Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanės!

QUOTE(tshh @ 2009 03 16, 21:52)
kaip įdomiai  bigsmile.gif

man savaitgalį kirpėja buvo ištiesinus plaukus (pirmą kart gyvenime  ax.gif ) įdomus jausmas, bet dabar labiau savo garbanėlėmis džiaugiuosi, tiesūs nelabai tiko  smile.gif

oho , pirma syki gyvenime , bigsmile.gif jeij patinka nepiknaudziauk istiesinimu, lb po to galiukai pradeda skilineti, as nebetiesinu ir sakiau daugiau niekada netiesinsiu. gaila galiuku biggrin.gif

jeij kada uzsimanysi , pasirodyti, taij mielam prasom , biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 03 16, 23:21)
oho , pirma syki gyvenime ,  bigsmile.gif  jeij patinka nepiknaudziauk istiesinimu, lb po to galiukai pradeda skilineti, as nebetiesinu ir sakiau daugiau niekada netiesinsiu. gaila galiuku  biggrin.gif

jeij kada uzsimanysi , pasirodyti, taij mielam prasom , biggrin.gif  blush2.gif


daugiau turbūt ir netiesinsiu schmoll.gif
įdėsiu kada nuotraukytę plaukų , reiks paieškoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2009 03 16, 17:45)
aciu visoms labai uzpatarimus ir pagyrimus  blush2.gif
na del sruogeliu,tai nepatinka man,nes kai padazo grazu,bet kaip plaukai atauga su tom sruogelem,man be rysio truputi  g.gif be to arteja vasara,tai pati saulute "sruogu" imes  biggrin.gif
bandysiu truputi pakarpyt,kad graziau kristu,bet baisu kad neiskarpytu ir nepadarytu dideliu "laiptu"  doh.gif nes is dalies dziaugiausi,kad tokie lygesni plaukai pasidare,as kaip daugelis turbut garbaniu,apie lygius lygius svajoju  g.gif  ax.gif

aciu uz kirpejo rekomendacija  bigsmile.gif  4u.gif



pakarpymas matyt padetu tuo,kad palengvintu dali sruogu ir jos garbanotusi ir lengviau kristu,nenusveriamos savo paciu svorio mirksiukas.gif


Atsakyti
jungiuos prie garbaniu burio drinks_cheers.gif
turiu garbaneles iki peciu, naturalias, sekmadieni kirpeja pakirpo galiukus wub.gif
auginu toliau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2009 03 16, 15:11)
merginos,turiu prasyma,tiksliau patarimo jusu labai noreciau  blush2.gif esu dabar ant slenkscio-arba kirpt,arba dazyt. Neperkalbesit  lotuliukas.gif ,tai bent pasiulykit katra varianta rinktis  lotuliukas.gif
...
...


mačiau tave gyvai, tik nekirpk, pupa unsure.gif
šitoks grožis, ir pačios mergaitės, ir plaukų! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Kartais ir aš kirpėjos po kirpimo paprašau patiesint plaukus, įvairumui, tai tada taip keistai jaučiuosi, nors sako, kad gražiai atrodau:)
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2009 03 17, 13:33)
mačiau tave gyvai, tik nekirpk, pupa unsure.gif
šitoks grožis, ir pačios mergaitės, ir plaukų!  wub.gif  4u.gif


o jetau aciu blush2.gif bandysiu palikt kaip yra, gal susigyvensiu,svarbiausia nepasiduot akimirkos idejai,sugalvojau-ir iskart padarysiu bigsmile.gif tongue.gif o po to galvoji,kam reikejo g.gif
del grozio galeciau apie tamsta ta pati pasakyti flirt.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 03 16, 15:49)
graži spalva plaukų, tai ir negadink jos net sruogelėmis. gal per visą ilgį išsikarpyk, tai jie bus visi garbanoti.o geriausiai tokį grožį turint nieko nedaryti.



Labai grazu thumbup.gif bandau bandau ir as atsiauginti tik neaisku kiek laiko uzims,nes kartais pokst ir nusikerpu,o poto vel auginu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2009 03 17, 12:58)
o jetau aciu  blush2.gif  bandysiu palikt kaip yra, gal susigyvensiu,svarbiausia nepasiduot akimirkos idejai,sugalvojau-ir iskart padarysiu  bigsmile.gif  tongue.gif o po to galvoji,kam reikejo  g.gif
del grozio galeciau apie tamsta ta pati pasakyti   flirt.gif  4u.gif

nebent višutinius pakarpyti, kad garbanų daugiau būtų.
Atsakyti
sveikos 4u.gif

galima ir man prie jūsų prisijungti? ax.gif

garbanota aš nuo pat vaikystės,pamenu kiek aš verkdavau,kai mama šukuodavo,nes man labai veldavosi doh.gif ir dabar kai susivelia kartais,tai nors rėk blush2.gif bigsmile.gif

o šiaip aš kiekvieną kartą paprašau kirpėjos,kad man ištiesintų.. nedažnai,tai galima manau blush2.gif tai tada taip keistai atrodo,bet kartu ir patinka ax.gif ir plaukai tokie švelnūs,švelnūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 03 17, 14:42)
sveikos  4u.gif

galima ir man prie jūsų prisijungti?  ax.gif


o šiaip aš kiekvieną kartą paprašau kirpėjos,kad man ištiesintų.. nedažnai,tai galima manau  blush2.gif tai tada taip keistai atrodo,bet kartu ir patinka  ax.gif ir plaukai tokie švelnūs,švelnūs  4u.gif

sveikute , prasom prasom , kaij dziugiu, daujgeja garbaniu . 4u.gif

as ir visada prasydavauj, kad po kirpimo istiesintu, bet kad daujguma kerpa slapius plaukus, tada dziovina tiesina , ir ka tik nukirpti, galiukai nusiura .
mano viena tokia kirpeja taij istiesindavo plaukus , ir sausus kirpdavo, va tada geriau zymiai buna, nusikerpa tie galiukai nutiesinti.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 03 15, 21:01)
Ar bandei keist priemones? g.gif  gali but kad ir vitaminu truksta  rolleyes.gif


Bandžiau, keičiau kaukes serumus balzamus, tik šampūno nekeičiau, nes nuo kitų visada atsiranda pleiskanų, bet niekas nepadejo. Visi pradėjo klausinėti kam tiesinu, nes ir kitiem keista, kad garbanodavosi spiralem, o dabar nebesigaranoja verysad.gif
Atsakyti