare,as kaip daugelis turbut garbaniu,apie lygius lygius svajoju  g.gif  ax.gif


Vaikystej svajojau, o dabar negaliu atsidziaugt ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, garbanės 4u.gif
jungiuosi ir aš į jūsų būrį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tshh @ 2009 03 16, 16:57)
Sveikos, garbanės  4u.gif
jungiuosi ir aš į jūsų būrį  smile.gif


Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tshh @ 2009 03 16, 18:57)
Sveikos, garbanės  4u.gif
jungiuosi ir aš į jūsų būrį  smile.gif

sveika 4u.gif

mano viena puse plauku pradejo suktis spiralem lotuliukas.gif bet tik viena lotuliukas.gif niu kaip idomei , jau klausineja zmones ar specialeij taijp susukau juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 03 16, 22:33)
sveika  4u.gif

mano viena puse plauku pradejo suktis spiralem  lotuliukas.gif  bet tik viena  lotuliukas.gif niu kaip idomei , jau klausineja zmones ar specialeij taijp susukau juos  smile.gif


kaip įdomiai bigsmile.gif

man savaitgalį kirpėja buvo ištiesinus plaukus (pirmą kart gyvenime ax.gif ) įdomus jausmas, bet dabar labiau savo garbanėlėmis džiaugiuosi, tiesūs nelabai tiko smile.gif

Atsakyti